Esileht Pereelu ja suhted peaks lahku minema, aga

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: peaks lahku minema, aga

Postitas:

… ei saa hakkama (või ei tahagi äkki?)
mees pettis, pikka aega. puhas banaalne klassika – keskeakriis + üritas joomist maha jätta (mis siiani pole õnnestunud). mina aga ei suuda end kokku võtta ja sellest pasast välja rabeleda, kuhu mind vastu mu enda tahtmist lükatud on.
materiaalse pool pole teemaks, ütlen kohe ära. ma lihtsalt olen kaotanud usu, et mul kunagi veel mingi elu moodi asjandus oleks. kuidas seda usku tagasi saada? hakkan juba ära harjuma selle kaltsuks olemise tundega ja see hirmutab.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 18:57; 23.05 16:07; 23.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ongi ju sinu otsus puhtalt. Ega ei pea ju petvast või alkoholiga liialdavast mehest lahku minema, paljud elavad sellistega koos. Ise tead, mis teed, see on sinu elu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis su elus saab veel halvemaks minna, kui sa sellise kooselu lõpetad?
Ainult parem saab olema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea olema kalts. Sa võid, vähemalt esialgu, seda kooselu ka jätkata, kuid elada oma elu. Võtta asja puht-tehniliselt, et koos on odavam, kuid elate nagu korterikaaslased. Sa ei pea temaga sel teemal arutlustesse laskuma, pigem tegema nii nagu tema tegi – et teed oma otsused omaette ja teda nendest ei teavita. Ei räägi midagi, aga elad omaette, magad omaette, käid oma käike omaette, ajad oma asju omaette. Paned raha kõrvale nii, et tema selleni ei ulatuks ega sellest isegi ei teaks. Saavutad vaimselt täieliku sõltumatuse ja eraldioleku, nii et vajadusel võid ka ära astuda. Lõpetad ära igasuguse “meie”. Nii nagu tema seda juba palju varem tegi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ei saa hakkama (või ei tahagi äkki?)

mees pettis, pikka aega. puhas banaalne klassika – keskeakriis + üritas joomist maha jätta (mis siiani pole õnnestunud). mina aga ei suuda end kokku võtta ja sellest pasast välja rabeleda, kuhu mind vastu mu enda tahtmist lükatud on.

materiaalse pool pole teemaks, ütlen kohe ära. ma lihtsalt olen kaotanud usu, et mul kunagi veel mingi elu moodi asjandus oleks. kuidas seda usku tagasi saada? hakkan juba ära harjuma selle kaltsuks olemise tundega ja see hirmutab.

Puhas masohhism. Minule väga arusaamatu (ja vastuvõetamatu) eluvorm, aga nagu näha, siis kellelegi meeldib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema. Nüüd juba paar aastat. Ka hull petmine, mitu korda. Kõik tunded kadusid. Materiaalsetel põhjustel ja laste pärast elamegi nagu korterikaaslased. Isegi kohati saame normaalselt läbi. Külastame sugulasi, sõpru aga suhted puuduvad. Ilmselt igavesti nii jääda ei saa. Eks näis mis saab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge sellele, miks mees teid pettis. Mis see põhjus oli? Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte. Kui oma naine on end käest lasknud, see võib põhjus kindlasti põhjus olla. Kehv seks kodus, see võib põhjus olla. Naisega pidev tülitsemine, see ka põhjus.

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge sellele, miks mees teid pettis. Mis see põhjus oli? Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte. Kui oma naine on end käest lasknud, see võib põhjus kindlasti põhjus olla. Kehv seks kodus, see võib põhjus olla. Naisega pidev tülitsemine, see ka põhjus.

Tüüpiline vanamoeliste inimeste arusaam asjadest. Mees on mingi kõrvaline isik, kes pereellu ei puutu. Igas asjas on naine süüdi. Kui mees petab, siis jälle, ikka naine oli vilets, mitte et mees oleks midagi valesti teinud. Kaua võib sellist jura ajada.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge sellele, miks mees teid pettis. Mis see põhjus oli? Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte. Kui oma naine on end käest lasknud, see võib põhjus kindlasti põhjus olla. Kehv seks kodus, see võib põhjus olla. Naisega pidev tülitsemine, see ka põhjus.

Päriselt mõtled niimoodi või?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 08:34; 23.05 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge sellele, miks mees teid pettis. Mis see põhjus oli? Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte. Kui oma naine on end käest lasknud, see võib põhjus kindlasti põhjus olla. Kehv seks kodus, see võib põhjus olla. Naisega pidev tülitsemine, see ka põhjus.

Sedasi kirjutades pead sa olema kindel, et mees oma naisele kõike seda aga pakkus? Puuduks veel, et keegi kirjutaks, et mees lapsi ei tahtnud äkki? Või et naine seksis küll, aga äkki siiski see seks ei olnud tipptasemel? Absurd oletused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge sellele, miks mees teid pettis. Mis see põhjus oli? Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte. Kui oma naine on end käest lasknud, see võib põhjus kindlasti põhjus olla. Kehv seks kodus, see võib põhjus olla. Naisega pidev tülitsemine, see ka põhjus.

Mida see “Paljud mehed soovivad veel lapsi, aga oma abielunaine mitte” siia puutub? Et mees petab oma naist sellepärast, et naine ei taha enam lapsi?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 08:34; 23.05 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mida sa “elu moodi asjanduseks” pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis istud mugavusest sellises suhtes, ainult, et polegi mugav?

Laias laastus on sul kaks varianti – kas parandate seda olemasolevat suhet tasemeni, kus ka sina oled asjade käigu ja muutustega rahul või siis lähete lahku ja ehitad nullist sellise elu nagu soovid. Kolmas variant on muidugi ka – mitte midagi teha. Aga sellisel juhul ei tunne sa end ilmselt enam kunagi hästi.

Kui teil on lapsi, siis esimese asjana prooviks ikkagi lappida. Petmine on ränk ja teine pool ei saa tihti aru, millised tema käitumise tagajärjed on ja mida see petetuga teeb. Pool siin on su enda mõttetööd, pool panust mehe poolt. Kui mees oma panust parandamisse anda ei oska, ei suuda või ei taha, siis tuleks ikkagi asjad pakkida ja minna. Aastad lähevad ja midagi ei muutu. Keegi ei ole rahul.

Kui lapsi pole, siis mine kohe. Minu jaoks on laste säästmine pere purunemisest ja kahe kodu vahel pendeldamisest ainuke argument, miks üldse sellise suhtega tööd teha. Igal muul juhul kohtled iseennast kaltsuna.

Kes siin kirjutas, et aga mõelge, miks mees pettis. Mingit enda käestlaskmise argumenti võib siin jutuks võtta küll üksnes siis, kui naine keskmisest Eesti naisest oluliselt halvema väljanägemise on omandanud kooselu ajal, samas, kui see pettev pool on ennast vormis hoidnud. Aga õllekõhukesega 45+ isend, kelle naine “polnud enam vormis” võib sellise vabandusega puu otsa minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ei saa hakkama (või ei tahagi äkki?)

mees pettis, pikka aega. puhas banaalne klassika – keskeakriis + üritas joomist maha jätta (mis siiani pole õnnestunud). mina aga ei suuda end kokku võtta ja sellest pasast välja rabeleda, kuhu mind vastu mu enda tahtmist lükatud on.

materiaalse pool pole teemaks, ütlen kohe ära. ma lihtsalt olen kaotanud usu, et mul kunagi veel mingi elu moodi asjandus oleks. kuidas seda usku tagasi saada? hakkan juba ära harjuma selle kaltsuks olemise tundega ja see hirmutab.

Elu ju sätid ise. See, elu, mis sõltub ainult ja ainult sinust endast, see ei sõltub ju sellest, kas elad koos või ei ela. Noo mees pettis… miks sina end selle eest karistada, tema ju eksis. Selg sirgu ja tee seda, mida saad. Ära ei lähe sa sellepärast, et saad ise ise ka aru, et siis vastutadki kõige eest ise. Nüüd on hea teisi süüdistada ja oma kehvas elus seda, et TEINE pettis. Teine ju pettis, mitte sina. Miks sina kannatad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes päriselt tahab, ei räägi sellest, vaid teeb.

Ta ju kirjutab ‘või ei tahagi äkki?’
See võtab ju kogu teema kokku – ta ei tahagi lahku minna. Milleks see teema siis üldse, see jääb selgusetuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 15:26; 23.05 16:39; 24.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mida sa “elu moodi asjanduseks” pead.

TA
esialgu piisaks sellest, kui saaks une ja söögiisu tagasi.
seda klassikalist kolmikut – usku, lootust ja armastust oma ellu tagasi tahta ei julge praegu lootagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 18:57; 23.05 16:07; 23.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes päriselt tahab, ei räägi sellest, vaid teeb.

Ta ju kirjutab ‘või ei tahagi äkki?’

See võtab ju kogu teema kokku – ta ei tahagi lahku minna. Milleks see teema siis üldse, see jääb selgusetuks.

tean küll, mida tahta. aga mitte seda, mis selleni viiks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 18:57; 23.05 16:07; 23.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes päriselt tahab, ei räägi sellest, vaid teeb.

Ta ju kirjutab ‘või ei tahagi äkki?’

See võtab ju kogu teema kokku – ta ei tahagi lahku minna. Milleks see teema siis üldse, see jääb selgusetuks.

tean küll, mida tahta. aga mitte seda, mis selleni viiks.

Ma ikka ei saa aru. Sa tahad siis mida? Und ja söögiisu tagasi? Selleks pead olukorra lahendama, see viiks selleni, mida tahad, aga seda sa ju ei taha? Selleks pead lahku minema ju? Kui tahad und ja söögiisu tagasi, siis jäta see mees ja mine üksi edasi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 15:26; 23.05 16:39; 24.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina saan aru, mida teemaalgataja mõtleb, sest ise olen samas olukorras. Mees pettis mõned aastad tagasi, algul jäin, sest arvasin, et saame koos sellest üle ja lapsed jne. Tegelikkus oli aga selline, et see auk, mis minu hinge petmisega tekkis, see ei läinud ajaga mitte väiksemaks vaid hoopis suuremaks. Usk ja lootus kadus just nimelt selles suhtes, et ei usu, et ma kunagi kedagi suudaks armastada nii nagu kunagi oma meest või näha üheski uues suhtes maailma nn. roosade prillidega. Lihtsalt kuidagi jõudis kohale, et sellist päris armastust tegelikult elus ei eksisteerigi ja vähem tundub mõttetu. Ja kui ma niikuinii seda ei saa, mida tahaks, siis pole vahet kellega ma edasi elan, eriti kui lapsed on seetõttu rõõmsad. Meil on mehega läbisaamine tegelikult hea, ei kakle ja tülitse, kodus on rahu, teeme asju koos jne. Lihtsalt mina olen kibestunud. Vahet ei oleks, kui ma ka üksi elaks, ikka oleks kibestunud…
Mõistusega saan kõigest sellest tegelikult aru, et see minu ideaalsuse ihalus jne. on tegelikult totter ja nõme ja ma raiskan oma elu aga noh, see tunne ei ole aastatega üle läinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega läbisaamine tegelikult hea, ei kakle ja tülitse, kodus on rahu, teeme asju koos jne. Lihtsalt mina olen kibestunud. Vahet ei oleks, kui ma ka üksi elaks, ikka oleks kibestunud…

Aga mina mõtlen, et suure osa sellest kibestumisest ja sinu augu suuremaks venimisest tekitab just nimelt selle inimesega edasi koos elamine. See, et te ‘teete koos asju’ – just see ongi äkki kurja juur. See ju tähendab, et neid asju koos tehes sa arvestad mehega, suhtled temaga kenasti, kindlasti mingil hetkel täidad mõne tema väikese vajaduse, tood midagi, viid midagi, teed midagi jne jne. Kõik see aeg surud sa mälestust petmisest endas alla ja pead teesklema, isegi kui sa momendil ei tunne teesklemist, siis alateavuses võitleb su valu selle praeguse ‘koos tegemise’ vastu.
Kui te oleksite juba ammu lahus, oleks su hing rahulikum ja sa ei pea selle inimesega asju koos tegema. Su südames ja peas loksuksid asjad paika, kasvõi aeglaselt. Ainult niimoodi suudaksid sa hakata taas uskuma, et see oli vaid üks mees, kes nii tegi, mitte et seda ideaalset armastust pole üldse maailmas olemas. Loomulikult ei tee kõik maailma mehed niimoodi ja loomulikult oled sa paremat väärt.
Mina olen põhimõtteline kohe lahkumineja, kui petmine aset leiab. Mulle sobib nii paremini, mu elus on konkreetsus ja selgus. On konkreetselt valu ja on konkreetselt lõpp, ja millegi uue algus. Ja muide – ma ei ole kibestunud, sest ma ei pea petjaga koos asju tegema.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 15:26; 23.05 16:39; 24.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted peaks lahku minema, aga