Esileht Koroonaviirus COVID-19 Paul Neitsov: “Äkki meditsiinitöötajad teeksid ka töövaba päeva?”

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Paul Neitsov: “Äkki meditsiinitöötajad teeksid ka töövaba päeva?”

.

+5
-49
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas teema autor üldse sai aru, mida Paul Neitsov oma postitusega öelda tahtis?

+58
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viide

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õigesti öeldud. Lihtsalt niivõrd piinlik on juba med.töötajate ees siin riigis.
Kui kedagi on soov materdada siis soovitaksin pöörduda Wuhani.

+31
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga – kamp vaktsineerimisvastaseid eesotsas Neitsoviga tahab, et haiglates olevad koroonahaiged maha sureksid!

See antivaxxerite seltskond ajab mulle hirmu ja vastikustunde peale. Ja Neitsov pole kunagi sümpatiseerinud.

Kas antivaxxerid on mingisugune riigikorravastane terroristlik rühmitus?

Oma lollusega lehvitad. Tekstis aru ei saa ja tekitad siin omaloomingut. Neitsov on pigem vaktsiini pooldaja kui vastaline.  Huvitav, mis mõjub inimesele  nii, et ta loeb ja teeb omad järeldused. Vaktsiini tagajärg? Äkki ongi õige, et kuna vaktsiin muudab geene, siis ont egemist juba uue inimliigiga, kes on rohkem allutatud mõjutustele ja ei saa asjade sisust enam aru ?

+19
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ühesõnaga – kamp vaktsineerimisvastaseid eesotsas Neitsoviga tahab, et haiglates olevad koroonahaiged maha sureksid!

See antivaxxerite seltskond ajab mulle hirmu ja vastikustunde peale. Ja Neitsov pole kunagi sümpatiseerinud.

Kas antivaxxerid on mingisugune riigikorravastane terroristlik rühmitus?

Oma lollusega lehvitad. Tekstis aru ei saa ja tekitad siin omaloomingut. Neitsov on pigem vaktsiini pooldaja kui vastaline. Huvitav, mis mõjub inimesele nii, et ta loeb ja teeb omad järeldused. Vaktsiini tagajärg? Äkki ongi õige, et kuna vaktsiin muudab geene, siis ont egemist juba uue inimliigiga, kes on rohkem allutatud mõjutustele ja ei saa asjade sisust enam aru ?

Okei ja kes on see Neitsov, naistevahetusega kuulsaks saanud meeskodanik, arvamusliider või siis rasketele aegadel püünele pugev isend? Ammu selge, et kui mõnel eesti muusikul on plaat ilmumas siis ilmuvad sisuturunduslikud lood nende raskest elust, kes kaotas neeru, kes murdis käeluu, keda tabas õnnetu armastus, kes võtab koroona teemal sõna. Kõiki neid inimesi kannustab siiski kommerts.

+4
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lollusega lehvitad. Tekstis aru ei saa ja tekitad siin omaloomingut. Neitsov on pigem vaktsiini pooldaja kui vastaline.  Huvitav, mis mõjub inimesele  nii, et ta loeb ja teeb omad järeldused.

Kuidas oma lollusega? Pealkiri on selline. Ja kuidas saab sellist ideed õhku visata kui on teada, et med töötajaid niigi vähe ja koroonahaigeid tuleb peale!

Okei ja kes on see Neitsov, naistevahetusega kuulsaks saanud meeskodanik, arvamusliider või siis rasketele aegadel püünele pugev isend?

Olgugi, et Neitsov ei ole muud kui keegi tundmatu kes on meedias hiilanud teise naismuusikuga semmimisega ja mõnede silmapaistmatute musitseerimistega. Temast kirjutatakse ja kui ajakirjandus kirjutab siis tõenäoliselt kellelegi ta ikkagi keegi on!

 

0
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lollusega lehvitad. Tekstis aru ei saa ja tekitad siin omaloomingut. Neitsov on pigem vaktsiini pooldaja kui vastaline. Huvitav, mis mõjub inimesele nii, et ta loeb ja teeb omad järeldused.

Kuidas oma lollusega? Pealkiri on selline. Ja kuidas saab sellist ideed õhku visata kui on teada, et med töötajaid niigi vähe ja koroonahaigeid tuleb peale!

Okei ja kes on see Neitsov, naistevahetusega kuulsaks saanud meeskodanik, arvamusliider või siis rasketele aegadel püünele pugev isend?

Olgugi, et Neitsov ei ole muud kui keegi tundmatu kes on meedias hiilanud teise naismuusikuga semmimisega ja mõnede silmapaistmatute musitseerimistega. Temast kirjutatakse ja kui ajakirjandus kirjutab siis tõenäoliselt kellelegi ta ikkagi keegi on!

Võta teda siis kui arvamusliidrit ja juhi oma elu tema järgi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Neitsov on ju tuntud saanuks sellega, et on väga hea kitarrist.

Naistevahetusest ei piisa tuntuseks.

+30
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta teda siis kui arvamusliidrit ja juhi oma elu tema järgi.

Ei, mina tema arvamuste järgi küll ei tegutse.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma olen kogu aeg öelnud, et inimesed lähevad üha lollimaks ja lollimaks: irooniat ja musta huumorit pole juba ammu mõtet kasutada – sellest ei saada enam aru. Masendav.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsov on fantastiliselt hea kitarrist, see, et su teadmised piirduvaid vaid Kroonika lugemisega, on sinu probleem.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsov ei ole antivaxxer.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin küll täitsa positiivselt üllatunud temast! Ma olen kogu valesti aru saanud tast ja pidanud teda pigem sinna Mägi ja teiste leeri kuuluvaks!

+29
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastav, täiskasvanud inimene loeb teksti, aga mõttest aru ei saa! Neitsov mõtles just vastupidi! Aga nagu ma juba perekoolis olen aru saanud, iroonia või musta huumori kasutamise juures tuleb see selgelt alla kirjutada, et tegemist on irooniaga, sest paljud ei oska enam ridade vahelt ja tagamõtet lugeda, loevad lihtsalt sõnad kokku ja aru saavad ainult kõige lihtsamast…

iroonia <ir`oonia 1 s> (ld ironia < kr eirōneia teesklus, iroonia)

1. peen varjatud pilge; väljendusviis, kus teesklevalt väidetakse vastupidist sellele, mida tõeliselt mõeldakse, ning sõna kasut vastupidises tähenduses (vt ka sarkasm, satiir, huumor)

 

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma arvan, et igasugu isehakanud kuulsused peaksid iseenda hea nime säilimise pärast rohkem mõtlema mida ütlevad ja kellele ütlevad.

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et igasugu isehakanud kuulsused peaksid iseenda hea nime säilimise pärast rohkem mõtlema mida ütlevad ja kellele ütlevad.

Mis mõttes isehakanud kuulsus? Ta on väga hea ja tunnustatud muusik.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsov ei ole ju vaktsineerimise vastu, süvenege ometi natukenegi… Kurat küll, sotsiaalmeedias hulpimine mõjub teie ajudele hullemini kui mistahes vaktsiin.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks funktsionaalne lugemine ongi tänapäeval kaduv oskus…

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et teemaalgataja Nemtsovi postitusest niimoodi aru sai? Täiesti risti vastupidi. Olen perekoolis igasugu asju näinud, aga see teemaalgatus tekitas ikka tõsise hämmingu

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale mürgeldajad ei mõtle, et haiglate töötajatel on ka inimõigused ja töölepingud. Seda, et nad hädaolukorras teevad ületunde on nende vaba tahe, inimlikkus ja vastutustunne. Sundida neid selleks ju ei saa.

Kui korraks nüüd mõelda, mis juhtuks, kui nad käega lööks ja hakkaks näpuga järge ajama oma töölepingutes? Enamusel on lapsed ja kõigil ka oma elu – miks nad peaksid sellest tööd rassides loobuma?
Võiks ju sama mõõduga tagasi mõõta!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et teemaalgataja Nemtsovi postitusest niimoodi aru sai? Täiesti risti vastupidi. Olen perekoolis igasugu asju näinud, aga see teemaalgatus tekitas ikka tõsise hämmingu

Ju ta mõtles, et kui mees on Silvia Ilvesega maganud, siis on ta peast samasugune uhhuu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale mürgeldajad ei mõtle, et haiglate töötajatel on ka inimõigused ja töölepingud. Seda, et nad hädaolukorras teevad ületunde on nende vaba tahe, inimlikkus ja vastutustunne. Sundida neid selleks ju ei saa.

Kui korraks nüüd mõelda, mis juhtuks, kui nad käega lööks ja hakkaks näpuga järge ajama oma töölepingutes? Enamusel on lapsed ja kõigil ka oma elu – miks nad peaksid sellest tööd rassides loobuma?

Võiks ju sama mõõduga tagasi mõõta!

Siis nad jääks töötuks ja elu läheks edasi. Asendusõed leitakse mujalt, kasvõi ukrainast.
Ikka paneb imestama see karistamise vajadus meie rahval. Karistame, teeme tagasi, aga arsti jaoks on töö nagu iga teine töö. Kui oleks sõda ja igapäev oleks samas mahus vigastatuid, surijaid, kas siis ka teeme tagasi? Miks sõjas osad end kuhugi maa sisse ei peitnud jne.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks sõda ja igapäev oleks samas mahus vigastatuid, surijaid, kas siis ka teeme tagasi?

Kui sa tahad seda sõjanäidet kasutada, siis osad ei taha hoolimata hoiatustest sugugi kaevikus peidus püsida, vaid karjuvad “Sõda ei ole, sõda on väljamõeldis!” ja jooksevad meelega vaenlase kuulirahe alla ning kui nad on haavata saanud, siis eeldavad, et meditsiinipersonal peab ennast ohtu pannes neid sealt minema tarima ja ravima.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka paneb imestama see karistamise vajadus meie rahval. Karistame, teeme tagasi, aga arsti jaoks on töö nagu iga teine töö. Kui oleks sõda ja igapäev oleks samas mahus vigastatuid, surijaid, kas siis ka teeme tagasi? Miks sõjas osad end kuhugi maa sisse ei peitnud jne.

Mis tagasitegemisest sa räägid? Kui tihti sina muidu kolme-neljakordse koormusega töötanud ja kui kaua järjest? Ja kaua sa jaksad?

Mina suudan ennast mingiks perioodiks kokku võtta ja tõesti väga suure koormusega töötada. 2 päeva, 3,.., 5. Ja siis ma vajun kokku, rohkem ma ei jaksa ja vajan üsna pikka taastumise aega.

Kas sinu meelest meedikud on mingid igiliikurid, kes jaksavad aastate kaupa hullumeelse koormusega töötada? Kui nad hakkaksid tööle oma normkoormusega, siis ei oleks see mitte kellegi tagasitegemine, aga lihtsalt iseenda elu ja tervise nimel peavad nad seda ühel hetkel tegema. Milline hämmastav õelus ikka, kui inimesed enam ei jaksa, on ennast peaaegu surnuks töötanud ja tahaks koormust normaalseks tagasi saada, siis tuleb perekooli Tiina ja arvab, et nad tegelevad tagasi tegemisega ja tuleks lahti lasta.

Ma arvan Tiina, et sa võiksid kohe homme uurida, kas Tervishoiu kõrgkoolid võtvad veel lisainimesi vastu. Mine alusta õeõpinguid ning samal ajal mine koroonaosakonda hooldajaks tööle. Tee nii 100-tunniseid töönädalaid kooliga paralleelselt kuniks haiglad abi  vajavad. Ja siis vaata, kas jätkub veel energiat tagasi tegemisest rääkida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka paneb imestama see karistamise vajadus meie rahval. Karistame, teeme tagasi, aga arsti jaoks on töö nagu iga teine töö. Kui oleks sõda ja igapäev oleks samas mahus vigastatuid, surijaid, kas siis ka teeme tagasi? Miks sõjas osad end kuhugi maa sisse ei peitnud jne.

Mis tagasitegemisest sa räägid? Kui tihti sina muidu kolme-neljakordse koormusega töötanud ja kui kaua järjest? Ja kaua sa jaksad?

Mina suudan ennast mingiks perioodiks kokku võtta ja tõesti väga suure koormusega töötada. 2 päeva, 3,.., 5. Ja siis ma vajun kokku, rohkem ma ei jaksa ja vajan üsna pikka taastumise aega.

Kas sinu meelest meedikud on mingid igiliikurid, kes jaksavad aastate kaupa hullumeelse koormusega töötada? Kui nad hakkaksid tööle oma normkoormusega, siis ei oleks see mitte kellegi tagasitegemine, aga lihtsalt iseenda elu ja tervise nimel peavad nad seda ühel hetkel tegema. Milline hämmastav õelus ikka, kui inimesed enam ei jaksa, on ennast peaaegu surnuks töötanud ja tahaks koormust normaalseks tagasi saada, siis tuleb perekooli Tiina ja arvab, et nad tegelevad tagasi tegemisega ja tuleks lahti lasta.

Ma arvan Tiina, et sa võiksid kohe homme uurida, kas Tervishoiu kõrgkoolid võtvad veel lisainimesi vastu. Mine alusta õeõpinguid ning samal ajal mine koroonaosakonda hooldajaks tööle. Tee nii 100-tunniseid töönädalaid kooliga paralleelselt kuniks haiglad abi vajavad. Ja siis vaata, kas jätkub veel energiat tagasi tegemisest rääkida.

Kõik sama võid kirjutada abs kõikide inimeste kohta, kes töötavad tehases vahetustega, päästjana, sõdurina, politseinikuna jne jne jne. Kirjutame lugusid – inimesed ärge pange midagi põlema, inimesed ärge tehke kuritegusid, inimesed ärge tarbige nii palju, inimesed ärge sõdige. Naiivne maailmapilt, elu on nagu on ja me oleme osa sellest ja mingite kõnedega ei muuda mitte kui midagi – roosamanna nagu Gretake.

Korduvalt olen maininud, vaktsineerida ei soovi vene rahvusest inimesed ja pensionärid. Räägi venelastega vaktsineerimisest, ära kanaliseeri oma viha lähestatele, oma kaasmaalastele kui elu ei lähe nii nagu sina tahad. Me ei ole sinu pahas tujus süüdi.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju ta mõtles, et kui mees on Silvia Ilvesega maganud, siis on ta peast samasugune uhhuu.

No ilmselgelt ise ju ka ei elaks koos antivaxxeriga. Seega mõistetav seostamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sama võid kirjutada abs kõikide inimeste kohta, kes töötavad tehases vahetustega, päästjana, sõdurina, politseinikuna jne jne jne.

Jah, kui ühel hetkel tehases/päästjatel/politseinik töötempo kolmekordseks tõuseks ja see oleks kestnud juba 1.5 aastat ning läheks aina edasi, siis tõesti, võiks seda ka nende kohta kirjutada. Saad aru, meedikute elu on kiire ja pingeline alati olnud. Oli ka enne koroonat. See töötempo, mis nüüd juba 1.5 aastat olnud on, on veel kordades hullem. Keegi ei pea selle vastu. Ja siis tuled  sina ja üteld, et saagu hakkama, mul neist suva. Tõesti? Mitte mingit kaastunnet ei ole?

Ma saan  aru, et inimesed kahtlevad vaktsiinides. Ma saan aru, et inimesed on neist segastest sõnumitest häiritud ja kardavad. Aga inimlikkus ja kaastunne võik ka ses olukorras jääda? Isegi kui sei soovi vaktsineerida, proovida mõelda ikka nende peale, kes praegu ennast pooleks rebivad ja püüda kasvõi kontatkide hodiumisega hoda ära nakkuse levikut (see muuseas tähendab ja mitte minemist massiüritusele).

Veel kord, kujuta ennast ette 1.5 aastat järjest kolm korda suurema koormusega praegusest töötamas? Kas ei tekiks selle peale mõtet, ei jaksa enam ja hakkan täpselt töölepingu järgi  tööd tegema?

Me ei ole sinu pahas tujus süüdi.

Mul ei ole paha tuju. aga ma lihtsalt  ei saa aru sellisest empaatiavõimetusest nagu sul on.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsov on ju tuntud saanuks sellega, et on väga hea kitarrist.

Naistevahetusest ei piisa tuntuseks.

Neitsov on tuntuks saanud ka ku palja riistaga poseerija ajakirja kaanel!

Olgu kuitahes hea kitarrist, aga minu jaoks täiesti vastuvõetamatu mees! Esiteks sellise poseerimise pärast ja teiseks ka oma naistuttavatega manipuleerimise pärast. Olen tuttavate käest kuulnud, kui katki oli tema lapse ema!

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Paul Neitsov: “Äkki meditsiinitöötajad teeksid ka töövaba päeva?”