Esileht Sünnitus peab vist minema!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: peab vist minema!

Postitas:
Kägu

Hommikul 7.30 hakkasin tundma seda päevadevalu. Vahed oli 10 minutist kuni 3 minutini, kord nii, kord naa. Tegemist on 2 sünnitusega, esimesel korral tulid veed ja valud hakkasid alles haiglas. Nüüd ei teagi, et kas ikka on õiged valud. Valu, kui seda nii üldse nimetada, on täiesti talutav. Pigem lihtsalt natuke ebamugav. Viimased 1,5 tundi on vahed jäänud 4 ja 5 minutilisteks. Sünnitusmaja pole kaugel, võin vist oodata, et vahed veel lühemaks lähevad?! Või on võimalus, et nad kontrollivad ja saadavad ehk koju tagasi valutama?

Please wait...
Postitas:
zy

RE: peab vist minema!

5-minutiliste vahedega korduvsünnitajat enam koju tagasi ei lasta 🙂 Seega, kui tunned, on vaja minna, siis mine. Kui ei ole veel seda tunnet, siis võid vast veel kodus oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: peab vist minema!

Mul oli eile sama teema…mingi paar-kolm tundi valutasin…iga 5 minuti tagant…aga mul haigla 70 km kagusel ja niisama minema ei taht hakata ja mõtlesin et ootan veel…ja siis lihtsalt valud kaudisd ära…nagu polekski midagi olnud…Haiglast oleks raudselt minema saadetud,mul ka teine sünnitus.esimesega hakkasin ka valutama ja ei olnd mingeid valevalusid,nüüd teise pisikesega juba kolm korda vales häiret teinud…

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Sünnitus peab vist minema!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.