Esileht Tööelu, raha ja seadused. Partnerkaardi kinkekaart

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Partnerkaardi kinkekaart

Postitas:

Ei kujuta ette, kas see siia teemasse sobib, aga kas partnerkaardi kinkekaardiga saab maksta ka lihtsalt selveris nt toidu eest? Tuleb kassapidajale see siis anda või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii. Ma pole kindel, et ta tagasi annab, kui kaart on kallim kui ost, pigem ei anna. Ise olen alati vaadanud, et ost oleks kasvõi veidi suurem kui kaart. Samas kaubamajas sai küll kasutada seda kinkekaarti mitme osakonna vahel. Ise olen kasutanud Selveris, enamasti Järvel. Sõltuvalt kinkekaardi suurusest saab seal teiselt korruselt saad ilutarbeid, majatarbeid, raamatuid, isegi riideid jne. Alt toidukraami lisaks ja maksad kõik koos all kassas. Annad kaardi kassapidajale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saab küll. kaart on elektrooniline nagu pangakaart ning kasutad samamoodi, ainult pinkoodi pole.
iga kord kui midagi ostad, saad koos ostutšekiga ka kviitungi, kus täpselt peal, palju kinkekaardi jääk on.

ma ise võtan neid kinkekaarte swedbanki boonuspunktide eest ja kasutangi selverites toitu ja kodukaupu ostes.

ja saad ka teha nii, et nt kaardil on järgi veel 2.43 ja arve on 7.50, siis annad kaardi ja ütled, et võtame selle kinkekaardi nüüd tühjaks ja ülejäänud summa tuleb pangakaardiga või sulas juurde.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Partnerkaardi kinkekaart

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.