Esileht Lapse ootamine peale igat vahekorda veri

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: peale igat vahekorda veri

Postitas:

Tere!
Olen 5+6 rase ja igat peale vahekorda tuleb verd. Esimene kord tuli paar tilka ja jooksin emosse. Oli kôik korras. Nûüd eile jâlle aga tuli juba rohkem verd. Millest see tulla vôib? Arst kirjutas duphastoni tabletid ka ja ûtles,et kui katkeb siis nii on, et neil pole midagi teha.
On kellelgi olnud veel nii, et ainult peale vahekorda veritseb? Vôib see ikkagi katkestada lôpuks raseduse?
Vahekorras olles liiga kindlasti ei teinud ja kôik oli tasane ja rahulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:34; 21.02 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge ilma seksita mingi aeg, sest kõik on seals ees niinhabras ja isegi kui arvad et liiga ei teinud, siis kahjuks on teisiti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimesed 12n niii paha olla, et ei suutnud mõeldagi seksile. Mees õnneks ka selline laisemar sorti ???? Aga tean ka, et nt riskirasedatel on seks üldse keelatud alguses. Kui sul koguaeg veritseb, siis ma laseks ka väikse pausi vahele. Loote kasvamine on vähemalt minu jaoks küll seksist olulisem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru. Kui seks veritsust põhjustab, miks Sa riskid?

Võib ka mingi polüüp olla ning kuna limaskestad on paksenenud ja vererikkad, siis hõõrdumine põhjustabki polüübilt verejooksu.
Võib ka mingi muu teema muidugi olla. Aga kui Sa peaksid riskirase olema, siis ilmselt arst keelab seksi, raskete asjade tõstmise nagunii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eiei, ärge saage valesti aru. Ma ei tahagi riskida vms. Esimene kord tuli ainult paar tilka, ei arvand, et seksist see oli vaid no raseduse algul öeldakse ikka , et vahel paar tilka vôib tulla. Teinekord tuli uuesti peale seksi ja siis tegin juba järelduse, et ilmselt seksist ikka. Veri ei tulnud kohe peale seksi vaid ala 5-6h hiljem. Sellepärast oli keeruline teha järeldus esimesest korrast, et see seksist
oli üldse. Rohkem polegi julgenud vahekorras
olla ja ootan arstile saamist. Muidu toimetan igapäevaselt tallis ja hobustega ja siis küll pole ei määrind ega veritsend vms.
Kahe vahekorra vahe oli 7päeva, selle nädala jooksul ei veritsend ka kordagi ja peale viimast vahekorda pole samuti veritsend enam. Lihtsalt môtlesin, et kas kellelgi old veel nii ja mis seda pôhjustada vôiks.
Aitäh teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:34; 21.02 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal võib põhjuseid olla mitmesuguseid – mainitud polüüp, emakakaela pitsunud kapillaar, emaka venimisest tingitud väike veritsus, platsenta irdumine … Üldiselt on nii, et kui verd tuleb vaid korraks, sellises koguses, et see hügieenisidet läbi ei leota, kui sellega ei kaasne valu ega krampe, kui ei ole vereklimpe või tükke, siis ei ole muretsemiseks tavaliselt põhjust.
Öeldakse, et n-ö tume veri (pruunikas, roostekarva) on vana veri ja kui seda tuleb, siis on kõik korras, muretseda tuleb heleda vere pärast. Seda ei saa päris tõena võtta. Esiteks on nt raseduse katkemine seotud väga tumeda, tumepunase verega, kui tõepoolest verejooks algab. Teiseks annab kappillaari lõhkemine just nimelt helepunast verd, aga see käib tõesti siuh ja on läbi, võib-olla pärast natuke määrib veel vetsus käies, aga ei midagi hullu.
Mina ise jooksin hiljuti EMOsse samuti selle pärast, et tuli ca supilusikatäis helepunast verd duši all ja hiljem vetsus pühkides oli ka mitu tundi hiljem paber punane, kuid vahepeal midagi ei voolanud. Tehti ültrahelid, lapse liigutused olid korras, südametoonid tugevad, tupp puhas ja verejälgedeta. Siis võeti vere- ja pissiproovid ning lõpuks selgus, et veri oli tingitud hoopis põiepõletikust, ehkki tualetis käia valus ei olnud. Alustasin kohe õhtul põieteega, mis oli kodus olemas, hommikul oli paber veel kergelt punane, aga lõunaks oli see kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine peale igat vahekorda veri

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.