Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 165 )

Teema: Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas

Postitas:

Kuidas saavad kokku kolida ja lapsi saada inimesed, kel on niivõrd fundamentaalselt erinev arusaam seksist ja lähedusest?

+9
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 15:14; 03.11 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäta tema peale rohkem kodutöid. paaril õhtul nädalas jäta ta lapsega kahekesi, mine trenni või hobitama. ta ei kuluta oma energiat päeva jooksul ära – suuna ta sportima ja rohkem kodusesse ellu panustama.

Sportima peab naine minema, mees peab titega tegelema. Naine saab titestressi maha laadida ja tuleb himu oma mehe järele ka jälle peale.
Seksiisu läheb värsketel mammadel ära enamasti seetõttu, et mees ei toeta naist vaid ainult nõuab.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt perekoolis sõna ei võta, aga sellele teemale ma ei saa jätta vastamata. Ütlen kohe ära, et olen kahe lapse ema ja paraku on minu peres need rollid täpselt vastupidi. Ma oleks vist Sinu asemel õnnega koos ????

Ma muidugi mõistan seda väsimust, mida toob endaga kaasa väikse lapse kasvatamine, ka seda ma tean omast käest. Aga kui te samal ajal lähedust elus ei hoia, siis see suhe hääbub ja üsna kiiresti. Ma ei tea, kas see Sind lohutab või mitte, aga ma tahaks öelda, et palun võta seda kui komplimenti, et Su mees Sulle nii palju tähelepanu pöörab ja Sind pidevalt puudutada soovib. Minul on olukord täpselt vastupidi ja ma võin lühidalt kirjeldada, kui halb tunne see on. Minu mees ei ole minust seksuaalselt peaaegu üldse huvitatud, talle sobiks ehk korra kuus või vähemgi. Ta ei puuduta mind mitte kunagi niisama intiimsetest kohtades, pole seda kunagi teinud, samuti ei avalda ta mitte mingit soovi lähemalt koos olla. Aga samas ütleb küll, et talle meeldib, siis kui vahel harva midagi toimub. Kui meie vahel üldse midagi toimub, siis ainult minu pikaaegse palumise peale, aga see on mulle juba väga alandavaks muutunud. Ma tunnen, et ma ei tähenda oma mehele naisena mitte midagi, kui mul tekib soov koos olla, siis ta pigem läheb teise tuppa magama. See on nagu korterikaaslaste elu, teeme süüa koos, maksame makse koos, aga muud ei midagi. Väga kurb.

Kui ma saaks, ma vahetaks näiteks paariks päevaks Sinuga kohe kohad ära ???? Ilmselt ma saaks kõike, millest olen pikalt ainult unistanud – peamiselt mehe poolne huvi ja tähelepanu, et mina kui naine olen ka märgatud.

Ma kirjutasin ainult selleks, et Sa saaksid aru, kui oluline see tegelikult on, et mees soovib Sinuga koos seda lähedust, leiab, et Sa oled atraktiivne ja pöörab Sulle tähelepanu. Mina kõlban oma mehele ainult koristamiseks, söögi tegemiseks ja laste kantseldajaks. Mu enesehinnang on üsna maha trambitud ja lähedusevajadus on nii suur, et võtan õhtuti koera kaissu, et natukenegi tunda, et keegi on kõrval. Ära lase oma elul sellisesse punkti jõuda!

Ma sügavalt sooviks sinuga need paar päeva ära veeta, sest paraku puhtsüdamlik andmisesoov on väga pikalt vaka olnudd

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 10:45; 01.11 11:13; 01.11 16:18; 01.11 16:52; 05.11 15:10; 05.11 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tavaliselt perekoolis sõna ei võta, aga sellele teemale ma ei saa jätta vastamata. Ütlen kohe ära, et olen kahe lapse ema ja paraku on minu peres need rollid täpselt vastupidi. Ma oleks vist Sinu asemel õnnega koos ????

Ma muidugi mõistan seda väsimust, mida toob endaga kaasa väikse lapse kasvatamine, ka seda ma tean omast käest. Aga kui te samal ajal lähedust elus ei hoia, siis see suhe hääbub ja üsna kiiresti. Ma ei tea, kas see Sind lohutab või mitte, aga ma tahaks öelda, et palun võta seda kui komplimenti, et Su mees Sulle nii palju tähelepanu pöörab ja Sind pidevalt puudutada soovib. Minul on olukord täpselt vastupidi ja ma võin lühidalt kirjeldada, kui halb tunne see on. Minu mees ei ole minust seksuaalselt peaaegu üldse huvitatud, talle sobiks ehk korra kuus või vähemgi. Ta ei puuduta mind mitte kunagi niisama intiimsetest kohtades, pole seda kunagi teinud, samuti ei avalda ta mitte mingit soovi lähemalt koos olla. Aga samas ütleb küll, et talle meeldib, siis kui vahel harva midagi toimub. Kui meie vahel üldse midagi toimub, siis ainult minu pikaaegse palumise peale, aga see on mulle juba väga alandavaks muutunud. Ma tunnen, et ma ei tähenda oma mehele naisena mitte midagi, kui mul tekib soov koos olla, siis ta pigem läheb teise tuppa magama. See on nagu korterikaaslaste elu, teeme süüa koos, maksame makse koos, aga muud ei midagi. Väga kurb.

Kui ma saaks, ma vahetaks näiteks paariks päevaks Sinuga kohe kohad ära ???? Ilmselt ma saaks kõike, millest olen pikalt ainult unistanud – peamiselt mehe poolne huvi ja tähelepanu, et mina kui naine olen ka märgatud.

Ma kirjutasin ainult selleks, et Sa saaksid aru, kui oluline see tegelikult on, et mees soovib Sinuga koos seda lähedust, leiab, et Sa oled atraktiivne ja pöörab Sulle tähelepanu. Mina kõlban oma mehele ainult koristamiseks, söögi tegemiseks ja laste kantseldajaks. Mu enesehinnang on üsna maha trambitud ja lähedusevajadus on nii suur, et võtan õhtuti koera kaissu, et natukenegi tunda, et keegi on kõrval. Ära lase oma elul sellisesse punkti jõuda!

Ma sügavalt sooviks sinuga need paar päeva ära veeta, sest paraku puhtsüdamlik andmisesoov on väga pikalt vaka olnudd

Seda on nii kurb lugeda et maadlen sarnaste probleemidega.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.11 10:45; 01.11 11:13; 01.11 16:18; 01.11 16:52; 05.11 15:10; 05.11 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine imetab veel, siis võib seksisoovi puudumine vabalt sellega seotud, hormonaalne olla. Mul tõmbasid rasedus ja imetamine libiido ikka täiesti nulli, õnneks on mul normaalne mees, kes osutus ka üle keskmise heaks isaks ja elasime selle perioodi, kui kumbki laps väike oli, üle. Ja peale imetamist tegime “kaotatud aja” kuhjaga tagasi.

Kui aga samas situatsioonis oleks mees aina näperdanud, poleks mind ja minu vajadusi üldse arvestanud, end ühemõtteliselt peale surunud jne, siis ma ei teagi, kas teist last näiteks oleksin temaga kunagi saanud või kas üldse oleksimegi täna koos. See titeaeg on ikkagi paarile üsna raske, või no paljudele paaridele on, ja võti on ikkagi üksteise kuulamises, muidugi ka vahel vastutulekus, kompromissides, aga kindlasti ei tohi intiimsus kummalegi vastumeelseks muutuda, vaid aktiivsemal osapoolel tulebki siis rohkem pingutada, et passiivsem meeleoluga “järgi jõuaks”. Ja mulle nt oligi sel ajal “turn on” just see, kui mees näitas üles hoolimist minu või beebi (hiljem ka suurema lapse) suhtes, oli hea isa, müras lastega; aga ka see, kui ta mind päeva jooksul mitteseksuaalselt märkas, päriselt kuulas. Ehk siis kõik see, mida teemaalgataja mees VASTUPIDI teeb. Head nahka sealt nii küll tulla ei saa.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 17:02; 04.11 18:54; 05.11 15:44; 05.11 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnede kommenteerijate arvates ongi normaalne, et teenindad meest 24/7 ja seksid iga päev oma tahte vastaselt?! Siis puudub ju Sul endal täielik eneseaustus. Inimesed selle poolest loomadest erinevadki, et peaksid suutma end mõistusega kontrollida. Normaalne mees ei jookse pere juurest ära, kui ei saa kätt iga päev püksi panna. Pikaajalises suhtes kaks korda nädalas voodirõõme jagada pole minu meelest vähe, iseäranis väikelapse kõrvalt, aga kuidas kellelegi…

Üllatusin sama asja peale. Kes siin ütlesid, et nende mehed nendega seksida ei taha – seega kelle mehed tahavad, need peaks enda meestega vastumeelselt seksima?

Asi ongi selles, seksuaalselt kokkusobimatud on koos ja mõlemat olukord painab, tundub nagu tühine põhjus lahku minemiseks ja lapse kasvatamise komplitseerimiseks aga ega õiget lahendust ka sellele pole. Kui oleks loota et lapse kasvades seksiisu taastub, siis oleks mehel ehk kergem aktsepteerida. Omast kogemusest võin öelda, et käsikiimlus vähesel määral aitab, aga mitte päris. Meeleheide järjest kasvab, sest järjest raskem on end veenda, et peangi sedasi elu lõpuni elama. Seksiisu paneb lausa seina mööda üles ronima. Täpselt nii nagu esimene osapool ei suuda end vägisi seksima panna, ei suuda teine osapool seksita olla. See ei ole nii lihtne, et otsustad mitte seksida. Selleks peab päris suurel määral masohhist olema (see on täpselt sama raske kui enese vägisi seksima sundimine), et nii suurest vajadusest loobuda suudaksid. Eks nii need armukesed tekivadki, loodad, et saad “sügelusest” lahti kaasat kiusamata, aga noh, teadagi kuidas need armukese pidamised enamasti lõppevad.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 13:14; 01.11 17:07; 03.11 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see respekti puudumine on muidugi ikka päevanali. kle sa elukauge tupsuke, saa aru, et mees ja naine on natuke erinevad olendid.

Aga sina, tupsuke, arvad, et mees on ajudeta idioot, kes ei peaks sellest aru saama, et mees ja naine on natuke erinevad olendid? Miks sa eeldad, et naine peaks endale loomuvastaselt kohe mehe käppimise peale end uurakile viskama ja laskma mehel omasoodi toimetada?

Arvad, et mehele selline asi meeldiks, kui nii juhtukski?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:33; 01.11 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi erinevad, nagu eludki.
Mul on olnud abikaasaks hüperseksuaalne mees, kogu aeg tema tahtis – esialgu oli vau! –
aga tüütuks läks, eriti kui mehepool majapidamises jättis ka soovida. Tagantjärele saan aru, ta tõesti ei saanud muudmoodi – nii oli ta loodud.
Mu kõige pikem kooselu aga, paar aastakümmet, ei olnud temal mittemingit lähedusevajadust, kaissuvõtmine ja kallistamine ja paid. See oli nii kurb kannatada – ise ta ei hoolinud miilustamisest mitte millimeetritki. Oli selline, katkise lapsepõlvega. Seks oli aga viis pluss ja nälgisin kogu aeg, seda uut järgmist oodates, lähedusenäljas. Tema oli selline loodud ja parata polnud midagi. Lahku ka läksime, sest kui vanusesest tingituna potents kadus sootuks… ei suutnud taluda venna-õe suhet.
Peale lapsi, ei mäleta küll, et frigiidsesks muutunud oleksin.
Kuigi, tööd oli kindlasti 10X rohkem kui tänapäeval, vanemad lapsed, laut loomi täis, aia- ja heinamaad, vekkimine jm maanaise kohustused.
Ei olnud nutivärke ja telekast polnud ka vahtida midagi.
Rõõmsad olime. Vanamoor on oma kõnega nüüd maha saanud :)))

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 17:40; 05.11 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka selline mees. Kogu aeg olid mul käed küljes ja kogu aeg käperdas. Pidevalt käed mu pluusi all või püksis/seeliku all ja kogu aeg tahtis. See on ahistav ka siis, kui väikest last ei ole. Lõpuks käisin kodus ainult dressipükste ja ülilohvaka T-särgiga, et mitte mingil juhul kusagilt midagi silma ei jääks. Mõnikord see isegi töötas, aga siis oli solvumine ja mossis nägu garanteeritud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui enne võimaliku lapse saamisplaane seksi pole, mis siis saab, kui veel laps sünnib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 20:11; 03.11 23:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäta tema peale rohkem kodutöid. paaril õhtul nädalas jäta ta lapsega kahekesi, mine trenni või hobitama. ta ei kuluta oma energiat päeva jooksul ära – suuna ta sportima ja rohkem kodusesse ellu panustama.

See ei pruugi üldse aidata. Omast kogemusest räägin- mees tegi erialast tööd, tegeles lastega (igas vanuses lastega: kussutas imikut ja aitas suuremal õppida, tagus palli ja kärutas vankriga), sportis, tegeles majapidamisega (nii palju kui seda tänapäeval on), jõudis sünnipäevadel jm. üritustel hommikuni tantsida ja lõbutseda, organiseeris matku, orienteerumisvõistlusi, osales neil ise. Seksiisu see küll ei vähendanud- 2-3 x päevas oli tema ideaal. Kes teeb, see jõuab ja mõnel on seda energiat sama palju kui teistel kamba peale kokku.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi mis parem variant oleks,

Variant on see, et käid kotte tühjendamas tasulistes.
Või võtad armukese. Sel juhul võid vahele jääda, tasulistega on riskivabam.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 21:38; 03.11 19:33; 05.11 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eksabikaasa oli samasugune. Lihtsalt tahtis kotte taha keerata, ka läbi une, kui ma olin juba surmväsinunana magama jäänud. Aga oleks koju jõudes kallistanud, või veidi ilma käed püksi toppimata veidi õrnutsenud. Mulle muutus ka seks temaga okseleajavaks. Pidasin ennast ca 10 aastat frigiidseks, aga nüüd olen pigem sinna nümfomani poole kaldunud. Lihtsalt see lugupidamatu ahistamine on rõve. Nüüd olen aru saanud, et tegemist oli täieliku nartsissistiga.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 21:47; 03.11 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka selline mees. Kogu aeg olid mul käed küljes ja kogu aeg käperdas.

Zee ei ole seksivajadus. See on vajadus või soov millegi muu järbgi, mis kanaliseerub seksis. Sest enamasti neid ei huvita aistinguline seks (st pole oluline kogu see kehaline aistinguline nauding), vaid selles seksivajaduses on tegelikult soov domineerida, valitseda, tunda end vallutajana, seiklushimu jne.
Eriti veel, kui hellitused või peendtratsioonita tegevused ei näi midagi pakkuvat. See EI ole seksivajadus, vaid seks varjutab muid ja palju olulisemaid vajadusi.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.11 11:03; 01.11 22:06; 03.11 17:46; 03.11 23:31; 04.11 23:14; 05.11 21:20; 10.12 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka selline mees. Kogu aeg olid mul käed küljes ja kogu aeg käperdas. Pidevalt käed mu pluusi all või püksis/seeliku all ja kogu aeg tahtis. See on ahistav ka siis, kui väikest last ei ole. Lõpuks käisin kodus ainult dressipükste ja ülilohvaka T-särgiga, et mitte mingil juhul kusagilt midagi silma ei jääks. Mõnikord see isegi töötas, aga siis oli solvumine ja mossis nägu garanteeritud.

Mul naisel sama mure. Ta lahendas selle probleemi nii, et hakkas isegi magades kandma teksasid. Selliseid karedaid töötunkesid sisuliselt. Ümber piha tõmbab ta rihma (umbes nagu rekkameeste koormarihma, millega kaubaalused sõidu ajaks turvatakse) nii pingule, et küüned ka ei mahu vahele…

Mäletan veel aegu, kui ta kõndis kodus ilma, et tal oleks pluusi all olnud rinnahoidjat. Kord mainisin talle, et see mulle väga meeldib, on seksikas, kui pluusi all on aimata rinnanibusid. See oli ränk viga! Sellest ajast peale kannab ta selliseid robustselt jäikasid rinnahoidjaid ning vahetab seda kodus kuidagi pluusi alt nii, et särki seljast ei võta. Vahel harutab rinnahoidja kuidagi läbi pluusi kaenlaaugu. Igal juhul paljast keha näen ainult loetud minutid vaid sel ajal, kui seksime.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 22:56; 02.11 00:11; 02.11 00:13; 02.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul paljast keha näen ainult loetud minutid vaid sel ajal, kui seksime.

Proovi vastupidavust treenida, see on võimalik.
Siis kestab kauem, kui paar minutit ja lausa paar tundi võib see olla. Vahepeal jalutad ringi, tood külmikust jooki juurde jne.
Mõtle selle peale.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.11 10:28; 01.11 12:27; 01.11 13:19; 01.11 15:01; 01.11 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan hästi aru, millest teemaalgataja räägib. Kui meil mehega oli armumisperiood, siis mul oli ka suur vaimustus ja seksisime peaaegu iga päev ja sageli mitu korda päevas. Seks oli hea. Aeg läks, saime lapse ja tekkis Rutiin, esmane armumine läks üle. Raseduse ajal käis ta mulle närvidele. Seks ajas südame pahaks, ei läinud korralikult märjaks ning olin hädas tupeseenega. Mees oli solvunud ja meil olid pinged. Imetamise ajal aga minu keha muutus tundlikumaks ja no seks oli võrratu. Tahtsin ka ise ka. Kui lõpetasin imetamise, siis kadus selline seksisoov ja mees käis närvidele, sest ma olin väsinud ja ma ei kannatanud pidevat käperdamist.
Hakkasin mehele samaga vastama. Eriti kui tal oli kiire. See käis talle küll närvidele. Lõpuks mees vahetas kontoritöö füüsilise töö vastu ja õhtul oli väsinud. Ma muidugi siis ka provotseerisin ja nüüdseks on kõik paika loksunud. Seksime üle päeva või veidi harvem ning käperdamist on jäänud vähemaks. Koos oleme 5a.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul naisel sama mure. Ta lahendas selle probleemi nii, et hakkas isegi magades kandma teksasid. Selliseid karedaid töötunkesid sisuliselt. Ümber piha tõmbab ta rihma (umbes nagu rekkameeste koormarihma, millega kaubaalused sõidu ajaks turvatakse) nii pingule, et küüned ka ei mahu vahele…

Mäletan veel aegu, kui ta kõndis kodus ilma, et tal oleks pluusi all olnud rinnahoidjat. Kord mainisin talle, et see mulle väga meeldib, on seksikas, kui pluusi all on aimata rinnanibusid. See oli ränk viga! Sellest ajast peale kannab ta selliseid robustselt jäikasid rinnahoidjaid ning vahetab seda kodus kuidagi pluusi alt nii, et särki seljast ei võta. Vahel harutab rinnahoidja kuidagi läbi pluusi kaenlaaugu. Igal juhul paljast keha näen ainult loetud minutid vaid sel ajal, kui seksime.

Ju siis oled oma käitumisega talle täiesti vastuvõetamatuks muutunud. Muidugi on see täielik seksitapja, kui näiteks räägid mehele, mis sulle seksi osas meeldib või ei meeldi, aga välja sellest ei tehta. Näiteks, et ei meeldi, kui näiteks teed mingit majapidamistööd (millest mees ei taha midagi kuulda), siis kukutakse hoopis käperdama. Kui samas pead oma majapidamistöid täpselt ajastama, et neid beebi kõrvalt üldse teha saaks. Või näiteks, hakkad mehega seksima, aga beebi hakkab samal ajal nutma. Sa muutud närviliseks, ei suuda seda kuulata, aga mees raiub aina edasi, ei huvita üldse. Mingit hellust, empaatiat, aitamissoovi mees kunagi üles ei näita. Virvendab ainult kodus nagu kuuvarjutus ja siis käib kõik vaid tema seksivajaduse ümber.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:22; 01.11 23:56; 02.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul paljast keha näen ainult loetud minutid vaid sel ajal, kui seksime.

Proovi vastupidavust treenida, see on võimalik.

Siis kestab kauem, kui paar minutit ja lausa paar tundi võib see olla. Vahepeal jalutad ringi, tood külmikust jooki juurde jne.

Mõtle selle peale.

Eksid. Seks kestab lühikest aega, kuna naine väsib ka seksides kiiresti ning pean end motiveerima kiiresti lõpetama. Ka eelmängu tahaksin rohkrm just mina, mitte naine.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 22:56; 02.11 00:11; 02.11 00:13; 02.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul paljast keha näen ainult loetud minutid vaid sel ajal, kui seksime.

Proovi vastupidavust treenida, see on võimalik.

Siis kestab kauem, kui paar minutit ja lausa paar tundi võib see olla. Vahepeal jalutad ringi, tood külmikust jooki juurde jne.

Mõtle selle peale.

Eksid. Seks kestab suht lühikest aega (15-20 min), kuna naine väsib ka seksides kiiresti ning pean end motiveerima kiiresti lõpetama. Ka eelmängu tahaksin rohkem just mina, mitte naine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 22:56; 02.11 00:11; 02.11 00:13; 02.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vist liiga palju loodusfilme …aga kui nt. hunt teeb pojad ära, siis ta küll enam emaselt keppi ei nõuta , vaid vaatab kuidas pesakond toidetud saab. Inimloomadelt – emastelt eelkõige, nõutakse liiga palju –
toida ise oma poegi ( tee lapsi nii palju kui suudad ülal pidada ) , rahulda meespoolt , ole samas kokk , koristaja ning tööl võiks ka veel käia – muidu pole nagu tõsiseltvõetav naine…Sellises meeslumehelbekeste maailmas sureb igasugune naiselik inspiratsioon…Saan teemaalgatajast aru aga kui meesterahvas elab omas mullis , siis võib teda seast välja ajada või kui see ei õnnestu , siis tuleb loobuda…

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrge libiidoga meestel ei ole tegelikult väga vahet, kuhu end tühjendada. Sellise mehe abikaasa olles oled selleks lihtsalt kohustatud.
Minu ex sai meie tutvumise ajal isegi kuni 4x päevas ja ikka olid koguaeg armukesed kõrval.
Ise olin noor ja loll, et temaga koos tahtsin olla.
Aastad möödusid, mina kasvatasin lapsi, tema pidas armukesi. Kui nt minult nädal aega ei saanud, siis lõpetas suhtlemise.
Just see tunne, et tegelikult talle pole mina oluline vaid ainult tema vajadused, tekitas seksi suhtes täieliku vastumeelsuse.
Abielu lõppes loomulikku rada pidi- lapsed said piisavalt suureks, et saaksin täiskohaga tööl käia ja üksi hakkama ja nii ma ta järjekordse armukese juurde saatsin. Las tühjendab ennast temasse niipalju kui kulub.
Aga see ei tähenda, et ma tegelikult ise seksi ei tahaks. Nüüd otsin omale seksisõpra, aga karma is a bitch ja leidnud olen ainult selliseid, kellega voodis midagi peale pole hakata 😀

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vist liiga palju loodusfilme …aga kui nt. hunt teeb pojad ära, siis ta küll enam emaselt keppi ei nõuta , vaid vaatab kuidas pesakond toidetud saab. Inimloomadelt – emastelt eelkõige, nõutakse liiga palju –

toida ise oma poegi ( tee lapsi nii palju kui suudad ülal pidada ) , rahulda meespoolt , ole samas kokk , koristaja ning tööl võiks ka veel käia – muidu pole nagu tõsiseltvõetav naine…Sellises meeslumehelbekeste maailmas sureb igasugune naiselik inspiratsioon…Saan teemaalgatajast aru aga kui meesterahvas elab omas mullis , siis võib teda seast välja ajada või kui see ei õnnestu , siis tuleb loobuda…

Veits OT, aga nõuavad naised ise endilt…selle koka ja koristaja rolli võtavad enamasti vabatahtlikult ja muidugi pingutatakse ûle. Normaalsete meeste poolest ei pea nii palju koristama ja valmistoitu võib ka süüa…
Teemasse, siis selliste meeste vastuahistamine võib toimida küll, et neile pärale jõuaks…nt mingi spordiülekande ajal või kui muud neile olulist asja teevad….

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 07:59; 04.11 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vist liiga palju loodusfilme …aga kui nt. hunt teeb pojad ära, siis ta küll enam emaselt keppi ei nõuta , vaid vaatab kuidas pesakond toidetud saab. Inimloomadelt – emastelt eelkõige, nõutakse liiga palju –

toida ise oma poegi ( tee lapsi nii palju kui suudad ülal pidada ) , rahulda meespoolt , ole samas kokk , koristaja ning tööl võiks ka veel käia – muidu pole nagu tõsiseltvõetav naine…Sellises meeslumehelbekeste maailmas sureb igasugune naiselik inspiratsioon…Saan teemaalgatajast aru aga kui meesterahvas elab omas mullis , siis võib teda seast välja ajada või kui see ei õnnestu , siis tuleb loobuda…

Veits OT, aga nõuavad naised ise endilt…selle koka ja koristaja rolli võtavad enamasti vabatahtlikult ja muidugi pingutatakse ûle. Normaalsete meeste poolest ei pea nii palju koristama ja valmistoitu võib ka süüa…

Teemasse, siis selliste meeste vastuahistamine võib toimida küll, et neile pärale jõuaks…nt mingi spordiülekande ajal või kui muud neile olulist asja teevad….

Titt roomab põrandal, kas mehel on tõesti ükskõik, kui räpast põrandat laps lakub?
Valmistoit on tore küll, aga kas mees on nii jõukas, et seda perele pidevalt lubada?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 08:19; 03.11 13:07; 03.11 17:22; 03.11 21:01; 03.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Titt roomab põrandal, kas mehel on tõesti ükskõik, kui räpast põrandat laps lakub?
Valmistoit on tore küll, aga kas mees on nii jõukas, et seda perele pidevalt lubada?

Sellistel meestel on jah täiesti ükskõik titest. Ja valmistoidu eest maksku muidugi naine oma palgast, emapalgast vms, muidu on ta ju mõttetu tädi, kes end üleval laseb pidada.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 11:22; 01.11 23:56; 02.11 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis oled oma käitumisega talle täiesti vastuvõetamatuks muutunud. Muidugi on see täielik seksitapja, kui näiteks räägid mehele, mis sulle seksi osas meeldib või ei meeldi, aga välja sellest ei tehta. Näiteks, et ei meeldi, kui näiteks teed mingit majapidamistööd (millest mees ei taha midagi kuulda), siis kukutakse hoopis käperdama. Kui samas pead oma majapidamistöid täpselt ajastama, et neid beebi kõrvalt üldse teha saaks. Või näiteks, hakkad mehega seksima, aga beebi hakkab samal ajal nutma. Sa muutud närviliseks, ei suuda seda kuulata, aga mees raiub aina edasi, ei huvita üldse. Mingit hellust, empaatiat, aitamissoovi mees kunagi üles ei näita. Virvendab ainult kodus nagu kuuvarjutus ja siis käib kõik vaid tema seksivajaduse ümber.

Hästi must-valge pilt. Mehed justkui ongi sinu jaoks kas siis hellad ja hoolivad või siis seksihaiged ja hoolimatud sead. Sellise suhtumisega surud äkki kõik mehed, kellega oma elus kokku puutud, sellistesse jäikadesse raamidesse: eeldus 1 => eeldus 2 => eeldus 3. Järelikult 1) hooliv mees või 2) siga. Milline on mees tegelikult, seda sa ilmselt ei saagi teada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 22:56; 02.11 00:11; 02.11 00:13; 02.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähedusenäljas ta küll ei ole. Isegi seksinälg kui selline on kaheldav. Pigem on seks tema jaoks mingi kompensatsiooni mehhanism selle asemel, et elutervelt oma emotsioone jagada. Paha tuju, seksiks, tekib korraks kergendus, hea tuju, seksiks, tekib korraks kergendus, stress, seksiks, tekib korraks kergendus, igav, seksiks. Võrreldav, kuidas mõni teine käib külmkapiust kääksutamas. Nälja ega söögiga pole lõpuks sel enam mingit pistmist. Söök (seks) isegi ei rahulda enam, aga ikka lähed ja teed külmiku ukse lahti või krabad naist tissist. Ja kui inimesest saab selline hõõrutav külmkapiuks, siis on see solvav ja vastik asjastaminine. Inimene ei ole asi.

Kuidas aga teha teisele selgeks, et sa ei ole nupust keeratav meelelahutuskast, seda ma ei tea.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 09:59; 02.11 11:21; 03.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kelle mehed 24/7 kiimas – kirjutage, mis teie meest taust, haridus ja amet/töökohustused on.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kelle mehed 24/7 kiimas – kirjutage, mis teie meest taust, haridus ja amet/töökohustused on.

Tihti probleemiks saamatu naine kes ei suuda pakkuda kvaliteetset seksi.
Korralikult rahuldamata mees muidugi kiimas koguaeg. Õige naine tõmbab ikka mehe nii kuivaks, et isu kaob kauemaks kui paar tundi. Nautides ise ka muidugi.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti probleemiks saamatu naine kes ei suuda pakkuda kvaliteetset seksi.

Tarbimisühiskonna mentaliteet. Paku mulle. Anna mulle. Tee mulle. Mina ise ei pea midagi tegema, vaid võin kritiseerida, kui pakutav minu kõrgeid nõudmisi ei rahulda.

Ja mida rohkem on, seda vähem see põnevust tekitab. Argine, igav, ei eruta.

Ütlen veel kord, inimesed on heast elust lolliks läinud.

Ps. Defineeri kvaliteetne seks.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 09:59; 02.11 11:21; 03.11 20:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 165 )


Esileht Pereelu ja suhted Partner pidevas lähedus- ja seksinäljas