Esileht Koolilaps Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Postitas:

Sooviksin saada veidi kogemusi, kuidas seal koolis lood on. Osad tuttavad kiidavad väga, teised ütlevad, et üsna palju sõltub sellest kui palju on mina-olen-maailmanaba mentaliteediga lapsi.
Mu laps läheb märtsi lõpus katsetele, et sinna kooli 5. klassi sisse saada. Praegu on neil klassis üsna palju kiusamist ja eriti just nende vastu, kes õpivad hästi. Ta saab küll kiusajatega hakkama, kuid tal on sellest lihtsalt kõrini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 06:04; 04.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttavad Sütevaka lõpetanud on rahul, ka sisekliima ja õpilastesse suhtumisega. Lastega valistlane tahab ka oma lapsed sinna kooli panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu linnas parim valik. Kiusamist võib esineda, aga minimaalselt, ja seda kindlasti mitte hästi õppimise pärast (õpetajate poolt tehakse kohe selgeks, et hästi õppimine ja hea kool on uhkuseasjad).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, tõstaks teemat ja uuriks, et kui katsetel (5kl) ” olete esimeste seas välja jäänud”, siis kas on lootust mingile liikumisele või pigem mitte?
Kuuldavasti, sai nii mõnigi teine sellise kirja, et kas siis masspostituse laadi automaatvastus või ikka tasub veel lootust hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviksin saada veidi kogemusi, kuidas seal koolis lood on. Osad tuttavad kiidavad väga, teised ütlevad, et üsna palju sõltub sellest kui palju on mina-olen-maailmanaba mentaliteediga lapsi.

Mu laps läheb märtsi lõpus katsetele, et sinna kooli 5. klassi sisse saada. Praegu on neil klassis üsna palju kiusamist ja eriti just nende vastu, kes õpivad hästi. Ta saab küll kiusajatega hakkama, kuid tal on sellest lihtsalt kõrini.

Saime täna kirja, et katsed edukalt sooritatud ja saatsin juba vastuse koha soovimise kohta.

Nii, tõstaks teemat ja uuriks, et kui katsetel (5kl) ” olete esimeste seas välja jäänud”, siis kas on lootust mingile liikumisele või pigem mitte?

Kuuldavasti, sai nii mõnigi teine sellise kirja, et kas siis masspostituse laadi automaatvastus või ikka tasub veel lootust hoida.

Lootust ei maksa kaotada: koha saanutel on aega kuni 29.04 oma soov kinnitada ja kui seda ei tehta, siis pakutakse kohta väljajäänutele tulemuste alusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 06:04; 04.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka meie koolis saadi neid kirju, et napilt välja jäänud. Kahjuks kommenteerida ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.