Esileht Tööelu, raha ja seadused. PayPal ja raha tagastamine kui pakki ei tule

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: PayPal ja raha tagastamine kui pakki ei tule

Postitas:

Kardan, et sain vist ühest e-poest ostes petta. Maksin arve PayPali kaudu, kui nüüd pole enam kippu ega kõppu. Eks aega on tellimuse esitamisest veel üsna vähe möödas, kuid lubatud 1-2 päevane postitamise aeg on möödas ja mulle pole mingit lubatud tracking id-d saadetud. Olen 2 e-maili saatnud, et mulle mingit infot edastataks mu tellimuse staatuse kohta.
Kui homme pole mingit infot tulnud, siis esitan paypali kaudu kaebuse. Kas keegi on seda teinud ja kas on ka raha tagasi saanud? Summa pole õnneks väga suur, kuid 50 euri ikkagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 10:14; 21.05 12:55; 21.05 13:31; 21.05 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vara veel teha. Esiteks postitamisaeg on pikem kui paar päeva kui sa just Eestist ei ostnud. Mina kasutan paypali koguaeg ja kogemused näitavad, et üldiselt läheb ikka 2-3 nädalat keskmiselt, vahel kiiremini. Seega kannata suts.

Aga raha tagastamise kohta on mul hea kogemus ja eestis oleva müüjaga. 4home.ee-st ostsin 100 rahase riiuli ja keegi mulle seda ei toonud ja raha nad ka ei tagastanud, koguaeg olid mingid vabandused ja tarbijakaitse saatis mulle kirja \”pöördu politseisse, kohtusse jne jne\” ehk täielik kräpp. AGA kuna maksin paypaliga siis nemad lahendasid asja kiirelt ja konkreetselt ning sain kõik oma 100 raha tagasi. poleks paypali kasutanud poleks ma seda raha enam kunagi näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, aitäh! Ma üritan veel veidi kannatlik olla ning kui endiselt midagi kuulda ei ole, siis esitan sealt PayPalist kaebuse. Kuidas see PayPal müüjalt raha kätte saab üldse, kas võtab nende kontolt maha lihtsalt? Kardan, et äkki ongi tegu mingi raha väljapetmise firmaga ning Paypali kontol neil raha polegi. Aga ilmselt olen lihtsalt paranoiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 10:14; 21.05 12:55; 21.05 13:31; 21.05 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk mainid mis firmaga tegemist, oskaks äkki kommenteerida keegi firma usaldusväärsust. Ise olen ka päris palju netist tellinud ja küllap siin teisigi kogemustega liikumas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koht, kust tellisin ilmselt mingi väga tuntud koht ei ole ja tausta osas ma mingit infot kuskilt ei saanud. Olen ka päris palju tellinud, kuid siiani on õnneks läinud ning kõik viperusteta laabubud. Ilmselt seetõttu läksingi liiga julgeks ja nüüd veidi vähem tuntud kohast lastele jalanõud tellisin. Link on siin http://www.iustyleop.com/
Tellimuse vormistamine ja maksmine läks kõik kenasti, aga nüüd olen natuke ärevuses. Aga eks see saab siis olema lihtsalt üks õppetund mulle kui kaup kohale ei tule. Eks annan siia ka teada kui midagi selgemaks saanud on mingi aja peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 10:14; 21.05 12:55; 21.05 13:31; 21.05 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Koht, kust tellisin ilmselt mingi väga tuntud koht ei ole ja tausta osas ma mingit infot kuskilt ei saanud. Olen ka päris palju tellinud, kuid siiani on õnneks läinud ning kõik viperusteta laabubud. Ilmselt seetõttu läksingi liiga julgeks ja nüüd veidi vähem tuntud kohast lastele jalanõud tellisin. Link on siin http://www.iustyleop.com/
Tellimuse vormistamine ja maksmine läks kõik kenasti, aga nüüd olen natuke ärevuses. Aga eks see saab siis olema lihtsalt üks õppetund mulle kui kaup kohale ei tule. Eks annan siia ka teada kui midagi selgemaks saanud on mingi aja peale.[/tsitaat]
Appi, see ju täielik piraatkaupade pood. Vähemalt ehted olid kõik vuhvlid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paypali tingimustes on mingi aeg määratud, mille jooksul võib pretensioone esitada, ära seda üle lase.
Paypal saab raha kätte nii, et on petturite vastu ennast kindlustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhh… ehetesse ma üldse ei süvenenud. Tellisin jalanõud. Ma pildi pealt ei saanud küll midagi aru, s.t. mul kodus teine väikseks jäänud mudel juba olemas ja need ei olnud piraat :). Aga muidugi võib see ju nii olla… Ilmselt olen siis ikka täiesti ullike selles vallas…

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Appi, see ju täielik piraatkaupade pood. Vähemalt ehted olid kõik vuhvlid.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 10:14; 21.05 12:55; 21.05 13:31; 21.05 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rahu ainult rahu! wholesale on näiteks kauba ka 2 nädala pärast alles teele pannud. kui 34p on möödas ja kaupa ei ole, siis teed pretensiooni, et pole kaupa saanud. saad suht kohe raha tagasi. see ei ole enam sinu mure kuidas paypal raha tagasi saab. kauba sorteerimine võtab aega. sa tundud olevat tüüpiline ostja kes maksab raha ja tahab juba samal päeval pakki saada ja järgmisel päeval sõimab juba petturiks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 21:20; 21.05 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

It takes about 1-2 days for us to process your order. After it is shipped out,we will send you the tracking number once it is available.

siin on selgelt kirjas, et saad oma tracking nr siis kui see muutub nähtavaks. seega läheb AEGA!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 21:20; 21.05 21:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. PayPal ja raha tagastamine kui pakki ei tule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.