Esileht Rasestumine ja lapse ootamine PCOS – üldteema (küsimused/mured/kogemused)

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: PCOS – üldteema (küsimused/mured/kogemused)

Postitas:
Kägu

Kas ongi tavaline, et günekoloog, kes viljatusraviga ei tegele, ei pane PCOS-i tähele? 15 aasta jooksul pole ükski maininud, et mul munasarjad polütsüstilised on…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ongi tavaline, et günekoloog, kes viljatusraviga ei tegele, ei pane PCOS-i tähele? 15 aasta jooksul pole ükski maininud, et mul munasarjad polütsüstilised on…

Käisin aastaid tagasi tava günekoloogi juures PCOS-i sümptomite pärast, tema ei leinud nagu midagi ja kinnitas,et polütsüstilisi munasarju mul pole. Nüüd Esimesel visiidil viljatusravi arsti juures ütles aga arts ,et mul PCOS.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Unustasin arsti käest küsida – kas metforali võib kaks tabletti korraga sisse võtta või peaks need päeva peale ikkagi ära jagama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Unustasin arsti käest küsida – kas metforali võib kaks tabletti korraga sisse võtta või peaks need päeva peale ikkagi ära jagama?

mina jagan need ära päeva peale 🙂 arvestades nende kõrvaltoimeid, siis jätaks pigem ühe võtmata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu arst ütles et vahet pole, kui need tekitavad kõrvaltoimeid, siis võta lihtsalt enne magaminekut mõlemad sisse, et peaasi et võtad õige doosi.

Ma võtnud neid alates märtsist 2021 ja enam ei tunne nendega ühtegi kõrvaltoimet, alguses ei olnud absoluutselt söögiisu jne.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine PCOS – üldteema (küsimused/mured/kogemused)