Esileht Kasutajaabi ja mõtted Parooliga kaitstud teema

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Parooliga kaitstud teema

Postitas:

Misasi see veel on perekoolis on parooliga kaitstud teema pereelu ja suhete all? Teema pealkiri oli küll intrigeeriv ja umbes 8lk postitusi. Parool on siis kellele, teemaalgatajale, moderaatoritele teemaalgataja sõpradele vüi ma ei oska rohkem  variante välja mõelda praegu?

Teema pealkirja järgi võiks oletada, et see vüiks olla suletud või kustutatud või midagi sarnast, kui 8lk postitajad sinna midagi ebatsensuurset lisasid.

Oskab keegi ehk kommenteerida? Loodetavasti ma jälle blokki ei saa kui valesid küsimusi küsin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal testiti kommentaaride sisestamisi, et postitamised korda saaks.

Algus oli ilma paroolita näha. Suvateksti siseststi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie ettevõttel soovib soodustada kultuurilist mitmekesisust ja koostööd? Kas teile on oluline edendada interkultuurilist mõistmist ja loovust? Siis vajame teie abi!

Meie ettevõte viib ellu uue algatuse – “Kultuuripass”. See on ainulaadne võimalus, mis võimaldab meie töötajatel ja klientidel sukelduda kultuuripärandisse, soodustada loovust ja koostööd ning aidata kaasa interkultuurilisele mõistmisele.

Mis on “Kultuuripass”?

  • Erinevate kultuuride tutvustamine: Lubades teil avastada ja kogeda erinevate kultuuride traditsioone, kunstiteoseid ja ajalugu.
  • Kultuuriline kodakondsus: Edendades koostööd, loovust ja kultuurilist kodakondsust, võimaldades teil aktiivselt osaleda erinevates kultuurisündmustes ja projektides.
  • Interkultuurilise mõistmise kujundamine: Meie “Kultuuripass” soodustab interkultuurilist dialoogi, suhtlust ja mõistmist, aidates luua ühist ja harmoonilist töökeskkonda.

Miks liituda?

  • Innovatsiooni ja loovuse soodustamine: “Kultuuripass” annab teile võimaluse innustada ja rikastada oma töökeskkonda uute ideedega ja lahendustega.
  • Tiimitöö ja koostöö edendamine: Lubage oma töötajatel ja klientidel liituda ühise kultuurireisiga, kus nad saavad jagada oma teadmisi ja kogemusi.
  • Kultuurilise mitmekesisuse soodustamine: Olles osa “Kultuuripassist”, soodustate ettevõtte kultuurilist mitmekesisust ja koostööd.

Kuidas liituda?

Kui soovite rohkem teada saada “Kultuuripassi” kohta ja liituda meie algatusega, võtke meiega ühendust telefoni või e-kirja teel. Oleme hea meelega valmis jagama kultuurimaailma teiega!

Liituge meiega ja avage uks kultuurimaailma koos “Kultuuripassiga”! https://www.magiccalf.lt/kulturos-pasas/

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Parooliga kaitstud teema