Esileht Sünnitus Peale haiglasse sissekirjutamist – riided, kohvrid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Peale haiglasse sissekirjutamist – riided, kohvrid?

Postitas:

Tere

Kuidas see siis nt ITK-s toimib? Läheme mehega sünnitama ning kuhu jäetakse üleriided?

Kas kohver+mehe kott tulevad otse sünnitustuppa kaasa ja seisavad terve sünnituse aja sünnitustoa nurgas koos meiega?

Kas riiete vahetus toimub sünnitustoas? Tsiviilriietest öösärgini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleriided antakse sinna registratuuri kõrvale “garderoobi”, seal läheb su nimi peale ja tuuakse riided sinu juurde pâeval, mil koju saad.

 

Öösârgi saad selga âmmaemanda ruumis, kus KTG tehakse ja avatust kontrollitakse. Või kui lähed esilekutsumisele siis seal “garderoobitoas” vahetad riided öösârgi ja hommikumantli vastu, mis sulle sealt antakse.

 

Kohver on tõepoolest sünnitustoa nurgas terve aeg. Hooldaja aitab pärast sünnitust su koos beebi ja asjadega palatisse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 07:53; 04.02 04:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösârgi saad selga âmmaemanda ruumis, kus KTG tehakse ja avatust kontrollitakse. Või kui lähed esilekutsumisele siis seal “garderoobitoas” vahetad riided öösârgi ja hommikumantli vastu, mis sulle sealt

ma just sünnitasin ITKs ja kogu riietamine ja öösärgi selga panek käis seal vastuvõtu garderoobis.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösârgi saad selga âmmaemanda ruumis, kus KTG tehakse ja avatust kontrollitakse. Või kui lähed esilekutsumisele siis seal “garderoobitoas” vahetad riided öösârgi ja hommikumantli vastu, mis sulle sealt

ma just sünnitasin ITKs ja kogu riietamine ja öösärgi selga panek käis seal vastuvõtu garderoobis.

Võib-olla see oleneb kui kaugel sünnitus on? Või siis on midagi muudetud, aga 2a tagasi riietusin ma valveämmaka toas.. aga mul päris kõva sünnitegevus käis ka juba, poole h pärast oli laps käes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 07:53; 04.02 04:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Peale haiglasse sissekirjutamist – riided, kohvrid?