Esileht Beebi ja mitmikud Pärnus sünnitajaile kingituseks tekk?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pärnus sünnitajaile kingituseks tekk?

Postitas:

Tere

Lugesin, et Pärnu haiglas sünnitajad saavad Wendre poolt beebile teki-padja komplekti – kes hiljuti sünnitanud, äkki kinnitate, et endiselt see kampaania käimas? Muud sellist beebipakki nagu Tallinnas meil siin vist üldse pole? Huvitab selle Wendre teki suurus, tarvis ju tekikott osta, ehk keegi teab öelda. 🙂 Tänan vastuste eest!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:43; 09.08 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sa jumala eest seda haiglast uuri.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ära sa jumala eest seda haiglast uuri.

Ära sa jumala eest mingit sisutut nääksuvat postitust tee – ups, hilja juba, troll.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 14:43; 09.08 19:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui sama tekk, mis 2014 ka tallinnas jagati, siis see ei sobigi beebile. Liiga kerge ja laps võib käega sahmides üle pea tõmmata. Meie kasutasime alles 1+ vanuses.

Beebile pigem soe pidžaama või magamiskott. Kui tekisoov, siis selline, mis hoiab ilusti vastu keha, et käed ei satuks teki alla (siis ei saa üle pea sahmida tekki).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:09; 10.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekki jnpatja jagavad Pärnu Haiglas endiselt. Mõõdud saad siis, kui panna Google otsingusse Wendre beebitekk.

Esimene laps seda ei kasutanud algul üldse, ma arvan et hakkas kasutama kui oli pea aastane, enne seda kasutasin õhemat tekki. Teine laps on 9-kuud vana ja pole ka veel selle komplektiga jõudnud magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin seda tekki kasutama kohe. Tekk oli lapsel ainult pooleldi peal. Beebi magab ju enamasti kõhuli, kuidas ta saab selle üldse üle pea rapsida? Pakun, et teki suurus oli 120*90 vmt. Patja sai natuke hiljem kasutama hakatud, aga minu meelest oli see igati asjalik kingitus, sest laps kasutas neid 3-4 eluaastani kindlasti.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:16; 11.08 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin seda tekki kasutama kohe. Tekk oli lapsel ainult pooleldi peal. Beebi magab ju enamasti kõhuli, kuidas ta saab selle üldse üle pea rapsida? Pakun, et teki suurus oli 120*90 vmt. Patja sai natuke hiljem kasutama hakatud, aga minu meelest oli see igati asjalik kingitus, sest laps kasutas neid 3-4 eluaastani kindlasti.

Beebisid ikka soovitatakse panne külili või selili magama. Kõhuli magavad beebid, kes end juba ise keeravad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:09; 10.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin seda tekki kasutama kohe. Tekk oli lapsel ainult pooleldi peal. Beebi magab ju enamasti kõhuli, kuidas ta saab selle üldse üle pea rapsida? Pakun, et teki suurus oli 120*90 vmt. Patja sai natuke hiljem kasutama hakatud, aga minu meelest oli see igati asjalik kingitus, sest laps kasutas neid 3-4 eluaastani kindlasti.

Beebisid ikka soovitatakse panne külili või selili magama. Kõhuli magavad beebid, kes end juba ise keeravad.

Gaasid tulevad välja kõhuli olles. Ega ta näoli ei olnud madratsil- nägu oli loomulikult külje peal. Ja minu beebile meeldis selles asendis, sest ta magas enamasti nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 14:16; 11.08 10:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pärnus sünnitajaile kingituseks tekk?