Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paugud Kristiines

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Paugud Kristiines

Postitas:
Kägu

Mis need jubedad paugud juba teist ööd Kristiines on, nagu pommid plahvataks? Ilutulestik (selle hääl oli köömes nende paukudega võrreldes) oli juba lõppenud kui need kärakad algasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teatud liiki ilutulestik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teatud liiki ilutulestik.

Kuigi paugud käisid päris lähedal, siis mingit raketti taevasse tõusmas ei näinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis pätid klaarivad omavahel tulirelvadega aastavahetuse pingeid.
Helista 112.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helista 112.

Et pilluvad vastamisi granaate igal ööl? Need olid ikka sellised paugud, et seinad värisesid. Mõtlesin helistada, aga mida me ütlen, et kuskil Kuldnoka tänava kandis…. ma ei tea ju täpset asukohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tänaval sa kuulsid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tänaval sa kuulsid?

Sõstra

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinnas käivadki öösiti salapärased paugud, mille päritolu keegi kurivaim ei tea. Praegu on paugutamiste aeg, aga need paugud, millest ma räägin, käivad aasta ringi. Keset ööd käib mingi raksakas, nii et maa väriseb, või kaks. Ja kõik. Mitte iga öö ja mitte liiga tihti, aga ka mitte liiga harva.
Hästi, võiks seletada mingi ehitusega. Ehitusega kursis olevad inimesed võiksid sel juhul öelda, misasi paugub ehitustel kõrvulukustavalt? Elan kesklinnas, paugud kostavad kuskilt kaugelt, mille asukohta mina küll määrata ei oskaks kohe kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tallinnas käivadki öösiti salapärased paugud, mille päritolu keegi kurivaim ei tea. Praegu on paugutamiste aeg, aga need paugud, millest ma räägin, käivad aasta ringi. Keset ööd käib mingi raksakas, nii et maa väriseb, või kaks. Ja kõik. Mitte iga öö ja mitte liiga tihti, aga ka mitte liiga harva.
Hästi, võiks seletada mingi ehitusega. Ehitusega kursis olevad inimesed võiksid sel juhul öelda, misasi paugub ehitustel kõrvulukustavalt? Elan kesklinnas, paugud kostavad kuskilt kaugelt, mille asukohta mina küll määrata ei oskaks kohe kuidagi.

Pärnus samamoodi ja vaevalt keegi öösiti ehitab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tänaval sa kuulsid?

Sõstra

Ma elan Kuldnokas ja pidin k keepsu peale jõule saama. Need paugud on tõesti sellised, et keegi käib revovriga ennast lõbusamas kell kolm õõsel. No ei ole normaalne jah. Ma kah täitsa imestunud, et keegi sellest ei räägi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helista 112.

Et pilluvad vastamisi granaate igal ööl? Need olid ikka sellised paugud, et seinad värisesid. Mõtlesin helistada, aga mida me ütlen, et kuskil Kuldnoka tänava kandis…. ma ei tea ju täpset asukohta.

Seinad värisev tervel korrusmajal, nii räiged paugud on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tänaval sa kuulsid?

Sõstra

Ma elan Kuldnokas ja pidin k keepsu peale jõule saama. Need paugud on tõesti sellised, et keegi käib revovriga ennast lõbusamas kell kolm õõsel. No ei ole normaalne jah. Ma kah täitsa imestunud, et keegi sellest ei räägi.

Täpselt samad sõnad. Imestunud, et keegi sellest ei räägi. Samas, hakkad rääkima, siis see, kes neid pauke pole kuulnud või ei pane tähele, naerabki välja “issand jumal, paugud ikka ju käivad” või “sul on luulud”, ja kõik. Need käivad ka suvel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka imelikke pauke kuulnud Kristiines. Seinad küll päris ei värise, ju siis pole nii lähedal neile. Aga ilutulestik see kindlasti pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka imelikke pauke kuulnud Kristiines. Seinad küll päris ei värise, ju siis pole nii lähedal neile. Aga ilutulestik see kindlasti pole.

Neid pauke on erinevaid. Mõnikord kärgatab nii et seinad värisevad. Üks kord. Mõnikord sarnaneb nagu püstoliplaksuga või muu relva pauguga (ma pole asjatundja). Aga alati kuskil kaugel.
Mõni ajakirjanik võiks selle teema siit üles korjata ja uurida. Kui tõesti juba ka teiste tähelepanu on asi äratanud, siis võiks ju teada, mis toimub.
Praegu käivad paugud muidugi mingi tähelepanu ei ärata, päev otsa keegi kuskil kõmmutab. Aga muudel aastaaegadel võtab ikka mõtlema küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures korra ma isegi mõtlesin, et huvitav kas saab hommikul lehest mingist tulistamisest lugeda, aga ei miskit. Sellised üksikud paugud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures korra ma isegi mõtlesin, et huvitav kas saab hommikul lehest mingist tulistamisest lugeda, aga ei miskit. Sellised üksikud paugud.

Ma mõtlesin läbi une, et pagan võtaks kes nüüd maha lasti😕

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

stardipüstol.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma Rocca al mares, aga mind üllatasid hoopis sellised kuulipilduja-raketid. Et tükk aega käis raka-raka-raka-raka-raka-raka ja siis alles kärgatus.
Ei mäletagi varasemast ajast sellist heli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on paugutid, mille kasutamine on muidu keelatud aga igasugused platnoid ostavad hõlma alt.

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Paugud Kristiines

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.