Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: PCI

Postitas:
Kägu

Kas keegi oskab soovitada spetsialiste Tartus, kellel on kogemusi just eelkõige PCI diagnoosiga lastega? Lapse diagnoos on üsna kerge- põhiline probleem on varvastel kõnd ja ühe kehapoole nö kangus.
On kellelgi häid kogemusi mõne füsioterapeudi või massööriga? Kord nädalas võimlemisest jääb ilmselgelt väheks, aga ise ei oska kedagi valida. Kõik kogemused on väga oodatud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Testtest123

RE: PCI

TÜK lastekliiniku laste ja noorukite arendus- ja taastusravi keskuse taastusarstid ja ka sekretär oskavad vägagi soovitada, kes füsioterapeutidest rohkem on tegelenud just PCI probleemiga. Ise olin seal (füsio) praktikal.

1 x nädalas on vägagi kasu ja mida vanemaks laps saab, seda enam. Sest see probleem jääb lapsele eluajaks ja tema ise peab pidevalt jääma sellega tegelema. Ja psühholoogia on vaat et sama tähtis, kui liikumisravi- kuidas teadvustada lapsele, et ta kasutaks nõrgemat kehapoolt ja paneks kanda maha. Füsioterapeudi juures peaks käima pidevalt ja eks aeg-ajalt võib kõne alla tulla ka spetsialisti vahetus (vahel füsiod ka ise suunavad teise juurde). Ja võidakse soovitada ka erilasteaeda (Pääsupesa), kus laps saaks oma füsio tunni igapäevaselt. Kas teil reha plaani ei ole tehtud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kriista

RE: PCI

Karin Jesse Kliinikumist!

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.