Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärnus ämmaemand Neklejonova, Larissa?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pärnus ämmaemand Neklejonova, Larissa?

Postitas:

Kes on käinud tema juures, kuidas olete rahule jäänud?Kas on normaalne ja hea ämmakas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mul oli Helemäe 15a minu arst ja ainult kiidusõnad tema kohta,oli ju ta enne osakonnajuhataja aastaid ja üks nõutuim arst linnas,kõik tahtsid tema vastuvõtule.
ei tea millega sa ka Neklejonovat ei salli kuid temagi oli minu ja mu tuttavate vastu hea ja hoolitsev.võibolla asi mõtlemises et vene arstid ja puha..kuid nii mõnigi teine räuskab sulle vastu et oled rase siis kannata..
kahju et sul nii läks, kuid päris kindlasti pole sobiv sellist mittesoovitamist siia kirja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli larissa ämmaemandaks eelmise rasedusega. väga ARMAS ja HOOLITSEV oli.
mõne asja pärast hoolitses isegi nagu liiga palju. iga kord pahandas minuga kui kuulis, et rasedana ise autot juhin. et mismoodi siis veel, kui elan linnast väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore arst, jälgis mu esimest rasedust. Kui mul esimest korda elus kõrv valutas, siis kohe organiseeris mind kõrva arsti juurde.
Kui siis natukene hajameelne, aga mitte halb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga mul oli Helemäe 15a minu arst ja ainult kiidusõnad tema kohta,oli ju ta enne osakonnajuhataja aastaid ja üks nõutuim arst linnas,kõik tahtsid tema vastuvõtule.
ei tea millega sa ka Neklejonovat ei salli kuid temagi oli minu ja mu tuttavate vastu hea ja hoolitsev.võibolla asi mõtlemises et vene arstid ja puha..kuid nii mõnigi teine räuskab sulle vastu et oled rase siis kannata..
kahju et sul nii läks, kuid päris kindlasti pole sobiv sellist mittesoovitamist siia kirja panna.[/tsitaat]
Pärnus on selline põud, et minnakes IGA arsti juurde. Ka kõige kehvemate juurde on järjekord. Paraku. Ja oma arvamust ei pea keegi häbenema, ei ole õiget ja vale arvamust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärnus ämmaemand Neklejonova, Larissa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.