Esileht Tööelu, raha ja seadused. Passiivse sissetuleku allikad

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Passiivse sissetuleku allikad

Postitas:

Tere!

Olen viimasel ajal natuke raha säästnud ja mõelnud selle investeerimisele, et tekitada endale passiivse sissetuleku allikas.

Kust alustada? Mis on üldse passiivse sissetuleku allikad/kanalid? Olen kuulnud ühisrahastusest natukene, aga on veel mingeid huvitavaid võimalusi?

Aitäh!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara

Kinnisvara ei ole hea mõte, sellel on väga suured püsikulud, palju suuremad kui mingil investeerimisfondil.
Kui just ei osta tühja hoonestamata maad, millel pole muruniitmise kohustust peale pandud.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 14:11; 28.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on nt aktsiaid. saan regulaarselt dividende. ca 5-10% oma väärtpaberiportfellilt aastas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalik allikas on siin: http://alexblack.wtf/wp-content/uploads/nvp4sAvSY90.jpg

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara jaoks pole piisavalt kogutud 😀

Aga ühisrahastuse kohta oskab keegi näpunäiteid jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiu-laenuühistud ehk? Saad tähtajaliselt hoiuselt ca 5-6% intresse – see on umbes sama palju, kui saaksid väljaüürimiseks korteri ostes (tõsi, korteri korral teeniksid korterit hiljem müües ka korteri hinnatõusult lisaks).

Kui kavatsed investeerida 10k, siis 5% intress tähendaks ca 33 EURi teenimist kuus. On see piisavalt, et “passiivse sissetuleku” nime kanda, pead ise otsustama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paar aastat tiksub raha Mintosest ja Omaraha.ee-st.
Igal kuul panen juurde.
Paar kuud tagasi vaatasin, et ca 3ooeur on juurde tulnud ajaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühisrahastuse osas võid uurida https://crowdestate.eu ning https://estateguru.co. Kuigi mõistusega võttes, kv krahhi korral võib asi nutuselt lõppeda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis 10,000 vaba raha – ostsin 30,000 maksva korteri laenuga (15 aastat). Laen on kuus 140,00, üüri saan 350 eurot, laenu on maksta veel 5 aastat. Korteri väärtus tänaseks päevaks on ca 45,000-50,000 tuhat. Esiteks saab üüritulu 210,00 eurot + on olemas kinnisvara, mille väärtus on ainult aastatega tõusnud. Kuna ei plaani seda müüa, siis las tiksub.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis 10,000 vaba raha – ostsin 30,000 maksva korteri laenuga (15 aastat). Laen on kuus 140,00, üüri saan 350 eurot, laenu on maksta veel 5 aastat. Korteri väärtus tänaseks päevaks on ca 45,000-50,000 tuhat. Esiteks saab üüritulu 210,00 eurot + on olemas kinnisvara, mille väärtus on ainult aastatega tõusnud. Kuna ei plaani seda müüa, siis las tiksub.

Õigel ajal tehtud õige otsus, palju õnne!

Kuid hetkel Tartu näitel: 1-toaline korter paneelikas 40-45 000; saadav üür heal juhul 250. Üürisummast läheb maha remondifond, mille pead ise maksma (ning renoveeritud majal lisaks laenumakse, mis on päris kõrge). Tulumaks maha. Veidike tuleks kõrvale panna, et aegajalt korteris värskendusremonti teha. Kätte saab alla 200.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kinnisvara jaoks pole piisavalt raha, siis kasuta oma autot, et raha teenida.
See küll ei ole passiivne sissetulek, kuid võid sõita taxifyd, uberit või yandexit.

Küll aga passiivset sissetulekut saad teenida oma 1) autot välja rentides (http://www.autolevi.ee) või kui tahad autot siiski ise kasutada, siis 2) lase panna oma autole mingi reklaam (http://www.brandize.ee) ja raha tiksub iga kuu kuni 150€.

Point selles, et kui tahta ühisrahastusega teenida mingi 100€ kuus, siis on sul vaja vähemalt 10,000€.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LHV kasvufond.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LHV pakub just praegu võlakirju intressiga 6%
https://fp.lhv.ee/news/5329710?locale=et

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kinnisvara jaoks pole piisavalt raha, siis kasuta oma autot, et raha teenida.

See küll ei ole passiivne sissetulek, kuid võid sõita taxifyd, uberit või yandexit.

Küll aga passiivset sissetulekut saad teenida oma 1) autot välja rentides (http://www.autolevi.ee) või kui tahad autot siiski ise kasutada, siis 2) lase panna oma autole mingi reklaam (http://www.brandize.ee) ja raha tiksub iga kuu kuni 150€.

Point selles, et kui tahta ühisrahastusega teenida mingi 100€ kuus, siis on sul vaja vähemalt 10,000€.

Uberit võib sõita siis kui ajaga midagi teha ei ole- teenimiseks ei ole just suurem asi. Teiste sarnaste äppidega sama teema.
Omarahas piisaks umbes 6-7 000, et 100 € kuus teenida. Lisaks siis näit. Tartu HLÜ Energiahoius, LHV kasvukonto jne.. Suvalistesse hoiu-laenuühistutesse, kes pakuvad 9% intressi igaks juhuks ei paneks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle räägiti et pittkoin pidi olema hea teenimine

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 14:11; 28.11 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mintoses, % on 12,5-14,5. Osa raha on PLN valuutas ja seal % kõrgemad. Soovitan soojalt algajale.

Mehel on aktsiad. Eelmine aasta kena tõus, see aasta on korralikult kaotanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 22:02; 29.11 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mintoses, % on 12,5-14,5. Osa raha on PLN valuutas ja seal % kõrgemad. Soovitan soojalt algajale.

On see reaalne tootlus, mille sealt ka välja võtta saad? Või mingi arvutuslik väärtus, millest mingi osa moodustavad võlas olevad laenud, mille puhul pole teada, kas sealt üldse kunagi midagi kätte saab?

mulle räägiti et pittkoin pidi olema hea teenimine

Bitcoini ostmiseks on muidu põnev aeg, hinnad on mitme aasta lõikes madalaimad, ca 4k tasemel. Võib suurelt võita; võib suurelt kaotada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mintoses, % on 12,5-14,5. Osa raha on PLN valuutas ja seal % kõrgemad. Soovitan soojalt algajale.

On see reaalne tootlus, mille sealt ka välja võtta saad? Või mingi arvutuslik väärtus, millest mingi osa moodustavad võlas olevad laenud, mille puhul pole teada, kas sealt üldse kunagi midagi kätte saab?

mulle räägiti et pittkoin pidi olema hea teenimine

Bitcoini ostmiseks on muidu põnev aeg, hinnad on mitme aasta lõikes madalaimad, ca 4k tasemel. Võib suurelt võita; võib suurelt kaotada.

Need on protsendid, mida ma näen igapäevases aruandes. Selgelt on kirjas, et tulu xxxx EUR ja xxxx PLN. Ma pole küll kordagi üritanud raha välja võtta 1,5-2 aasta jooksul ning mul ei ole kogemust, kuidas käib raha kätte saamine 🙂

Laenud olen valinud ainult tagatisega, st. kindlasti saan tagasi.

Alustasin umbes 1,5-2 aastat tagasi. Algul kartsin, kandsin sinna 1000 eur. Mees muudkui pressis, et mis sa hoiad raha kontol. Kandsin veel. Lõpuks kandsin kõik ära, mis mul oli. Tänaseks näitab ligi 2800 eur tulu. Välja võtta eriti ei taha, sest kõik, mis koguneb, läheb kohe uuesti ringlusesse ja toodab juurde.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 22:02; 29.11 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julge oled! Ükspäev on see lätakate leht haihtunud ja püüa siis tuult väljalt. Tagatis võib ju kirjas olla, aga kui tõeline maj. langus tuleb, siis ei võta surm ka sealt kust ei ole võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 01:27; 01.12 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühisrahastuse kohta oskab keegi näpunäiteid jagada?

Praegu üritavad kõik neist välja saada nagu rotid uppuvalt laevalt.

Esimese asjana investeeri iseendasse. Loe teemakohaseid raamatuid, osale paaril tuntud spetsi koolitusel, hari end ja õpi selles maailmas orienteeruma. Alles siis hakka vaatama, kuhu võiks ja peaks oma raha panema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühisrahastuse kohta oskab keegi näpunäiteid jagada?

Praegu üritavad kõik neist välja saada nagu rotid uppuvalt laevalt.

Äkki soovid sellest lähemalt rääkida, et miks?

Julge oled! Ükspäev on see lätakate leht haihtunud ja püüa siis tuult väljalt. Tagatis võib ju kirjas olla, aga kui tõeline maj. langus tuleb, siis ei võta surm ka sealt kust ei ole võtta.

Kui tuleb masu, siis kaotad ka teiste investeeringuliikidega (nt aktsiad).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühisrahastuse kohta oskab keegi näpunäiteid jagada?

Praegu üritavad kõik neist välja saada nagu rotid uppuvalt laevalt.

Äkki soovid sellest lähemalt rääkida, et miks? Silma järgi hinnates investeeritakse igasse populaarsemasse ühisrahastusplatvormi nädalas suurusjärk sadades tuhandetes kuni miljon.

Julge oled! Ükspäev on see lätakate leht haihtunud ja püüa siis tuult väljalt. Tagatis võib ju kirjas olla, aga kui tõeline maj. langus tuleb, siis ei võta surm ka sealt kust ei ole võtta.

Kui tuleb masu, siis kaotad ka teiste investeeringuliikidega (nt aktsiad).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 21:48; 08.11 09:25; 08.11 16:53; 28.11 23:01; 30.11 08:02; 30.11 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ühisrahastuse kohta oskab keegi näpunäiteid jagada?

Praegu üritavad kõik neist välja saada nagu rotid uppuvalt laevalt.

Esimese asjana investeeri iseendasse. Loe teemakohaseid raamatuid, osale paaril tuntud spetsi koolitusel, hari end ja õpi selles maailmas orienteeruma. Alles siis hakka vaatama, kuhu võiks ja peaks oma raha panema.

Tahtsin kirjutada täpselt sama. Mulle tundub, et viimasel ajal on meedias päris palju kajastatud teemat siilis “igast koduperenaisest võib saada suurinvestor”, lisaks ühisrahastus jms, mis ongi ehk jätnud paljudele mulje, et tahtmine on see, mis loeb. Reaalsus on minu hinnangul siiski see, et investeerimine eeldab teadmisi kapitaliturgude toimimisest. Inimene, kes küsib, mis võimalused investeerimiseks üldse on, ei ole kindlasti valmis tegema teadliku ja kaalutletud investeerimisotsust. Seega minu soovitus on sama, esiteks tee endale asjad selgeks. Ilma selleta pole sul lootuski edukalt investeerida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pensioni fondidega tegelased on vähe õppinud, et nende tulemused nii nigelad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 01:27; 01.12 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bitcoini ostmiseks on muidu põnev aeg, hinnad on mitme aasta lõikes madalaimad, ca 4k tasemel. Võib suurelt võita; võib suurelt kaotada.

Kuidas mitme aasta kõige madalam?
eelmise aasta augustis maksis bitcoin ~2000 eur.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi see Omaraha.ee on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 23:13; 15.12 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osale paaril tuntud spetsi koolitusel,

Keda soovitad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 23:13; 15.12 20:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Passiivse sissetuleku allikad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.