Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Postitas:

Ärge saage valesti aru – ma armastan oma meest, ta on tore ja haritud inimene, armastav isa, aga tunnen end tema poolt ahistatuna. Elasime enne mitu aastat eri linnades tööde tõttu, alles beebi sündides kolisime kokku. Kuna polnud igapäevaselt koos, ei saanud ka tüdimust tekkida. Nüüd on aga teine elurütm, olen imetav ema ja koduperenaine – elamine kasitud, pesu pestud, toit laual. Olen lapsega päeval nii palju füüsilises kontaktis, et kui õhtu lõppedes väsinult diivanile kukun, ei taha ma üleliia lähedust, iseäranis seksuaalset. Kahjuks muidu ju mõistlik partner ei saa sellest aru, nii kui saan tagumiku maha panna, ronib ta külje alla, pressib end tissi vastu või hakkab kintsu silitama. Lisaks esineb käperdamist lihtsates argisituatsioonides, küll tagumiku ja rinna kahmamist või käsi sujuvalt liigub intiimpiirkonda. Mõnele võib see erutav tunduda, ma olen paraku väga häiritud. Ta ongi enda väitel veel nii armunud, et tahaks iga päev vahekorras olla. Aga räägin nagu seinaga, et liiga palju seksuaalse alatooniga puudutusi ei ole minu jaoks hetkel okei, lisaks on see rohken eelmängu viimane osa minu jaoks, igapäevased kaisutamised, kallistused ja musid oleks omal kohal, need aga talle huvi ei paku. Probleem selles, et ta on kogu aeg kiimas nagu mingi teismeline ja tunnen, et need kohatud puudutused muutuvad järjest vastikumaks – ilmselgelt puudub respekt minu vastu. Olen pidevalt kaitseseisundis ja kaugeneme teineteisest, sest meie vajadused hetkel nii erinevad. Lisaks ta solvub mu reaktsioonide või kommentaaride peale, “karistab” eemale tõmbumisega ja loobub ka hellusest nagu kaissu võtmine, ärritub ja tujutseb jne. Kuigi ma ise võiks olla vabalt seksita kas või terve kuu, siis tema meeleheaks me oleme vahekorras ikkagi kuskil 2 korda nädalas. See ei ole mu jaoks kohustus, enamasti ikka saan rõõmu oma partnerile naudingu pakkumisest. Minu meelest väikese lapse kõrvalt pole seda teab mis vähe, aga ikka ei piisa… Olen jõuetu!

+32
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 10:15; 01.11 11:21; 01.11 12:16; 01.11 12:28; 01.11 13:22; 02.11 11:46; 04.11 14:46; 06.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 10:28; 01.11 12:27; 01.11 13:19; 01.11 15:01; 01.11 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen. Tuttav tunne, niikaua kui lapsetegu plaanis oli oli oi kui palju miilustamist ja “lähme teeme”. Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista. Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja. Ei teagi mis parem variant oleks, mingi noore tsikiga ei tahaks küll “titemängu” enam mängida.

+21
-37
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 10:45; 01.11 11:13; 01.11 16:18; 01.11 16:52; 05.11 15:10; 05.11 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja.

Nalja teed või?! Mina hakkasin enda seksuaalsust avastama 45+, kahjuks mees, kes selleks tõuke andis ja kellega tahtnuks seda avastada, ei huvita ei “paugutamisest” ega ka muudest erootilise alatooniga tegevustest.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.11 11:03; 01.11 22:06; 03.11 17:46; 03.11 23:31; 04.11 23:14; 05.11 21:20; 10.12 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen. Tuttav tunne, niikaua kui lapsetegu plaanis oli oli oi kui palju miilustamist ja “lähme teeme”. Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista. Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja. Ei teagi mis parem variant oleks, mingi noore tsikiga ei tahaks küll “titemängu” enam mängida.

käsi pole küljes?

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samas seisus, mõlemad alla 30, lapsi pole, koos ka ei ela. Mees võiks vist hommikust õhtuni ainult seksida. Püha jumal kui kopp ees mul sellest on. Kui siin üks kommenteerija ütles, et mehed võiks nii 70+ lasta (milles ma ei kahtle), siis tundub vahel mõistlik tal minna lasta, et ta saaks oma peenisega teha mis tahab ning mind ja minu vagiinat rahule jätta. Muidu ideaalne mees, aga see seksi mangumine kogu aeg tüütab nii ära. Nagu muud polekski suhtes. Tegelikult ei kujuta küll ette, et me kunagi koos hakkaks elama, siis oleks see jama veel suurem (iga jumala õhtu?? mul hakkab mõttest sellele pea valutama) ning probleem mõlemale poolele.

+36
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 11:09; 01.11 13:33; 03.11 16:23; 03.11 17:16; 03.11 20:07; 03.11 22:50; 04.11 12:45; 05.11 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja.

Nalja teed või?! Mina hakkasin enda seksuaalsust avastama 45+, kahjuks mees, kes selleks tõuke andis ja kellega tahtnuks seda avastada, ei huvita ei “paugutamisest” ega ka muudest erootilise alatooniga tegevustest.

Naine nüüd 45 ja ei ole sellest “avastamasimisest” mitte kui midagi järel. maksa arved ja ära virise. Jube meeldib oleks kui sellise “avastajaga” kokku juhtuks.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 10:45; 01.11 11:13; 01.11 16:18; 01.11 16:52; 05.11 15:10; 05.11 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäta tema peale rohkem kodutöid. paaril õhtul nädalas jäta ta lapsega kahekesi, mine trenni või hobitama. ta ei kuluta oma energiat päeva jooksul ära – suuna ta sportima ja rohkem kodusesse ellu panustama.

+33
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista.

Mees olen. Tuttav tunne, niikaua kui lapsetegu plaanis oli oli oi kui palju miilustamist ja “lähme teeme”. Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista. Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja. Ei teagi mis parem variant oleks, mingi noore tsikiga ei tahaks küll “titemängu” enam mängida.

käsi pole küljes?

Näed, unustasid lisada, et “Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista, tao pihku”.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen. Tuttav tunne, niikaua kui lapsetegu plaanis oli oli oi kui palju miilustamist ja “lähme teeme”. Nüüd polegi muud, maksa arved ja trennid ja ole kuival, ära ahista. Naisel saab see iga vist 35+ läbi, mees võiks paugutada 70+ välja. Ei teagi mis parem variant oleks, mingi noore tsikiga ei tahaks küll “titemängu” enam mängida.

Aga ma arvan, et kui on selline mees nagu sina, siis kõige õigem oleks mehel võtta suurem osa ajast lapse kantseldamine enda õölgadele, las naine ainult imetab ja tegeleb koduse majapidamisega. Aga titelapid, pesupesemine, lapsele söögi valmistamine jne tee ise ära, samal ajal seda titte ka lõbustades, teda riietades, temaga õues käies, teda magama pannes – huvitav, kui kauaks seda võhma siis veel jätkuks, et seksi ka lunida?

Minu arust on loomulik, et väikese imiku kantseldamisega on naine ikka parajalt kurnatud, ja ka parima tahtmise juures lihtsalt tahaks mingil hetkel puhata, mitte voodis veel võimelda (n-ö). Lisaks on ilmselt ka loodus nii seadnud, et ema põhitähelepanu lähebki lapsele, sest laps ise ei saa hakkama, täiskasvanud mees aga peaks seda suutma.

+27
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps oli plaanitud ja väga oodatud! Mees ei osanud arvata, et tähelepanu talle enam nii palju ei jagu. Koos elama hakkamisel olid tema lootused ja ootused ilmselt teised. Minu “emme” hormoonid tahavad aga teistsugust tähelepanu, vastutuse jagamist ja seavad lapse eest hoolitsemise prioriteediks. Tean, et ilmselt on see faas, aga olen vaatamata kõigele siiski enda meelest vastutulelik. Mees on nii tundlik ja tujukas, ega suuda end vaos hoida. See uus külg temas on väsitav ja nõutuks tegev, nagu teine titt. Siiski ma tahan ju olla mõistev ja hea naine.

+24
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 10:15; 01.11 11:21; 01.11 12:16; 01.11 12:28; 01.11 13:22; 02.11 11:46; 04.11 14:46; 06.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäta tema peale rohkem kodutöid. paaril õhtul nädalas jäta ta lapsega kahekesi, mine trenni või hobitama. ta ei kuluta oma energiat päeva jooksul ära – suuna ta sportima ja rohkem kodusesse ellu panustama.

Täpselt. Sina võta vaba aega ja mees hakaku rohkem lapse ja kodu eest hoolitsema. Siis puhkad sina rohkem välja ja tema väsitab end rohkem ära, seega on ka seksuaalelus kompromiss võimalik. Ise mäletan ka lapse beebieast, et olin surmani väsinud, öösel magada ei saanud, sain lapse lõpuks magama, et pool tundi hinge tõmmata, siis kargab mees selga, kes tuleb töölt lõunale. Tema oli tööl käies tunduvalt rohkem välja puhanud kui mina kodus raske lapsega, kes oli veel ka pidevalt haige. Rohkem oleks pidanud meest rakendama, mitte mingit kangelasema mängima. Kui ise tööle läksin, olin ka ise palju rohkem välja puhanud.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:22; 01.11 23:56; 02.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foorumis on raske midagi arvata. Mehed teevad muidugi alati liiga vähe.

Võimalik on, et lapsega on tõepoolest raske periood hetkel. Seks ei tule meeldegi. See on tõesti koht, kus mehel käed abiks. Aga vaatame ka muid võimalusi.

Võimalik on, et lapsega on vaja öösel jupiti üleval olla, päeval saab kompensatsiooniks jupiti magada. Sel juhul pole mõeldav, et mees oleks öösel üleval (et naine magaks öösel – ja ka päeval jupiti) ning mees oleks päeval üleval (et teha tööd). Mõne töö tegemine magamatult on eluohtlik, lisaks tähendaks mehe (magamatuse tõttu) töökaotus perekonna elukvaliteedi langust. Ja siis muidugi jälle mees süüdi ja vaja rikkam mees leida jnejne.

Võimalik on, et naisel on liiga kõrged standardid nunnutamise ja kodukoristamise osas. Kodu ei pea superkorras olema. Vahepeal võib laskuda selles osas “mehe standardile”, kokkuvõttes on kõik õnnelikumad. Laps ei pea olema kogu aeg ema küljes, ta võib mõnikord olla ka vankris või kuskil hällis ise. Eriti kui ta veel ei oska välja ronida igalt poolt.

Võimalik on, et naine ei söanda oma elu elada, nt. öelda mehele, et hoia nüüd last ise, lähen vahepeal välja mõnele üritusele vms. Naiste eneseohverdus on moes. Selle on nad täielikult ise omale võtnud ja tegu pole meeste süüga. Kui jobu mees ei lase, oleks teine asi. Aga naised ei küsigi, eeldavad ette, et nende aega pole ette nähtud.

Võimalusi on palju.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:58; 04.11 10:59; 04.11 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan
1) Öösiti ei ole kunagi mees pidanud üleval olema. Magab teises toas lausa, et saaks välja puhata. Mul on võimalus lapsega koos uinak teha lõunal, just sel põhjusel on see normaalne mu meelest
2) Beebi juba sellises eas, et tuterdab ringi. Kogu aeg peab valvel olema
3) Kuna kolisin teise linna, on mul siin vähem tegemist ja sotsiaalset elu, aga mõned korrad olen ikka lapse kõrvalt ära , saab hakkama küll
4) Ta tuleb õhtuti suhteliselt hilja ja laps läheb magama pigem vara. Laps on paratamatult rohkem emmekas

Kõik see eelnimetatu aga ei puutu sellesse, et ka minust tuleb aru saada ja ma ei ole võimeline olema seksiks valmis igal hetkel. Ja et lame käitumine viib vastupidise tulemuseni

+20
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 10:15; 01.11 11:21; 01.11 12:16; 01.11 12:28; 01.11 13:22; 02.11 11:46; 04.11 14:46; 06.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt perekoolis sõna ei võta, aga sellele teemale ma ei saa jätta vastamata. Ütlen kohe ära, et olen kahe lapse ema ja paraku on minu peres need rollid täpselt vastupidi. Ma oleks vist Sinu asemel õnnega koos 🙂
Ma muidugi mõistan seda väsimust, mida toob endaga kaasa väikse lapse kasvatamine, ka seda ma tean omast käest. Aga kui te samal ajal lähedust elus ei hoia, siis see suhe hääbub ja üsna kiiresti. Ma ei tea, kas see Sind lohutab või mitte, aga ma tahaks öelda, et palun võta seda kui komplimenti, et Su mees Sulle nii palju tähelepanu pöörab ja Sind pidevalt puudutada soovib. Minul on olukord täpselt vastupidi ja ma võin lühidalt kirjeldada, kui halb tunne see on. Minu mees ei ole minust seksuaalselt peaaegu üldse huvitatud, talle sobiks ehk korra kuus või vähemgi. Ta ei puuduta mind mitte kunagi niisama intiimsetest kohtades, pole seda kunagi teinud, samuti ei avalda ta mitte mingit soovi lähemalt koos olla. Aga samas ütleb küll, et talle meeldib, siis kui vahel harva midagi toimub. Kui meie vahel üldse midagi toimub, siis ainult minu pikaaegse palumise peale, aga see on mulle juba väga alandavaks muutunud. Ma tunnen, et ma ei tähenda oma mehele naisena mitte midagi, kui mul tekib soov koos olla, siis ta pigem läheb teise tuppa magama. See on nagu korterikaaslaste elu, teeme süüa koos, maksame makse koos, aga muud ei midagi. Väga kurb.
Kui ma saaks, ma vahetaks näiteks paariks päevaks Sinuga kohe kohad ära 😀 Ilmselt ma saaks kõike, millest olen pikalt ainult unistanud – peamiselt mehe poolne huvi ja tähelepanu, et mina kui naine olen ka märgatud.
Ma kirjutasin ainult selleks, et Sa saaksid aru, kui oluline see tegelikult on, et mees soovib Sinuga koos seda lähedust, leiab, et Sa oled atraktiivne ja pöörab Sulle tähelepanu. Mina kõlban oma mehele ainult koristamiseks, söögi tegemiseks ja laste kantseldajaks. Mu enesehinnang on üsna maha trambitud ja lähedusevajadus on nii suur, et võtan õhtuti koera kaissu, et natukenegi tunda, et keegi on kõrval. Ära lase oma elul sellisesse punkti jõuda!

+39
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge saage valesti aru – ma armastan oma meest, ta on tore ja haritud inimene, armastav isa, aga tunnen end tema poolt ahistatuna. Elasime enne mitu aastat eri linnades tööde tõttu, alles beebi sündides kolisime kokku. Kuna polnud igapäevaselt koos, ei saanud ka tüdimust tekkida. Nüüd on aga teine elurütm, olen imetav ema ja koduperenaine – elamine kasitud, pesu pestud, toit laual. Olen lapsega päeval nii palju füüsilises kontaktis, et kui õhtu lõppedes väsinult diivanile kukun, ei taha ma üleliia lähedust, iseäranis seksuaalset. Kahjuks muidu ju mõistlik partner ei saa sellest aru, nii kui saan tagumiku maha panna, ronib ta külje alla, pressib end tissi vastu või hakkab kintsu silitama. Lisaks esineb käperdamist lihtsates argisituatsioonides, küll tagumiku ja rinna kahmamist või käsi sujuvalt liigub intiimpiirkonda. Mõnele võib see erutav tunduda, ma olen paraku väga häiritud. Ta ongi enda väitel veel nii armunud, et tahaks iga päev vahekorras olla. Aga räägin nagu seinaga, et liiga palju seksuaalse alatooniga puudutusi ei ole minu jaoks hetkel okei, lisaks on see rohken eelmängu viimane osa minu jaoks, igapäevased kaisutamised, kallistused ja musid oleks omal kohal, need aga talle huvi ei paku. Probleem selles, et ta on kogu aeg kiimas nagu mingi teismeline ja tunnen, et need kohatud puudutused muutuvad järjest vastikumaks – ilmselgelt puudub respekt minu vastu. Olen pidevalt kaitseseisundis ja kaugeneme teineteisest, sest meie vajadused hetkel nii erinevad. Lisaks ta solvub mu reaktsioonide või kommentaaride peale, “karistab” eemale tõmbumisega ja loobub ka hellusest nagu kaissu võtmine, ärritub ja tujutseb jne. Kuigi ma ise võiks olla vabalt seksita kas või terve kuu, siis tema meeleheaks me oleme vahekorras ikkagi kuskil 2 korda nädalas. See ei ole mu jaoks kohustus, enamasti ikka saan rõõmu oma partnerile naudingu pakkumisest. Minu meelest väikese lapse kõrvalt pole seda teab mis vähe, aga ikka ei piisa… Olen jõuetu!

Kas sa tahad pere ära lõhkuda? Imelikud naised.
Ps! Olen ka naine.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei puuduta mind mitte kunagi niisama intiimsetest kohtades, pole seda kunagi teinud, samuti ei avalda ta mitte mingit soovi lähemalt koos olla.

Naine ei ole mitte kunagi rahul.

Kui mees puudutab ja soovib seksi – täielik jama.
Kui mees ei puuduta – taas jama.

Ehk siis mees peab olema see, kes kameeleonile omaselt suudaks vastavalt vajadusele kogu aeg end muundada. Esmesel juhul (teemaalgataja variant) peaks mees naise mingiks ajaks unarusse jätma, siis jõuab naisel ehk kohale.
Teisel juhul võiks mees nais armastusega pisut kostitada, siis hakkaks naise suust kõlama teistsugune lauluke…

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 10:28; 01.11 12:27; 01.11 13:19; 01.11 15:01; 01.11 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhkuda?! Vastupidi, teen kõik, et seda hoida. Olen enda arvates mõistlik ja väga arvestav, aga minuga just ei arvestata. Kuskil on piirid, lisaks vahe ebameeldiva ja meeldiva puudutuse vahel. Kahtlemata on mõnes peres teisiti. Elud on erinevad

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 10:15; 01.11 11:21; 01.11 12:16; 01.11 12:28; 01.11 13:22; 02.11 11:46; 04.11 14:46; 06.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi ongi konkreetselt ahistamine, kui üks ütleb, et ei soovi ja teine muudkui topib käsi püksi. Teemaalgataja, sul on täiesti õigus, kui sa ütled, et mehel pole sinu suhtes respekti. Ta teab, et sulle ei meeldi niisugune käperdamine, nagu ta teeb, ja ta ei jäta seda järele. Ometi sa ju ütled, et musi või kallistus oleks okei, st sa ei tõrju teda täielikult ja ta ei kuula seda. Täielikult mõistan, et selline ühemõtteline kabistamine ei ole meeldiv ega tekita ka mingit iha, kui selline krabamine on permanentne.

Ma soovitan kiiremas korras sellega minna kuskile teraapiasse. Ega niimoodi foorumi kaudu ei saa soovitusi jagada.

Näiteks: http://www.erapraxis.ee/seksuaalteraapia/

+21
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:33; 01.11 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see respekti puudumine on muidugi ikka päevanali. kle sa elukauge tupsuke, saa aru, et mees ja naine on natuke erinevad olendid. suurim respekt, mida sa mehe poolt võid saada ongi see, et ta tahab sind ke..pida. kui see soov mehe poolt kaob, vat siis hakkad alles respekti taga nutma…
õnnelik ja koduhoidev mees on mees, kelle kotid on tühjad, kui need on liialt täis, siis varem või hiljem hakkab mees neid kuhugi mujale tühjendama ja siis tuled oma nutu ja halaga siia perekooli nutma, et mees petab ja bla bla. hetkel on sul veel see võimalus elus, et sa suudad seda stsenaariumi oma elus ära hoida, aga kardan, et sa ei mõista seda…

+14
-34
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:56; 03.11 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jälle vastupidi, mees iialgi niisama seksuaalse alatooniga puudutusi ei kasuta ja seksi tahab korra kuus. Ja siis ka pikka eelmängu ei toimu. Küll tahaks, et minu mehel teemaalgatuses mainitud libiido oleks.

Aga tõsi see on, väsimus võtab libiido maha. Võibolla peaks meest rohkem väsitama, sest imetava ema libiido langus on suuresti seotud väsimusega ( imetamine kurnab, lakkamatu tähelepanu vajadus kurnab, katkendlik jupi kaupa magamine kurnab), nii et lähedusvajadus saab kuhjaga kaetud.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 13:14; 01.11 17:07; 03.11 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õnnelik ja koduhoidev mees on mees, kelle kotid on tühjad, kui need on liialt täis, siis varem või hiljem hakkab mees neid kuhugi mujale tühjendama ja siis tuled oma nutu ja halaga siia perekooli nutma, et mees petab ja bla bla. hetkel on sul veel see võimalus elus, et sa suudad seda stsenaariumi oma elus ära hoida, aga kardan, et sa ei mõista seda…

Kahjuks teemaalgataja tasemega meeste puhul see teooria töötab 100%.

Aga selleks, et see asi tööle saada, oleks vaja ka see mees kodus tööle panna ja asjad pisut võrdsustuks – mees tahaks sipsa vähem ja naine võibolla ei tunnekski vastikust, kui mees teda hellitada püüab.

Ehk siis praegu on küsimus “kaela” organiseerimisvõimes, kas ta rumala “pea” suudab õigesse suunda pöörata või jätab ripakile ja see hakkab hoopis kolmandasse suunda, s.o. küla poole vaatama.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 10:28; 01.11 12:27; 01.11 13:19; 01.11 15:01; 01.11 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnede kommenteerijate arvates ongi normaalne, et teenindad meest 24/7 ja seksid iga päev oma tahte vastaselt?! Siis puudub ju Sul endal täielik eneseaustus. Inimesed selle poolest loomadest erinevadki, et peaksid suutma end mõistusega kontrollida. Normaalne mees ei jookse pere juurest ära, kui ei saa kätt iga päev püksi panna. Pikaajalises suhtes kaks korda nädalas voodirõõme jagada pole minu meelest vähe, iseäranis väikelapse kõrvalt, aga kuidas kellelegi…

+31
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 10:15; 01.11 11:21; 01.11 12:16; 01.11 12:28; 01.11 13:22; 02.11 11:46; 04.11 14:46; 06.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnede kommenteerijate arvates ongi normaalne, et teenindad meest 24/7 ja seksid iga päev oma tahte vastaselt?! Siis puudub ju Sul endal täielik eneseaustus. Inimesed selle poolest loomadest erinevadki, et peaksid suutma end mõistusega kontrollida. Normaalne mees ei jookse pere juurest ära, kui ei saa kätt iga päev püksi panna. Pikaajalises suhtes kaks korda nädalas voodirõõme jagada pole minu meelest vähe, iseäranis väikelapse kõrvalt, aga kuidas kellelegi…

Üllatusin sama asja peale. Kes siin ütlesid, et nende mehed nendega seksida ei taha – seega kelle mehed tahavad, need peaks enda meestega vastumeelselt seksima?

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 11:09; 01.11 13:33; 03.11 16:23; 03.11 17:16; 03.11 20:07; 03.11 22:50; 04.11 12:45; 05.11 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see respekti puudumine on muidugi ikka päevanali. kle sa elukauge tupsuke, saa aru, et mees ja naine on natuke erinevad olendid. suurim respekt, mida sa mehe poolt võid saada ongi see, et ta tahab sind ke..pida. kui see soov mehe poolt kaob, vat siis hakkad alles respekti taga nutma…

Ahh???
Suurem osa mehi k.piks ükskõik keda-sa päriselt arvad, et neil on nii palju austust jagada?

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 13:48; 05.11 14:50; 05.11 20:22; 06.11 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest ütlen, et selline käitumine on tõesti ahistav ja lõpuks muutubki seks vastikuks. Isegi mõte seksist on vastik. Tulen samuti mehele vastu, kuid nüüdseks on abiks juba rahustid ja/või alkohol. Tsükli algus on nagu issanda õnnistus. Kooselus oleme kõvasti üle 10 aasta.
Oleks siis, et mees vaatab mujale, aga ei, ikka kodus olles kiimas nagu mõni teismeline. Kusjuures muus osas saame väga normaalselt läbi. Elu oleks lill, kui ta ei ilastaks ja näpiks nii palju.
Ega selline elu vist päris normaalne pole…
Jah, ma olen talle rääkinud, aga see unustatakse kiirelt ära.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnede kommenteerijate arvates ongi normaalne, et teenindad meest 24/7 ja seksid iga päev oma tahte vastaselt?! Siis puudub ju Sul endal täielik eneseaustus. Inimesed selle poolest loomadest erinevadki, et peaksid suutma end mõistusega kontrollida. Normaalne mees ei jookse pere juurest ära, kui ei saa kätt iga päev püksi panna. Pikaajalises suhtes kaks korda nädalas voodirõõme jagada pole minu meelest vähe, iseäranis väikelapse kõrvalt, aga kuidas kellelegi…

Aga kas sul on siis normaalne mees, kes sind koguaeg ilma austuseta käperdab ja siis manipuleerib ja “karistab”, kui sa teda tõrjud? See pole ju normaalne?! Mis normaalsusest sa räägid, kui sinu ja su mehe normaalsused on täiesti erinevad?

Te lihtsalt ei teadnud enne kokku kolimist, et teie seksuaalsed vajadused on nii erinevad. Tegelikutl kahju, et juba laps, muidu oleks enne pere loomist selle ikka välja selgitanud ja oleks olnud lihtsam lahku minna. Nüüd pead seda suppi helpima.

Ma soovitaks vahetada mehega rollid. Kui laps juba ringi liigub, siis oleks ehk aeg, et sina lähed tööle ja mees võtab isapuhkuse. Vaadake, kas see kuidagi muudab teie seksuaalseid vajadusi või ongi see lihtsalt põhimõtteliselt erinev?

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 14:39; 01.11 15:06; 03.11 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest ütlen, et selline käitumine on tõesti ahistav ja lõpuks muutubki seks vastikuks. Isegi mõte seksist on vastik. Tulen samuti mehele vastu, kuid nüüdseks on abiks juba rahustid ja/või alkohol. Tsükli algus on nagu issanda õnnistus. Kooselus oleme kõvasti üle 10 aasta.

Oleks siis, et mees vaatab mujale, aga ei, ikka kodus olles kiimas nagu mõni teismeline. Kusjuures muus osas saame väga normaalselt läbi. Elu oleks lill, kui ta ei ilastaks ja näpiks nii palju.

Ega selline elu vist päris normaalne pole…

Jah, ma olen talle rääkinud, aga see unustatakse kiirelt ära.

Sama siin. Täpselt samamoodi on ka meil.
Ma mõistan, et osalt on see ka nö kompliment, et mees ikka veel ihaldab jne aga no kuskilt maalt jookseb piir ka.
Ma tahaks mõnikord kaisutada niisama, ilma et käsi püksi ei pandaks või rindu ei hakkata kohe mudima.
Ja kummardada ma kodus ei saa, kohe on nagu hagijas kanni kallal.
See on väsitav ja mees kahjuks ei saa aru, et mulle ei meeldi selline asi. Oleme korduvalt seda teemat arutanud aga kipub temagi selle üsna ruttu unustama.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 15:01; 05.11 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsükli algus on nagu issanda õnnistus. Kooselus oleme kõvasti üle 10 aasta.

Miks ma tõmbaks võrdusmärgi sinu tsükli alguse õnnetunde ja täiesti matslike meeste vahele?
Arva ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 10:28; 01.11 12:27; 01.11 13:19; 01.11 15:01; 01.11 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kummardada ma kodus ei saa, kohe on nagu hagijas kanni kallal.
See on väsitav ja mees kahjuks ei saa aru, et mulle ei meeldi selline asi. Oleme korduvalt seda teemat arutanud aga kipub temagi selle üsna ruttu unustama.

Ihihiii, ma soovitan jälle rolli vahetada mehega. Hakka ise tal kanni näpistama ja laksutama igal võimalikul juhul! Nii najaga ja ka tõsiselt. Ehk on abiks – mees saab ise ka aru, kui tobe see on… kuigi võib ka sinu poolse algatusena võtta asja, mis ehk polegi hull vahel…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 14:39; 01.11 15:06; 03.11 11:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )


Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas