Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärnus viljatusarst

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pärnus viljatusarst

Postitas:
Kägu

Kas tehakse üldse Pärnus kunstlikku viljastamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada ei tehta, Tallinnas ja Tartus on vaid selline võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärnu haiglas on kevadest dr Kristiina Piirisild, kes pidavat viljatuse probleemidega tegelema. Mul pole õrna aimugi, mis protseduure siin tehakse (kuskilt infot ka ei leia), aga esmalt tuleks tema juurde aeg saada. Mingiaeg helistasin registratuuri ning sain aru, et ta suvel vist vastu ei võtagi. Praeguseks peaks nende septembri ajad saadaval olema, ise helistan ka hiljem registratuuri ja proovin lõpuks löögile saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas maakonnas on mingi arst, kes tegeleb viljatusega.

Konkreetselt IVFi tehakse ainult Tallinnas või Tartus. Kui muretsed, et pead kaugele sõitma, siis ei ole tegelikult asi nii hull midagi. Mina käisin täisringi ajal Haapsalust Tallinnas kohal, isegi kui oli lühike visiit UHga vaatamiseks. Aga loodame, et tulemusi toob arsti poolt tehtud raviskeem, kui vaja juba tegutseda. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sõitmine pole probleem jah, ma käisin pooleteise tunni tee kauguselt Tartusse. Saab hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kindlasti pole igas maakonnas viljatusega tegelevat arsti.

Ma ise Hiiumaalt ja sõbranna Saaremaalt. Mõlemad pidime Tlns viljatusarstil käima.

Viljatuskliinikud on jah ainult Tallinnas ja Tartus. Samas vahepeal võttis nt Haapsalus vastu arst, kes tegutses ka ITK viljatuskliinikus ja mõned vastuvõtud sain teha hoopis Haapsalus ja ei pidanud Tallinnasse välja sõitma. Kirjutas seal välja viljatusravis vajaminevaid rohte ja tegi tegutsemisplaani valmis. ITK-s ta enam vastuvõtte ei tee. Ma ei oma infot, kas Haapsalus veel käib aga imeline arst (Ailen Aluri).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pärnus viljatusarst