Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale katkemist päevad ja uuesti proovimine?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Peale katkemist päevad ja uuesti proovimine?

Postitas:

Mis nädalal teil rasedus katkes ja millal peale seda päevad hakkasid? Kas olid jälle regulaarsed või ei?
Kui üritasite uuesti rasedaks jääda, siis kaua see aega võttis?

Mul oli 10+ nädal (UHs vastas 6+ suurusele), möödas üle kuu aja ja päevi pole veel olnud.
Tahaks varsti uuesti proovima hakata, aga ei tea kui pikalt veel ootama pean ja kuidas hakkab olema tsüklid.
Jah, tean et kõik on erinev igal naisel, aga huvitab ikka. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes 8+ ja päevi ei tulnudki. Olin uuesti kohe rase. Katkemise(ise puhastus) verejooks loeti raseduse mõõtmisel viimaseks menstruatsiooniks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katkes 7+ ja ideaalselt 35 päevasest tsüklist sai 28-40(+) päevane segane tsükkel. Kui esimene rasedus tuli koheselt kui proovima hakkasime, siis nüüd enam 4.a jooksul rasestunud ei ole, diagnoos seletamatu viljatus.

Õel katkes ka varajane rasedus (2-3 raseduskuul), aga uusi päevi ei tulnudki ja oli kohe uuesti rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul selgus jaanuaris, esimeses ultrahelis, et loode on peetunud 7+ nädala juures. Oleks pidanud olema juba 10+. Sain kohe aja tabletiabordiks. Pärast seda ütles arst, et oodake ühed päevad ära, et kõik korralikult puhastuks. Mida aga ei tulnud olid päevad. Kui kontrolli läksin selgus, et emaks on veel võõrast kudet. Oli vaja veel operatsiooni. Pärast seda algasid esimesed päevad aprillis ja olid regulaarsed. Otsustasin suve vabalt võtta ja sügisel uuesti proovida. Õnnestus esimesel kuul ja praegu ootan maibeebit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale katkemist päevad ja uuesti proovimine?