Esileht Pereelu ja suhted Pärnus peresõbralikud söögikohad?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pärnus peresõbralikud söögikohad?

Postitas:

Läheme perega nädalaks Pärnusse ja kaasas on ka aastane laps. Milliseid söögikohti soovitate, kus on hubane, lapsesõbralik ja kus toit oleks tervislik, mida ka aastane laps saaks süüa? Ja mis ka muidu oleks stiilne ja hea. Mängunurk võib olla, aga ei ole esmatähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Steffani pizzarestoran. Usun, et neil on menüüs ka midagi, mida saab aastasele anda. Ise ei mäleta mida minu väikesed seal söönud on kuid olen seal kindlasti väikestega käinud ja kohe-kohe läheme jälle. Mingi mängunurk vist on aga mitte midagi tõsiseltvõetavat..vist olid mingid mänguasjad riiulil mida võis lauda ka kaasa võtta. Teenindus on super ja no toidud lihtsalt megahead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Steffani pizzarestoran. Usun, et neil on menüüs ka midagi, mida saab aastasele anda. Ise ei mäleta mida minu väikesed seal söönud on kuid olen seal kindlasti väikestega käinud ja kohe-kohe läheme jälle. Mingi mängunurk vist on aga mitte midagi tõsiseltvõetavat..vist olid mingid mänguasjad riiulil mida võis lauda ka kaasa võtta. Teenindus on super ja no toidud lihtsalt megahead. [/tsitaat]

Lapsesõbralikkus eeldaks ikka lihtsat koha saamist, seal on ju alati meeeeeletu saba 🙁

Ise oleme käinud Rüütli tänava alguses, mingi mehe nimega vist, selline söökla või bistroo tüüpi kohas.

Eelmisel aastal oli ka erinevate sisudega pannkooke pakkuv koht, Supeluse tänaval, seal kohe, kus rannapark algab. Aga see koht võis ka ajutine olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supelsaksad kohvik, Supeluse tänaval.Hinnad küll tiba kõrgemad tavalisest, aga see eest toit hea ja olemine hubane. Seal saab söögi kõrvale värskelt pressitud mahlasid.

Mingi hetk sai kõige lapsesõbralikuma tiitli Mahedik, see rüütli tn paralleelsel tänaval. Viimase poole aasta jooksul pole ise seal käinud. Muid kohti lapsega mõnusaks olemiseks nagu soovitada ei oskagi- kus TOIT normaalne. Ise olen pärnakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka Supelsaksad sümpaatne. Eriti mõnus on lastega väljas istuda. Mängunurka ei ole, aga minu lapsed seal üksi (no kahekesi tegelikult, 1,5 ja 3) ei püsiks ka.
Toidud on head ja teenindus kiire. Hinnad veidi kõrged.
Aastasele võtaksin siiski oma toidu kaasa. Meie 1,5 aastane muidu sööb tavalist koguperetoitu, aga välja sööma minnes ikka võtan kaasa mõne beebipurgijogurti, mis talle kindlasti maitseb, ja nokaga tassi (kuigi kodus joob tavalisest tassist ka), et ei tuleks mingit lödistamist ja saaks ise ka rahulikult toitu nautida. Samuti võtan kaasa väikese karbiga krõbinaid (meil segu rosinatest ja kamapallidest). Ma muidu ei poolda laste näksimist, aga väljas söömas käies on neil siis tegevust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatri kõrval tex-mex söögikoht, Mõnus Margariita vist oli nimi. Seal on täitsa tore eraldatud mänutoake ja lapsed(2a ja 5a) alati lustivad nii, et süüa pole aegagi:) söövad pärast pargis kaasavõetud toitu. Kusjuures suvisel ajal ongi see eriti tore variant. Stefafanis oleme paar korda käinud, jube kitsas ja ülerahvastatud alati ja meeile ei sobinud, lapsed lähevad väga rahutuks seal, lõpuks ikka võtsime oma pitsad kaasa ja sõid autos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus olen lapsega käinud tihti söömas. Sattusime kord SiSi`sse. Kõige lastesõbralikum, hubasem ja tervislikum toit. Käimegi nüüd vaid seal. Praegu saab mõnusalt ka mõnusalt õues süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Pärnus peresõbralikud söögikohad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.