Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsimus

Postitas:

Pcosikad, kes on jäänud ravimiteta lapseootele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma praegu just teen ravimitest pausi. Märtsist alates. Veel pole jäänud aga ma ei taha veel uuesti tablette sööma hakata. Kui ilma ei jää siis suhtun sellesse kui pausi.
Tabladega jäin 2x, mõlemad katkesid varakult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. laps. 1.5 aastat, tulemus 0. Ravimite abiga rasestusin.
2. laps. Õnnestus ravimiteta ja kohe esimesel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 3-4 aastaga jäin (Inofolicut kasutasin vb 2 esimest aastat). Aga oli ikkagi ka näha, et tsükkel enam-vähem hakkas käima lõpus, 35-45 pv tagant

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.pcostowellness.com/pcos-natural-treatment see naine, ise jälgin ta instagrami. Paljud tema cysterhood tee kasutajad. Lisaks ta ennast elustiiliga pmst pcosist nn terveks ravinud, tal oli enne ikka päris hull asi- juuksed kukkusid välja, menstruatsioon oli pm olematu jne ehk rasked pcosiga kaasas käivad vaevused.

Siis instagramis on ka pcosnowmama kasutajanimega hispaanlane, kes jäi ka loomulikult ja päris ruttu peale kindlate toidulisandite kasutusele võttu.

Eestlaseid kahjuks ei tea, meil see kõik vist nii tabuteemaks tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin, aega läks 5 aastat, rasedusega mingeid probleeme ei tekkinud.

Nüüd püüan uuesti rasestuda, 2. aasta jookseb, tsükkel on (peale eelmist sünnitust) olnud regulaarne – 30-34 päeva – ja OV vähemalt osal tsüklitest täitsa toimub. Aga seni ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse sain küll pika ravi ja lõpuks ivfiga. Aga pärast sünnitust kadus pcos igaveseks, tsükkel on regulaarne ja kõik ok, teist last ei jõudnud proovima hakatagi, kui juba oli rasedustest positiivne. Eks muidugi on järgmiste laste triibupüüdmine ka tunduvalt pingevabam võrreldes pikaaegse viljatuse triibupüüdmisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )