Esileht Koolilaps Pärnu parimad koolid?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Pärnu parimad koolid?

Postitas:

Kuna järgmisel aastal saab arvatavasti valmis meie renoveeritav vanavanematekodu,siis plaan kolida järgmisel aastal Pärnusse.Uurin ja kuulan juba maad,millisesse kooli lapsed panna.Vanem gümnaasiumisse ja noorem 6kl.Millises koolis teie lapsed,mida soovitate,arvamused,jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 08:50; 14.09 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus käiakse kodule lähimas koolis üldiselt. No mõned snoobid üritavad küll ette kujutada, et mõni kool on parem kui teine, kuid reaalis sellel tõepõhja all ei ole.
Gümnaasiumid on muidugi teine asi. Selle pingerida võid vaadata näiteks riigieksamitulemuste tabelist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt jah käiakse kodule lähimas koolis. Gümnaasium siis juba seal kuhu õnnestub sisse saada.
Oleneb ju ka kus piirkonnas teie kodu on, Raekülast Ülejõele vist ikka kooli ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

mina käisin kunagises 1. keskkoolis, nüüdses ühisgümnaasiumis ja oma lapsi julgeks sinna panna küll, kui veel pärnus elaks:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub jah kuhu linnaosasse kolite.
Eks jah ole iniesi kes peavad mõndasid koole paremaks kui teisi, aga põhikooli osas vahet ei ole. Gümnaasiumid on eraldi teema – seal on erinevad kallakud ja suunitlused. Siis tasub juba valida.
Minu laps käib Rääma põhikoolis. Hea, väike ja kodune. Ja kodule kõige lähem. Eks on inimesi, kes arvavad, et see kool on allapoole igasugust arvestust, aga mulle meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastik koolide pingerida ikka ja jälle. Kõige olulisem on kodukool. Kas laps saab sealt suhtumise, et ta õpib iseendale. Kui laps ei taha õppida, siis ei tee ta seda mitte üheski koolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pärnu õppimiskallakuga koolid on sütevaka, kuninga tänava ja koidula. nii nad räägivad. mina olen ülejõe gümnaasiumiga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt lähevad minu lapsed Koidulasse.Sütevaka pidavat jah ka hea ja väike kool olema,aga olen paljudelt tuttavatelt kuulnud,et seal matemaatika nõrk.ja veel,mis mind häirib vägagi,pidavat seal olema hull usuõpetuse õpetaja,kes lapsi pöörab.Ei tahaks küll,et mu lastele koolis mingit ajuloputust hakatakse tegema.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 08:50; 14.09 08:25;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt lähevad minu lapsed Koidulasse.Sütevaka pidavat jah ka hea ja väike kool olema,aga olen paljudelt tuttavatelt kuulnud,et seal matemaatika nõrk.ja veel,mis mind häirib vägagi,pidavat seal olema hull usuõpetuse õpetaja,kes lapsi pöörab.Ei tahaks küll,et mu lastele koolis mingit ajuloputust hakatakse tegema.[/tsitaat]
olles pikaajaline süteka lapsevanem, võin kinnitada, et kumbki väide ei vasta tõele. see usujutt on kohe eriti hämmastav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise Sütevaka lõpetanud, matemaatika riigieksam väga edukalt sooritatud ja usklikuks nüüd küll keegi meid ei pööranud. Usundilugu oli gümnaasiumis 1 perioodi aine ja sinnapaika see jäigi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 01:46; 08.10 01:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus on kõik koolid head, seepärast lapsed kodule lähimas koolis õpivadki.
Eripäradest nii palju, et Humanitaargümn on tugevamad humanitaar suuna ained, Ülejõe on muusika ja bioloogia suunalised, Ühisg on võõrkeeled, Koidula – matem ja füüsika.
Pole ju mõtet last humanitaarsuunale pressida kui reaalainetes kõva käpp on või vastupidi.
Põhikooli osas pole küll mõtet mingit peenemat kooli otsima hakata, pane sinna mis kodu lähedal on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sütevaka ideaalilähedane. Ka meditsiini ja füüsikat on sealt õppima mindud, kuigi muidu pigem humanitaar-sotsiaalkallakuga kool. Ühisgümnaasium ilmselt teisel kohal. Koidulas ka gümnaasiumiosas tugev reaalklass, kuid ise seal põhikoolis käinuna oma last sinna ei paneks. Algklassi paneks siis lapse kodulähedasse kooli pigem. Gümnasist peaks valima selle, kuhu sisse saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sütevaka ideaalilähedane. Ka meditsiini ja füüsikat on sealt õppima mindud, kuigi muidu pigem humanitaar-sotsiaalkallakuga kool. Ühisgümnaasium ilmselt teisel kohal. Koidulas ka gümnaasiumiosas tugev reaalklass, kuid ise seal põhikoolis käinuna oma last sinna ei paneks. Algklassi paneks siis lapse kodulähedasse kooli pigem. Gümnasist peaks valima selle, kuhu sisse saab.[/tsitaat]
Miks gümnasist peaks valima selle, kuhu sisse saab? Sugugi mitte! Heade hinnetega põhikooli lõpetanud laps võetakse igasse gümnaasiumisse avasüli vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Pärnus küll nii pole, et igasse kooli saab sisse automaatselt, kui põhikoolis head hinded. Vähemalt Sütevakas, Koidulas ja Ühisgümnaasiumis on küll sisseastumiskatsed. Sütevakasse ei saa isegi oma kooli õpilased hinnete põhjal – peavad samuti katsed läbima ja pingereas eesotsas olema. Aga kui lapsel head hinded, on ta ilmselgelt tubli ja saabki nendesse koolidesse sisse, kuhu minna soovib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 01:46; 08.10 01:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no peagi ju tulemas reform ja järele jääb 3a pärast gümnaasiumitest süteks, koidla, ühis ja täiskasvanute.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Pärnu parimad koolid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.