Esileht Ajaviite- ja muud jutud Passi kättesaamise aeg praegu

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Passi kättesaamise aeg praegu

Postitas:
Kägu

Kes on sel aastal (tln) passi taotlenud, kui kaua kulus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Passi taotlemine ei olene piirkonnast. Järjekorrad võivad mudugi oleneda, aga passi tegemise aeg kindlasti mitte. Kuu aega tagasi tellisin ja läks kuskil poolteist nädalat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaanuaris 5 päeva.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

taotlesin 7. jaanuari hommikul, kolm nädalat läks kättesaamiseni (trükiti 11.01, aga väljastuskohta jõudis 24.01)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Passi taotlemine ei olene piirkonnast. Järjekorrad võivad mudugi oleneda, aga passi tegemise aeg kindlasti mitte. Kuu aega tagasi tellisin ja läks kuskil poolteist nädalat.

no ses mõttes oleneb, et väljaspool tln kulub üks lisapäev, et pass kättesaamiskohta toimetada. või mis on muidu see põhjus, et ainult tln büroodest kiirpassi kätte saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlesin Tallinnas, kuid lasin kodulinna saata. Eelmine reede taotlesin(1.02), eile sain kätte(7.02).

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas keegi seda ka teab, kuidas seal ppa lehel taotluse seisu päringus asjad muutuvad?

ma tegin taotluse teisipäeval, täna on taotluse seisu kontrollides täpselt sama vastus, mis algusest peale – teie taotlus on menetlusse võetud. kas järgmine, mis sinna ilmub, ongi see, et teie pass on valmis, võite järgi tulla, või antakse seal detailsemat infot vahepealsete etappide kohta ka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlesin 12.02 pärast lõunat, täna sain kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlesin 12.02 pärast lõunat, täna sain kätte.

no see annab muidugi lootust, sest kui andmed ei vaja mingit üle kontrollimist (ja mul kindlasti ei vaja), siis peaks passi väljastamise aeg ju laias laastus sama olema. mina taotlesin täpsemalt 12.02. õhtul, vahetult enne büroo sulgemist, seega võiks esmaspäevaks ikka käes olla. ametnik teatas minu küsimise peale, et tema küll väljastamisega ei tegele, aga kuuldavasti on praegu väga palju taotlejaid ja võib minna isegi kolm nädalat…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin just hiljuti taotlemas. Kuna dokumentidega oli kiire, plaanisin võtta kiirpassi ja id-kaardi. Ametnik aga veenis ümber, ütles, et hetkel suuri järjekordi pole, et pole mõtet rohkem maksta, kui jõuavad sama kiirelt.

7. veebruar esitasin taotluse (mitte Tallinnas) ja 12.02 võisin minna passile järele, id-kaart jõudis kohale 14.02

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas keegi seda ka teab, kuidas seal ppa lehel taotluse seisu päringus asjad muutuvad?

ma tegin taotluse teisipäeval, täna on taotluse seisu kontrollides täpselt sama vastus, mis algusest peale – teie taotlus on menetlusse võetud. kas järgmine, mis sinna ilmub, ongi see, et teie pass on valmis, võite järgi tulla, või antakse seal detailsemat infot vahepealsete etappide kohta ka?

Sa ei tea, mis tähendab “menetlusse vōetud” ? Vōi ei saa aru?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

29.01 taodeldud pass ja ID-kaart. ID oli valmis 30.01 ja pass 01.02

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlema – taotletud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlema – taotletud

Hakkab pihta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu saab tõesti ruttu. Räägin lausa 4 passi ja id kaardi tellimise kogemusest jaanuari-veebruari jooksul. Läheme pere ja sõpradega reisile ja pass vajas tegemist või uuendamist lausa 4 inimesel. Teavitus valmimisest tuli vähem kui nädalaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mitte kedagi oma tutvusringkonnast, kellel oleks läinud viimase kuue-seitsme aasta jooksul passi või ID-kaardi saamiseks üle nelja päeva. Tavalise, mitte kiirkorras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taotlema – taotletud

Hakkab pihta!

Tark inimene võtab õppust ja tänab, rumal jääbki kõiki teisi oma vigades süüdistama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei tea, mis tähendab “menetlusse vōetud” ? Vōi ei saa aru?

Sa ei saanud ilmselt küsimusest üldse aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teisipäeval käisin tegemas ja praegu kontrollisin, et staatuseks trükitud, nüüd vaid oodata kuni kätte saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ma omme lähen paasi ja id kaarti taotlema, kuna ma siis need kätte saan?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teisipäeval käisin tegemas ja praegu kontrollisin, et staatuseks trükitud, nüüd vaid oodata kuni kätte saab.

ja minul ikka veel mitte midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul nüüdseks juba käes, läks nädal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul nüüdseks juba käes, läks nädal.

Nojah, ma sain ka ikkagi 19.02 pärastlõunal teate, et võite passile järgi minna. Ootasin reedeni, et selleks ajaks ehk id kaart ka valmis, aga ei, reede lõunaks polnud veel. Reede õhtul jõudis id kaart.

Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas see asi toimib. Päris hea, et lennupiletite ostmisega ei riskinud, arvates, et küll nädalaga ikka dokumendid kätte saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes hiljuti Tallinnas ID kaarti ja passi taotlemas käinud? Kaua läks? Käisin 10.09 hommikul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

09.09 hommikul käisin kohapeal pilti tegemas ja pärast seda täitsin avalduse internetis iseteeninduses. 10.09 pärastlõunal oli meilis teade, et võin järele minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain id-kaardi kätte nädal tagasi (P.Pinna esindus), aega läks 8 päeva. Imestasin, et nii kaua, sest veebruaris taotlenud pereliige sai 2.päevaga, aprillis taotlenud pereliige 3.päevaga, õde taotles mais/juunis, läks ka kõigest 2-3 päeva. Ju siis minna sattusin “tippajale”, aga õnneks ei olnud mul asjaga kiire.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk neil on mingid tellimuste edastamise ajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin 4.sept tegemas Pinna esinduses ja 10.sept oli valmis. ID kaart siis. Passi sain kuu aega tagasi ülejärgmisel päeval.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Passi kättesaamise aeg praegu