Esileht Ilu ja tervis Pea käib ringi juba kuid. Mis võiks viga olla?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pea käib ringi juba kuid. Mis võiks viga olla?

Postitas:

See pearinglus on olnud juba ca. aasta (olen paaril korral ka minestanud lausa). Asi on ikka nii hull, et olen tööltki ära tulnud, sest ei aa lihtsalt tööle mindud pearingluse pärast. Lähipäevil saan haiglasse uuringutele. Aga hirmsasti mures tervise pärast. Oskab keegi öelda, mis võiks olla pearingluse põhjuseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 23:21; 02.05 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on seotud kuidagi sisekõrvaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda kogemusest tean pakkuda kalme varianti. esiteks – krooniline nohu. teiseks – närvidega probleemid. kolmandaks – kilpnäärme alatalitlus. mul päris nii kaua seda pearinglust ei olnud. hea, et arstile saad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks veel variantidena veresuhkur ja vererõhk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no ma kõlan ehk juba nagu katkine grammofon, aga mainin igaks juhuks ka siin teemas veel üht võimalikku varianti – borrelioos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kah oli sellise sümptomiga borrellioos. Ilma, et oleksin kunagi puuki näinud endal. Või vähemalt analüüs näitas vana borrellioosi. Netiavarustest lugesin, et 19% protsenti neist analüüsidest on valepositiivsed ja see haigus on ülediagnoositud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun samuti sisekõrva probleeme. Kõrvas asub tasakaalukeskus. Minu emal olid samad sümptomid. Seda ei andnud ravida. Nüüd kui tunneb, et hoog tuleb peale, peab kohe ravimit võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ühel tuttaval diagnoositi krampideta epilepsia. Samamoodi käis pea ringi ja esines ka üksikuid minestushooge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, taimetoitlane ei ole. Epilepsia on peres sees küll, aga kuna pea käib ringi kogu aeg, siis vaevalt epilepsia kogu aeg on, see käib rohkem hooti. Puugihaigused võivad ka muidugi olla, viibin palju looduses, puuki küll ei ole kuskilt avastanud. Kilpnääret pole mul kunagi kontrollitud, ehk siis nüüd kontrollitakse põhjalikult. Homsest hakkavad uuringud, jumal tänatud, ehk saab abi. Selline seisund viib eluisu ära…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 23:21; 02.05 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ehk hoopis rauapuudus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka peale puugihammustust sõitis ikka kuppel nii sassi mitu kuud. Samas,mul ka vererõhk madal ja veri kehva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel üks variant: vegetatiivse närvisüsteemi probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Pea käib ringi juba kuid. Mis võiks viga olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.