Esileht Erivajadustega laps PCS pildid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: PCS pildid

Postitas:

Tere!

Kas keegi teab kust leida suuremas koguses eestikeelseid PCS pilte?
Ma muidugi saan aru, et ma võin ka netist inglisekeelseid alla tõmmata ning paintis kiirelt ümber teha, aga ehk kuskil ikkagi leidub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole küll eestikeelne, kuid saab otsida märksõnade järgi:http://www.arasaac.org/

Soomekeelne, olemas ka boardmaker programm: http://papunet.net/materiaalia/kuvapankki

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:16; 16.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuta ei saagi kusagilt. Vähemalt eesti keelseid mitte. Googeldades leiab mõned lehed inglise keelseid aga kõiki pilte ikkagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pöördu Käo keskuse poole. Kui Laps käib asutuses, kus neid kasutatakse, siis saad endale küsida sealt vajalikud pildid. Kõiki pilte pole vajagi. põhipangas on u. 15- 20000 pilti, millele lisandub iga paariaasta tagant 600 pilti. Eestikeelseid ei ole olemas, on inglise, vene , soome ja paljudes teistes keeltes, aga eestikeeles mitte. Ja tõesti need maksavad päris korraliku raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülalolevatelt linkidelt saab kätte kõik 15 000 pilti, see ongi tasuta kättesaadav pildipank. Jah tekst ei ole eestikeelne, kuid mina nt olen kasutanud seda soomekeelset boardmakerit ja siis laadinud alla word formaadis, seal on juba imelihtne kõik tekst muuta eestikeelseks. Ja tegemist on väga väga palju ja odavam on tegelikult see 200 eurot maksta ja saada niiöelda valmis pildipank.

PS igaks juhuks mainiks, et kui laps ei ole õpetatud PECS pilte kasutama, siis ei ole mõtet kohe kõiki pilte alla laadida ja välja printida. Kasutamist alustatakse ühest pildist- lemmiktegevusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:16; 16.02 19:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps PCS pildid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.