Esileht Ilu ja tervis Pea ja kaelavalu ,depressiooniga ja ärevusega ,mis rohi aitab?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pea ja kaelavalu ,depressiooniga ja ärevusega ,mis rohi aitab?

Postitas:

Tavaline valuvaigisti ei aita,kolmap perearstile.Kellel on olnud,kuidas ja millest abi saite.Kaua olete mingit rohtu võtnud.Igasugune info oodatud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 17:49; 28.10 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milline see valuvaigisti oli, mida võtsid ja ei aidanud? Dolmenit proovisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määri hobusesalviga, mis teeb kuumaks ja siis tee vaikselt harjutusi, st venitusi, vaatad ühele poole ja teisele poole jne. Võtad paratsetamooli ka ning tegele depressiooni ja ärevusega. Suureks abiks kindlasti jooga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks pits konjakit ja kui ei mõju, siis teine ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleksin, et mul on peavalu üle 20 aasta. Krooniline pingepeavalu ja kogu aeg. See ei ole väga tugev, pigem pigistus meelekohtades ja vahest selline tunne, et tugev võru ümber pea. Valuvaigistid ei aita ja ei võtagi. Mulle on hea piparmündiõli meelekohtadele. Eks mediteerimine ka hea ja hingamisharjutused. Nüüd on jäänud surve väiksemaks kui oli algul, siis ikka võis öelda, et suur valu. Eks ad söödud ja igasugu asju katsetatud. Ärevushäire ka, aga mitte hullult, algul oli ikka päris jama. Teen vahest 5-HTP kuure jne.
Põhjus on kadunud juba 19 aastat tagasi, aga päris rajale ilmselt ei saagi enam. Eks siis närvisüsteem on kõige nõrgem koht mul. Üks kord ainult on valuvaba aeg olnud miski paar nädalat. Olin kolm päeva paastulaagris ja tulin tasapisi sellest viie päevaga välja. Seost ma ei teagi… Enne paastu minekut just käisin Tiibeti massaažis ja vestlesime pikalt. Ütleski, et kas jooksen kohe sealt suurema peavaluga ära või suudan olla. Massaaže olen küll teinud palju. Eks kõigest on abi, et saab ikka elada.
Vanust juba 68

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleksin, et mul on peavalu üle 20 aasta.

kas vererõhku on kontrollitud? on normis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vererõhk madalapoolne 110 70.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 17:49; 28.10 14:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Pea ja kaelavalu ,depressiooniga ja ärevusega ,mis rohi aitab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.