Esileht Ajaviite- ja muud jutud päti rahaline toetamine

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: päti rahaline toetamine

Postitas:
Kägu

Alles see oli, kui Varro Vooglaid korjas abiraha vägivallatsejate toetuseks. Nüüd on Varro uuesti aktsioonis, et seekord abistada netisõimlejaid. Kas teie olete valmis andma oma rahalise panuse robustse netilaimaja toetuseks? Enamuses on tegemist EKRE sõpradega.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/seksuaalkasvataja-rita-holm-nouab-laimu-eest-valuraha?id=86939135

+15
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka, et kus ekreiitidel on alles arusaam vooruslikust ja ideaalsest mehest. Mees, kes kaitseb sõimlevaid ja kaklevaid poetaguseid ja nüüd ka igasugu roppsuuröökureid – tõeline usklik ja eeskuju.

+21
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isegi kui ma Varro aktsioonist seekord tõesti aru ei saa, siis sinuga koos ma teda kiruma küll ei hakka. Sa oled minu jaoks niivõrd madal olevus, et sinu paati ei roni ma isegi siis, kui uppuma peaksin.

+10
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isegi kui ma Varro aktsioonist seekord tõesti aru ei saa, siis sinuga koos ma teda kiruma küll ei hakka. Sa oled minu jaoks niivõrd madal olevus, et sinu paati ei roni ma isegi siis, kui uppuma peaksin.

Aga Varrokesele ikka raha kannad?

+15
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et keegi sind oma paati tahab?

+21
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellised need meie “rahvuslased” on. Kõige tähtsam on, et saaks “Pederast!” ja “Pedofiil!” vabalt karjuda. Kui õllekese järele ka enam Lätti ei pea minema – elu on ekrelase jaoks lill. Toodaks vaid rohkem mustanahalisi sisse, saaks sõimata ja togida.

+25
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sinu paadis sõidavad vaid samasoolised?

samasooline. Samasoolised inimesed = samasoolised samast soost inimesed

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab. Ega ta muidu neid vihateemasid siia ei treiks kolm tükki päevas. Aga ma ei tule.

+6
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tahab. Ega ta muidu neid vihateemasid siia ei treiks kolm tükki päevas. Aga ma ei tule.

Nii et hingelt ekreiidid võivad sinu arust teha, mida tahavad, aga keegi arvamust ei tohi avaldada?

Palju siis netisõimlejate toetuseks raha kannad? 1100 eurot?

+10
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sinu paadis sõidavad vaid samasoolised?

samasooline. Samasoolised inimesed = samasoolised samast soost inimesed

Polnudki muud vastust? Ehk selgitaksid, kes sinu paadiga sõidavad. Kas Pride liikmed?

Abistasin sind, sest eesti keel ei ole ilmselt su emakeel.

Ja veel üks õppetund: Pride, Pride’i, Pride’i. Edasi kääna ise.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii et hingelt ekreiidid võivad sinu arust teha, mida tahavad, aga keegi arvamust ei tohi avaldada?

Kes ütles, et ei tohi? Näita ta siia, ma lasen ta vangi panna!

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks igaühe asi on kuhu oma raha topib -annab kerjustele vms.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks igaühe asi on kuhu oma raha topib -annab kerjustele vms.

Minu meelest ka. Ei saa aru, mis häda teemaalgatajal sellega on. Kas keegi käskis temal annetada või?

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ei huvita sinu käänamine, vaid sinu paadi seltskond, millele sa ei julenud vastust anda.

Seda ma räägingi, ekreiiti ei huvita ei Eesti ega eesti keel, peaasi, et saaks mõne seltskonna läbi peksta.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ei huvita sinu käänamine, vaid sinu paadi seltskond, millele sa ei julenud vastust anda.

Seda ma räägingi, ekreiiti ei huvita ei Eesti ega eesti keel, peaasi, et saaks mõne seltskonna läbi peksta.

Ma ei ole ekretiit ja ei kavatse ka kedagi peksma hakata. Praegu mind huvitas sinu paadi “seltskond”. Aga nagu näha, oled argpüks et sellisele konkreetsele küsimusele ei julge isegi vastata 😉

Mul pole ju mingit “paati” ega “seltskonda”. Pead vist elektrijuhtmed valmis panema…

Kas Ekre peakorterist tuli korraldus, et kui Vooglaid peaks jutuks tulema, siis tuleb kohe lambist mingi teema teha, et iga hinna eest Vooglaiu aktsioonidelt jutt kõrvale juhtida?

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole ekretiit ja ei kavatse ka kedagi peksma hakata. Praegu mind huvitas sinu paadi “seltskond”. Aga nagu näha, oled argpüks et sellisele konkreetsele küsimusele ei julge isegi vastata 😉

Kas ei julge vōi ei jule?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Ekre peakorterist ltuli korraldus, et kui Vooglaid peaks jutuks tulema, siis tuleb kohe lambist mingi teema teha, et iga hinna eest Vooglaiu aktsioonidelt jutt kõrvale juhtida?

Jah, tuli jah. Me saame palka selle eest. Kadesta nüüd!

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll see kägu, kellelt küsid, aga olen temaga ühes paadis ses mõttes, et ka mina arvan, et pidev (võimalike) kurjategijate kaitsmine küll normaalne ei ole. Kui ikka kohus mingi karistuse otsustab peaks selle karistuse ka ise kandma.

Aga muidu on mu paadis palju toredaid inimesi. Eri soost, eri rahvusest, erineva seksuaalsusega kindlasti ka, aga see viimane pole üldse see, mille järgi inimesed mu paati kuuluvad või ei. Sinul tundub millegipärast see viimane teema just väga oluline olevat, et sa selle täiesti asjasse mitte puutuvasse teemasse kinni jääd? Umbes nagu piiluja, kes tahaks teiste sekselust kuidagi osa saada? Kas teised su paadis on ka kõik perverssed piilujad?

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida te lällate, nagu marus kutsikad?
tutvuks ehk Varro enda välja öelduga kõigepealt?
Varro Vooglaid:
“Õhtulehest helistati mulle ja küsiti Rita Holmi nõuete kohta kommentaari. Vastasin, et ma küll ei näe, miks ei võiks keegi oma kommentaarides avaldada arvamust, et inimene, kes käib lasteaedades lastele nokudest-tussudest nilbeid laule laulmas ja lapsi seksualiseerimas, võib olla pedofiilsete kalduvustega. Ka minule tundub, et tegu on perverssete kalduvustega inimesega ja mul on täielik õigus seda välja öelda. Kui keegi on saanud viimastel päevadel Rita Holmi nimel vandeadvokaat Robert Sarve poolt allkirjastatud nõudekirja, siis võiks sellest mulle teada anda. Püüame nõuded kokku koondada, et neid tervikuna analüüsida ja võimalusel ka ühiselt inimestele kaitset pakkuda ning sõnavabaduse mahasurumisele vastu astuda. PALUN JAGAGE SEDA POSTITUST! #ritaholm #sõnavabadus #eilasteseksualiseerimisele

+10
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga muidu on mu paadis palju toredaid inimesi. Eri soost, eri rahvusest, erineva seksuaalsusega kindlasti ka, aga see viimane pole üldse see, mille järgi inimesed mu paati kuuluvad või ei. Sinul tundub millegipärast see viimane teema just väga oluline olevat, et sa selle täiesti asjasse mitte puutuvasse teemasse kinni jääd? Umbes nagu piiluja, kes tahaks teiste sekselust kuidagi osa saada? Kas teised su paadis on ka kõik perverssed piilujad?

Naiivne inimene, see “asjasse mittepuutuv teema” on ju AINUS, miks teemaalgataja selle teema üldse tegi. See ongi kõik, mis tal üldse Varro vastu on – et on usklik ja ei poolda homoabielusid. Selle viha kätte too tuntud kägu ükskord veel kõngeb.
Selles sinu paadis võib ju mõni tore inimene olla, aga minu kogemust mööda on seal peamiselt vihkajad ja silmakirjatsejad. Seksuaalsus pole tõesti oluline.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naiivne inimene, see “asjasse mittepuutuv teema” on ju AINUS, miks teemaalgataja selle teema üldse tegi. See ongi kõik, mis tal üldse Varro vastu on – et on usklik ja ei poolda homoabielusid.

Homoteema tõid ikka sina sisse. See on sinu privaatteema ilmselt.

Aga ma enne unustasin mainida, et mu paadis on muuseas ka kristlasi, üks neist lausa ühe koguduse juhatuse liige. Ekret ta ei poolda.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki lõpetate selle paadi üle jauramise.
Kui tänu sellele tädile mõni laps julgeb rääkida seksuaalsest ahistamisest, siis teenib see piisavat eesmärki. Seksuaalselt ahistatud lapsed ei julge rääkida sellest, sest pedofiil sisendab seda, et see on saladus ja sedasi tohib teha. Laps õpib selle laulu kaudu tundma oma keha ning oskab ennast kaitsta.

+21
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laps õpib selle laulu kaudu tundma oma keha ning oskab ennast kaitsta.

Vastupidi. Laps õpib kogu selle jama kaudu, et tema keha ja tussud-nokud on avalik teema. See on selline hiiliv pedofiilne suundumus ja millega see lõpeb, pole raske arvata. See tähendab, pole raske, kui sa pole just silmaklappidega kõigieestlane.
Selle naise lintšimise mõistan mina isiklikult hukka. See õnnetu seksipedagoog on ise ohver ja kannatanu, täpsemalt. Ise ta sellest muidugi aru ei saa.
Koolitada tuleb vanemaid, mitte lapsi lasteaias. Pedofiilia möllab just sellepärast, et see teema on kõikjal üleval. On asju, mida tuleb ajada diskreetselt, mitte suure mölinaga. Nii vastuoluline, kui see teile ka ei tundu. Tark tuleb olla. Mitte suure suuga loll.

+8
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin youtubes oleva noku/tussu koolituse ära.
Täitsa mõistlik jutt minu meelest. Ei aja see tädi hullu midagi.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naiivne inimene, see “asjasse mittepuutuv teema” on ju AINUS, miks teemaalgataja selle teema üldse tegi. See ongi kõik, mis tal üldse Varro vastu on – et on usklik ja ei poolda homoabielusid. Selle viha kätte too tuntud kägu ükskord veel kõngeb.

Eks ta vorbib oma vihas neid teemasid innuga edasi. Ja tema paadis neid kaasa hulpijaid on ka parasjagu.

Mis see on nüüd mingi kõlbelis-aateline üritus – küberkiusajaid toetada ja abistada ja kõik peavad selle peale vakka olema?

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see on nüüd mingi kõlbelis-aateline üritus – küberkiusajaid toetada ja abistada ja kõik peavad selle peale vakka olema?

Tundub nii. Muuseas, ka mina arvan, et see konkreetne lauluke oli liig mis liig ja seksuaalkoolitus ei peaks selliseid lõbusaid laulukesi lastega laulma. Aga samal ajal pean laste seksuaalkoolitust väga vajalikuks. Ja taunin seda, et koolitajat niimoodi laimati internetis. Ja tõesti ei saa aru, miks peaks keegi küberkiusajatest kurjategijaid õigustama. Kui need kiusajad kahjutasu maksta ei taha, eks siis lasevad asja kohtusse viia, palkavad endale advokaadi ja vaielgu siis, kas oli laim või ei ja kes kellele maksma peab. Mingit eraldi küberkiusajat õigustavat kaitsekampaaniat ma küll õigeks ei pea.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka minu jaoks oli see laul imelik ja naljakas, samas teemakäsitlus on oluline. Tema eesmärk on ju seletada lapsele, et millised kehaosad peaksid olema privaatsed ja et “noku” on “noku”, mitte “saba” nagu ühes seksusaalses ârakasutamise loos kirjeldati. Kui “nokust” ja “tussust” räägitakse, siis ehk julgeb laps rääkida ka sellest, kui kodus on kummagi selle piirkonnaga midagi valesti tehtud.

Päris palju olen lugenud, et sellest peaks rääkima kodus lapsevanem, mitte lasteaias. Aga enamused pedofiiliajuhtumid toimuvadki koduseinte vahel.

Aga keegi ei taha sellest aru saada, keskendutakse sellele tobedale laulule

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris palju olen lugenud, et sellest peaks rääkima kodus lapsevanem, mitte lasteaias. Aga enamused pedofiiliajuhtumid toimuvadki koduseinte vahel.
Aga keegi ei taha sellest aru saada, keskendutakse sellele tobedale laulule

Tahavad küll aru saada. Saavad koguni rohkem aru, kui need, kes enda meelest aru saavad.
See on algus, sissejuhatus.
Edasi läheb nii:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=161&v=SvJoeGfQBzE

0
-1
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud päti rahaline toetamine