Esileht Kodunurk Pavlova tuleb nätske :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pavlova tuleb nätske :(

Postitas:

Ma hakkan juba kannatust kaotama… Kõik mu beseed tulevad nätsked, peaaegu vedelad…. KAs on asi selles, et panen niia vähe suhkrut… Või mis? Help!
Eriti hull on asi nende pisarakoogi moodi asjadega – seal oleks nagu kumm peal krõbeda besee asemel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:20; 17.02 11:44; 17.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sry, aga mismöttes, \”kas ma panen liiga vähe suhkrut\”? vöta retsept usaldusväärsest allikast ja tee TÄPSELT selle järgi. siis tulab välja ka. meie ei tea ju mis koguses sa suhkrut paned – vähe v palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pavlova õnnestumise juures on suhkrukogus tõesti oluline, samuti vahustamise aeg, kas veiniäädikat/laimimahla ikka paned, maisitärklist samuti? pavlova peaks olema pealt krõbe ja seest pehme, nätske küll mitte.
Temperatuur on samuti oluline. Millise retsepti järgi teed? nami-namis on mitmeid alatiõnnestuvaid retsepte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:38; 17.02 12:12; 17.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nigella retsepti järgi olen teinud, aga suhkrut vähem pannud, ilmselt selles asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:20; 17.02 11:44; 17.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äädikat panen. Aga kas maisitärklise asemel kartulitärklis ei sobi? ma panin seda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:20; 17.02 11:44; 17.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem ei sobi jah, nigella retsepti järgi õnnestub mul alati, suhkrut peab panema täpselt nii palju kui kirjas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:38; 17.02 12:12; 17.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem ei sobi jah, nigella retsepti järgi õnnestub mul alati, suhkrut peab panema täpselt nii palju kui kirjas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:38; 17.02 12:12; 17.02 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pead hoidma ahjuust ka mingi aeg kinni, mitte kohe välja võtma.
Äkki sa seda ei tee?
Ja suhkruga on küll nii, et kui liiga palju siis on jama ja vastupidi ka.
Mul jäi valge vahukomm seest ja pealt krõbe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…või äkki on sul ka temperatuur vale ahjus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian peale küpsetamist ööläbi ahjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuleb selline pigem sefiirilaadne, et ei lähe üldse pealt kõvakski? Mul läks kunagi mitu pavlovat niimoodi aia taha. Ja probleem oli tõesti ahju temperatuuris. Alguses tegingi Nigella retsepti järgi, see 140oC 1 tund küpsetamist ja pärast nami-nami pavlovat – 1,5 tundi 110oC. Igal juhul olen ma neid mõlemaid retsepte proovinud. Ja minu ahju(uus ahi seejuures) puhul piisas ainult temperatuuri alandamisest, siis tuli Nigella pavlova ka välja. Küpsetasin siis veidi pikemalt, nö silma järgi vaatsin. Ja olen teinud nii maisi kui kartulitärklisega, see tulemust ei muutnud.
Olin ka juba meeleheitel ja siis uurisin, et kuidas neid krõbedaid üleni kõvasid beseesid tehakse – asja mõte ongi madalal temperatuuril kuivatamine, siit tuligi mõte temperatuuri alandada. Ahjud ka vist erinevad kuigi mul uus korralik elektriahi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga ma natuke imestan selle asja üle.
Sa ju ei järgi retsepti! Natuke vähem suhkrut ja maisitärklise asemel kartulitärklis?????!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Pavlova tuleb nätske :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.