Esileht Hobinurk Pattaya hotelli valimine lastega perele

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pattaya hotelli valimine lastega perele

Postitas:

Plaanis on minna esimest korda latega Taisse. Millise hotelli Teie sellisest valikust võtaksite. Lapsed on 2- 3 aastased. Kuna plaanis on võtta paketireis, et saaks otse Tallinnast mugavalt minna. Oluline, et lastel oleks veidi tegevust.

The Zign hotel 4****/
https://www.novatours.ee/otsing/index/step3/show/dc/th/c/bkk/h/thbzign/noCity/true?orderbtn=0

​​Family Residence 3***/
https://www.novatours.ee/otsing/index/step3/show/dc/th/c/bkk/h/thbfamires/noCity/true?orderbtn=0
Kõige soodsam oleks see:

Ambassador Jomtien2+**/
https://www.novatours.ee/otsing/index/step3/show/dc/th/c/bkk/h/thbambainn/noCity/true?orderbtn=0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 12:01; 29.11 12:40; 29.11 13:00; 29.11 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabanda mu uudishimu, aga kuidas see juhtus, et sa just pattaya kasuks otsustasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:31; 29.11 12:52;
Postitas:

Ei ole veel otsustanud, lihtsalt leidsime sobiva ajavahemiku mil saaks sinna perega sõita. Pigem kahtlen, kas see on ikka õige koht nii väikeste lastega minna? Olen kuulnud, et Phuket on pigem lastega peredele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 12:01; 29.11 12:40; 29.11 13:00; 29.11 16:01;
Postitas:

õigesti teed, et kahtled. ma sinu asemel uuriksin ka muid variante.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:31; 29.11 12:52;
Postitas:

Mis on need, mis Sind kahtlema panevad? Oleme lastega lähemad soojad kohad kõik ära käinud. Pattaya paneb mõtlema, kas on ikka õige.

0
0
Please wait...
Postitas:

Minu hinnangul on Pattaya kõige kehvem koht, kuhu Tais üldse minna. Väikeste lastega veel eriti. Pigem vaataks Krabis Ao Nang beachi või Phuketil näiteks Kata või Karon beachi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mis on need, mis Sind kahtlema panevad? Oleme lastega lähemad soojad kohad kõik ära käinud. Pattaya paneb mõtlema, kas on ikka õige.

Väikeste lastega nii kaugele soojale maale minna suht mõtetu. Puhkus on ikka siis, kui KÕIGIST kohustustest vaba oled. Täiskasvanud pereinimese ainus kohustus peaks reisil olema elusalt ja tervelt tagasi koju saabuda.
Pattya täitsa ok koht tuvumaks nende elu, olu ja rannamõnudega. Samuti ihuliste mõnudega nii seest, kui väljast. Nende hotellide kohta ei oska midagi öelda, meil oli teine. Kui leian panen lingi. Üldiselt võiks rannale lähedal olla, et saaks jalutada sinna. Vanasti n. 10a tagasi oli seal räigelt venelastest turiste. Täna ilmselt oluliselt vähem .

0
0
Please wait...
Postitas:

Jomtien Beach Eurostar -väike hotell ,väga hea valikuga hommikusöök
Jomtien Beach Grand Jomtien -suurem hotell

0
0
Please wait...
Postitas:

tänan soovituse eest, kuid minu pakettreisil ei anna neid broneerida. Lennupiletid eraldi tulevad kallimad, kasuliku on pakettreis osta.Millise Sa minu hotellivalikust võtaksid?

0
0
Please wait...
Postitas:

Küsi marimellide käest.

0
0
Please wait...
Postitas:

Vaevalt, et kellelgi siin nende kõigi kolme hotelliga tegemist on olnud, nii et ei usu, et sa siit mingi adekvaatse vastuse saad. Kui sa muu põhjal ei oska valida (asukoht, basseinid jne), siis võta Tripadvisor lahti ja loe, mis sealsed reviewd ütlevad, saad üsna hea ülevaate, mis head ja vead konkreetsel hotellil on.

0
0
Please wait...
Postitas:

Teisi kommentaare lugemata, tahtsin ma kohe kirjutada, et miks sa valisid Pattaya?
Ma ei soovita lastega Pattayat. Paketireise on kindlasti ka mujale Taisse. Kasvõi Phuket, aga mitte Patong, see on nagu mini Pattaya. Phuketis sobib näiteks Kata, Kata Noi, Nai Harn. Variant on ka Krabi, sinna saab Finnairi otselennuga, mis on väikeste lastega väga mugav.

0
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Hobinurk Pattaya hotelli valimine lastega perele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.