Esileht Pereelu ja suhted Peaks suhte lõpetama…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )

Teema: Peaks suhte lõpetama…

Postitas:
Kägu

Kuidas olete leidnud jõudu, et lõpetada suhe, kus tunded on tugevad, aga perspektiivi pole. Me juba üle kahe aasta tiksume niimoodi, mõlemad oma kodus, kasvatame oma lapsi, vahepeal koos, aga tundub, et ühist elu ühises kodus meil olema ei saa.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks manipuleerib, sest pole õiget tunnet, et partneriga koos elada. talle sobib vahelduvalt, rohkem meelelahutuse tasemel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istute maha koos ja hakkate rääkima. Peate jõudma ühisele otsusele, kas näete ühist tulevikku. Rahulikult, süüdistusteta. Võibolla arvad tema ka nii ja saate kokku leppida, kuidas edasi minna.

 

Kui selle inimesega ei ole võimalik rääkida – ta ei tuöe vestlusega kaasa, ignoreerib vms,  esita kindlal toonil aga samas endiselt rahulikult ja süüdistamata, enda nägemus  (“ma tunnen, et meie omavaheline suhe on kadunud ning leian, et on mõistlikum, kui liigume eludega eraldi edasi”).

Kui inimesega ei ole võimalik üldse rahulikult rääkida ja ta pistab karjuma selle teema peale – paki asjad ja lahku.

Stsenaariume on palju. Emotsionaalseks lahtilaskmiseks toogi enda jaoks esile neid asju, miks te ei peaks koos elama ja miks temaga kooselu ei sobi.

Aga esmalt alustaks sellest, et ehk on lihtsalt rutiin suhtesse mõra toonud ning kooselu säilimise nimel tuleks tööd teha.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas soovisid siis kohe tutvudes kooselu ja ühiseid lapsi? Või olid nõus visiitsuhtega ja lastest polnud juttugi? Nüüd muutsid meelt ja mees on alato teadnud, et see on visiitsuhe ja ei enamat?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

Mees on abielus ja kasvatab lapsi, nii või?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja üldse koos elada? Kui tunded on tugevad, saadakse kokku ja samas igaüks kasvatab oma lapsi, siis minuarust ju kõik toimibki. Mina näiteks tunnen ennast hästi sellises suhtes, on mul vaja mingeid kärgpere probleeme?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

Mees on abielus ja kasvatab lapsi, nii või?

Ei ole nii.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

Mida see lause tähendab siis?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks manipuleerib, sest pole õiget tunnet, et partneriga koos elada. talle sobib vahelduvalt, rohkem meelelahutuse tasemel.

Manipuleerimine on ka see, kui üks teab, et teine temaga kokku ei koli ja salamisi ootab ja lunib. Kui ei sobi, tuleb lõpetada, mitte manipuleerida mingis suunas liikuma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

On võimalik, sest te ei ela koos. On vägagi võimalik, aga manipuleerid oma valuga ja võtad nii endalt kui mehelt võimaluse õnnelikuks saada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise lased aastatel niisama deitides mööduda, siis mööduvadki. Kõigepealt tee siis ettepanek, mida sa õigupoolest sellest suhtest ja mehest tahad, sellele mehele. Kui saadki eitava vastuse, siis see pole ka kõige hullem asi vaid siis saadki edasi liikuda ja sobivama mehe leida. Ühe mehe ei on teise jah. Mida sa põed.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siis takistab koos elada? Järelikult on mees abielus ja laste isa. Loomulikult ei jäta selline oma naist maha.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad olete abielus ja kasvatate lapsi?

Mõlemad olete naissoost ja elate eraldi ja kasvatate lapsi?

Mees on üksikisa ja kasvatab lapsi, naine on üksikema ja kasvatab lapsi?

Midagi siin ei klapi nagu. Juhul kui te mõlemad ei ole üksikvanemad, siis kõlab sellise suhte moodi, mida poleks pidanud alustamagi.

Aga kui te olete mõlemad üksikvanemad ja teil elu sujub lahus elades lapsi kasvatades, siis miks peaks ilmtingimata hakkama koos sama katuse all elama? Väga võimalik, et romantikat ja suuri tundeid jätkubki vaid seniks, kuni lahus elate, nii kui kokku kolite, on see suur õhkamine ja värk kõik otsas.

Kui asi on selles, et mõlemad olete oma pere jaoks kõrvalsuhtes, siis lõpetage see jama muidugi ära.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad olete naissoost ja elate eraldi ja kasvatate lapsi?

Vaesed lapsed.

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pakun ka, et 2 naist.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vist on sama teemaalgataja, kes eile kirjutas pereelu alla teema Y ja seal rääkis ka sellist ebaselget juttu, kuidas kellelegi probleemist teatada ja lõpuks ei avaldanud ikka, mis see probleem üldse on.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peab olema ühine kodu?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peab olema ühine kodu?

Olen nõus. Kui on kaks naist, nagu teadjad väidavad, oleks õige nii, et mõlemil on perekond, mees ja lapsed, ja saadakse kokku mehe teadmisel kokkuleppeliselt. Meestel on siis õigus  teiste naistega kohtuda, naiste teadmisel. Pole ohtu, et perekonnad lagunevad, naised saavad teha ühiskonna ees sama nägu, nagu terve elu ja mehed vabaduse. Ilma naljata ideaalne kombo.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et siin on tegemist mingit sorti enesepettusega. Teemaalgataja peaks endale selgeks tegema, mis seis päriselt on ja mida ta päriselt tahab. Kui vastus on “ei tea”, siis tegelikult tähendab see “ei taha endale t6de tunnistada.” Endale t6e tunnistamine ongi raske, tean omast kogemusest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

Mida see lause tähendab siis?

TA olen – piisab sellest et ühel maja Kakumäel ja lapsed seal koolis ja teisel maja Kuusalus ja lapsed seal koolis + nende laste teised vanemad kes oma logistikat ei muuda ja lapsi ümber paigutada ei luba…Ma arvan et see mees pole õnnelik ja kui ta leiaks üksikema kes tema juurde saaks kolida, siis nii ka läheks. See teadmine mürgitab meie mõlema elu. Parem oleks teine vabaks anda ja ise ka võimalus saada kellegi teisega tutvuda. Kuigi noh – ma ei looda väga et tuleb see sobiv inimene ja me siis kõrvaltänavasse pesa hakkame punuma.. Soust ja kapsad:)

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et siin on tegemist mingit sorti enesepettusega. Teemaalgataja peaks endale selgeks tegema, mis seis päriselt on ja mida ta päriselt tahab. Kui vastus on “ei tea”, siis tegelikult tähendab see “ei taha endale t6de tunnistada.” Endale t6e tunnistamine ongi raske, tean omast kogemusest.

TA olen – see läks hästi täppi! Sest tegelikult ma päris sellist kärgperet ei viitsi/soovi mis mind seal ees ootaks. sp peaks lahku minema. Enesepettuse osa siis see et ma jonnin omaette, et miks me ei räägi, et kuidas võiks olla koos. Aga tegelikult me mõlemad teame et me kumbki ei tee oma elus nii suuri muudatusi ja ei taha tegelt seda, mis selle “koos” puhul ees ootab.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunded ei ole ju siis mõlemal tugevad? Või miks ei ole perspektiivi? Kui ikka mõlemad tahaks, siis küllap see suhe ei seisaks nii paigal.

Kui teine pool ei saa või soovi suhet edasi arendada ja soovibki vaid aegajalt kohtuda, siis pead leppima, et pereelu ta sinuga ei soovi ja pead ennast esikohale seadma ja kahjuks edasi liikuma.

Ei ole võimalik ilma väga suurte isiklike ohverdusteta mõlemalt poolt, mis mõjutaks meie laste elu. Ma ei usu, et me seda teeks. Aga ma ihtsalt ei suuda seda rasket otsust teha. Ja niimoodi võivad tegeikult mööduda aastad. Mööduvad halvas abielus ja mööduvad ka perspektiivitu deitimisega. Sest see otsus on nii raske ja valus. Nii palju lihtsam on saada jälle kokku. Aga lihtsad otsused= raske elu, rasked otsused=lihtne elu… Ja me maksame nende tänaste lihtsate otsuse eest homme…

Mida see lause tähendab siis?

TA olen – piisab sellest et ühel maja Kakumäel ja lapsed seal koolis ja teisel maja Kuusalus ja lapsed seal koolis + nende laste teised vanemad kes oma logistikat ei muuda ja lapsi ümber paigutada ei luba…Ma arvan et see mees pole õnnelik ja kui ta leiaks üksikema kes tema juurde saaks kolida, siis nii ka läheks. See teadmine mürgitab meie mõlema elu. Parem oleks teine vabaks anda ja ise ka võimalus saada kellegi teisega tutvuda. Kuigi noh – ma ei looda väga et tuleb see sobiv inimene ja me siis kõrvaltänavasse pesa hakkame punuma.. Soust ja kapsad:)

Mees peab muutma logistikat ja naine ei pea? Kärgpere rõõmud. Loomulikult valitakse see, mis on lastele parim ja uued suhted tulevad alles teisejärgulisena. Eesmärk on kasvatada terved ja tublid, traumavabad lapsed, mitte pesa punumisega nende elu hävitada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tegelikult me mõlemad teame et me kumbki ei tee oma elus nii suuri muudatusi ja ei taha tegelt seda, mis selle “koos” puhul ees ootab.

Et kuidas meest ikka oma pilli järgi tantsima panna. Ei käi need asjad sedasi. Ka laste emal (kelle mehega sa seksid), on õigus otsustada. Nagu sinul emana on oma laste üle.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te mõlemad või üks teist on juba kooselus kellegagi, mis siin keerutada.
Visiitsuhteid on teistelgi, see poleks midagi uut. Isegi ntks Kuusalu-Kakumäe elanikel võib vabalt visiitsuhe olla.
Isegi Narva-Kuressaare on võimalik kui inimesed on vabad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te mõlemad või üks teist on juba kooselus kellegagi, mis siin keerutada.

Visiitsuhteid on teistelgi, see poleks midagi uut. Isegi ntks Kuusalu-Kakumäe elanikel võib vabalt visiitsuhe olla.

Isegi Narva-Kuressaare on võimalik kui inimesed on vabad.

Ei ole kuulnud, et nii kaugele visiitsuhet tehakse laste ja igapäevaste toimetuste kõrvalt. Milleks? Tean, et kui üks elab Jüris ja teine Tallinnas, on võimalik.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – see läks hästi täppi! Sest tegelikult ma päris sellist kärgperet ei viitsi/soovi mis mind seal ees ootaks. sp peaks lahku minema. Enesepettuse osa siis see et ma jonnin omaette, et miks me ei räägi, et kuidas võiks olla koos. Aga tegelikult me mõlemad teame et me kumbki ei tee oma elus nii suuri muudatusi ja ei taha tegelt seda, mis selle “koos” puhul ees ootab.

Sel juhul on teil kaks võimalust.

1.Te mõlemad olete olemasoleva suhtega rahul, kumbki ei vaata kõrvalt ja ei pea armukest, kõik on selgeks räägitud ja jätkate oma visiitsuhet. Olete teineteisele truud ja olete rahul.

2.Üks teist ei ole selle suhtega rahul ja sooviks statsionaarset suhet. Sel juhul on teie suhe määratud hukule varem või hiljem, kui statsionaarse suhte soovija leiab endale vaba inimese. Antud juhul mees?

Mina soovitan RÄÄKIDA. Asjaolud selgeks. Mida tähendab see, et TA arvab, et kui tuleks üksikema, siis see mees läheks temaga? Kas mees on seda öelnud või on see TA vaikne hirm lihtsalt? Kui mees on nii öelnud, siis teie suhe on pmst läbi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks koos elama, kui te olete juba vanad inimesed ja mitme lapsega? Kohe nii suur unistus on härra sokke pesema kukkuda? Tobedad raamistikud, et suhe peab kindlasti olema nii ja naa, muidu on tegemist perspektiivitusega ja jumal teab mis. Sa ei pea käima alati seda “õiget” teed, nagu elavad kõik naabrid ja sinu vanemad, et ikka koos ühes toas vireleda nagu kord ja kohus. Ei, saab elada nii ka, et sul endal oleks hea. Niimoodi, et elad seal, kus tahad, kohtud selle inimesega, keda sa näha tahad jne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te siis mõlemad need, kelle juures lapsed elavad? Nii et teie kokku kolides peaks ühed lapsed loobuma oma tavapärasest elust?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted Peaks suhte lõpetama…