Esileht Imetamine Peale imetamise lõppu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Peale imetamise lõppu

Postitas:

Kui ma otsustan 7 kuud vana lapse rinnast võõrutada siis mida see laps edasi joob? Kuna jube palju räägitakse rinnapiima kasulikkusest ning sellest, et rpa on praktiliselt sama kasulik, kas võiksin talle rpad anda lauda 1,5aaseks saamiseni? Või peale rp lõpetamist minnakse üle vee peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-kuusele lapsele on PÕHITOIT ikka veel rinnapiim, selle puudumisel RPA. Vesi ei ole toit, seega ei saa rinnapiima sellega asendada.

Jah, hakkad andma RPAd. Võid anda ka kauem kui 1,5-aastaseks saamiseni. Tean mitmeid, kes annavad jätkupiimasegu veel 2-aastaselegi lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul võõrutatud nüüd 11k laps, kes mitte mingi valemiga RPAd ei taha…kas keefirist ja RPAga tehtud pudrust peaks piisama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:34; 14.02 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee, ma küll nüüd ei tea, aga kas pole nii, et enne võõrutamist pead veenduma, et su laps asendustoitu on nõus sööma/jooma???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ee, ma küll nüüd ei tea, aga kas pole nii, et enne võõrutamist pead veenduma, et su laps asendustoitu on nõus sööma/jooma???[/tsitaat]
Tark oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin ka 11-kuuselt vaikselt lõpetama hakata, kuid kas siis ei piisa keefirist või maitsestamata jogurtist??? Peab kindlalt asendussegu andma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No RPAd hakkasin katsetama juba mitu kuud varem, kuid ei hakanud see meeldima paraku. Olude sunnil jälle ei saanud pikemalt last imetada…
Sööb v
ga hea isuga putru ja püreesid ja keefiri ja maitsestamata jogurtit ning ka vett. Loodetavasti sellest piisab, aga eks uurin arstile üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:34; 14.02 11:06;
To report this post you need to login first.

võõrutasin kaks järjestikust last mõlemad 11-13 kuu vanuses. selleks ajaks oli mõlemal välja kujunenud selge lehmapiimaallergia, aga allergikute piimasegu nad paraku sööma ei olnud nõus. elasidki siis paar aastat ilma piimata, joogiks vesi, teed ja mahlad. midagi ei juhtunud. nüüd on 4a ja 6a, allergiast välja kasvanud, tublid terved tüdrukud.
7-kuuse võõrutamisel tuleks kindlasti veel paar kuud rpa anda, aga nii umbes-täpselt aastase puhul pole enam tingimata vaja, ütles meie perearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine Peale imetamise lõppu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.