Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pärnu kandis selgeltnägijat oskate soovitada

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Pärnu kandis selgeltnägijat oskate soovitada

Postitas:
sirtsu11

Kas teate soovitada Pärnu kandis või selle ümbruses selgeltnägijat -nõida kelle juurde minna.Kes teab.

+2
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
maix25

Soovitan hoopis kooli minna

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Allik

Kallis inimene. Selgeltnägijaid ei ole olemas. Räägi meile siin asi ära ja me pakume sulle õige vastuse.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
dia1

Kusjuures mõned isegi midagi “näevad”. Tekkinud raske olukorra ja seoses sellega järjest süveneva depressiooni tõttu tekkis endalgi uitmõte või kindel abi saamise soov ühendust võtta tuntud selgeltnägijaga. No ei läinud enesetunne paremaks, hullemaks veel, sest sain süüdistuste rahe kaela. Ega ma taustast rääkinud vaid probleemist, millele lahendust soovisin. Tausta nägi selgeltnägija enam vähem ära, aga ma ei ole nõus sellega, et mina selle tekitasin. Tean ju päris kindlasti, et mina asjaga seotud pole, saan ainult tagajärgi tunda. Ja depressioonis inimest ei ole mõtet süüdistada, langeb veel suuremasse auku. Nüüd siis aitan end kuidas jaksan, sest kardan juba, et teen endale liiga. Aga usun, et ujun välja. Ühesõnaga ärge süüdistage depressioonis inimest, kui ta otsib lahendust ja te ei oska seda pakkuda, olge lihtsalt vait.

+5
-14
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Kusjuures mõned isegi midagi “näevad”. Tekkinud raske olukorra ja seoses sellega järjest süveneva depressiooni tõttu tekkis endalgi uitmõte või kindel abi saamise soov ühendust võtta tuntud selgeltnägijaga. No ei läinud enesetunne paremaks, hullemaks veel, sest sain süüdistuste rahe kaela. Ega ma taustast rääkinud vaid probleemist, millele lahendust soovisin. Tausta nägi selgeltnägija enam vähem ära, aga ma ei ole nõus sellega, et mina selle tekitasin. Tean ju päris kindlasti, et mina asjaga seotud pole, saan ainult tagajärgi tunda. Ja depressioonis inimest ei ole mõtet süüdistada, langeb veel suuremasse auku. Nüüd siis aitan end kuidas jaksan, sest kardan juba, et teen endale liiga. Aga usun, et ujun välja. Ühesõnaga ärge süüdistage depressioonis inimest, kui ta otsib lahendust ja te ei oska seda pakkuda, olge lihtsalt vait.

Ükski “selgeltnägija” depressiooni ei ravi.

pöördu psühhiaatri poole, määrab sulle ravi. Kuluta see selgeltnägijale mõeldud raha näiteks tasulisele ajale, et varasem visiit saada.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Snowblack

Ühesõnaga ärge süüdistage depressioonis inimest, kui ta otsib lahendust ja te ei oska seda pakkuda, olge lihtsalt vait.

Depressiooni korral minna selgeltnägija juurde ei ole just tark tegu. Tuleb ikka selgeks teha endale, mis see depressioon on. See ei ole lihtsalt paha tuju. Kui ajukeemia on korrast ära, siis ei aita sellest, et lähed kuulad suvalist jama.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Mashake25

Vändra Aveli

0
-1
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Vändra Aveli

Sa oled ääretult vaimukas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Huvitav, Perekool on muidu tuntud kui kõikvõimaliku rumaluse ja kurjuse kogunemiskoht, aga uhhuutamine ei ole siin kunagi heakskiitu leidnud.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Viiviann

Ise pole käinud, aga tuntuim on Albert Stepanjan. Teeb hüpnoosi nt, kuuldavasti pidi mõjuma ka.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Aneke

Mina, juhul kui sul palju raha on.

Nagu “kägu” eespool ütles, räägi siin ning küll me kamba peale lahenduse leiame.

Kui soovid anonüümsemalt, postita pereelu alafoorumisse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
ilmeadeele

Nõidusega tegelemine on keelatud kõikidele inimestele maailmas. Hakka katoliiklaseks, siis vähemalt osad mured lahenevad. Kui ei lahene, siis tea, Issand ei pane iial inimesele rohkem, kui ta kanda jaksab. Juhtub inimene surema, siis võeti ta lihtsalt ära kas taevasse või puhastustulle.

0
-4
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Hillar Kohv

+2
0
Please wait...

Postitas:
cavrina

Ei mõista hukka inimesi, kes nö stlgeltnägija vms juures käivad. Kui inimene on ikka täielikus augus, võib see aidata. Eelnevalt oli tugev umbusk nende suhtes, kuid ühte lähedast aitas suitsiidimõetest lahti saada (muide praegu on väga raske ka tasulise psühhiaatri juurde aega saada, eriti väljaspool Tallinnat) ja kui muud abi ikka kohe ei saa, aitab ehk seegi.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
hernes

Thule Lee

0
-5
Please wait...

Postitas:
mii

Selgeltnägija ei ole psühholoog ja ei pea kellelegi kaasa kiitma. Psühholoogil on oma ametist tulenevalt kohustus olla empaatiline ja toetav oma kliendi suhtes. Selgeltnägijal seda ei ole. Paljud selgeltnägijad lähtuvad algtõdedest, mille kohaselt inimene vastutab ise oma elu ja heaolu eest ja peab ka ise ennast aitama. Vastutuse teistele veeretamine ei ole lubatud.  Seetõttu kõlavad selgeltnägijate nõuanded sageli karmilt ja lohutusteenust nad ei paku. Lõppude-lõpuks pöördub igaüks selgeltnägija poole omal vastutusel.

Minul on selgeltnägijast ja tema karmidest sõnadest igal juhul kasu olnud, kuigi need ütlemise hetkel kõlasid ebameeldivalt. Tõepoolest leidsin jõudu ja ujusin ise välja ning tugevamana kui enne.

Psühholoogi juures käisin samuti, aga tema ümmargune leebe mämmerdamine ausalt öeldes abi ei pakkunud. Kuigi oli väga meeldiv kuulata.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
kolja

Lõviosa selgeltägijaid on lihtsalt lurjuseid, kes kasutavad hätta sattunud inimese nõrkust rikastumiseks ära. Ära toeta neid kaabakaid.

+7
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Huvitav, Perekool on muidu tuntud kui kõikvõimaliku rumaluse ja kurjuse kogunemiskoht, aga uhhuutamine ei ole siin kunagi heakskiitu leidnud.

Huvitav väide? A kui sa pead silmas sallimatust sotsiaalmeediaklounide vastu, siis suur osa neist liigituvad posijate eriliigi alla, nii et selles osas vastuolu pole.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Tean, et vean teema vähe viltu, aga no kohati nii haakub jälle. Eile näitas telekas kordust Võru lapse kadumisest. Paljudele ehk juba tuttav teema. Aga mis praegu mulle mõtteid tekitab, on hoopis see, et miks selgeltnägijad üldse, no ü l e ü l d se vaevuvad esinema mingi toore brutaalse materjaliga ja peale seda ometi ei vii oma öeldut abipaluja jaoks kuskile välja? Kord ütleb, et su laps on jah koledal moel tapetud ja miskõik tehtud, seejärel tuleb info, et laps ei tahagi, et teda leitaks? See on nii haige, ilmuskumatu käitumine. Ära siis anna üldse lootust. Ole aus. Ütle, et sa ei tegele sellega või ei suuda või ka ei taha. Aga sellisel moel heidutada lapse kaotanud ema??? Jeesus, milleks.

*Nohja palun vabandust teema solkimise pärast.

+3
0
Please wait...

Postitas:
klahv

Pärnus on neid nõidu, soolapuhujaid, ravitsejad lademes. Küsi linnavalitsusest, küll teavad.

+3
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pärnu kandis selgeltnägijat oskate soovitada