Esileht Pereelu ja suhted Peale lahkuminekut mehe nõme käitumine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Peale lahkuminekut mehe nõme käitumine

Postitas:

Läksime hiljuti mehega lahku, nüüd mustab mind ja räägib teistele kui jube inimene ma olen. Soovib vist mulle sellega kätte maksta, et julgesin ta maha jätta. Endal nüüd väga nõme tunne.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 01:00; 25.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega midagi teha polegi, kui üle elada Selline väiklane käitumine. Normaalsed inimesed peaksid aru saama, mis põhjusel mees sind mustab.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama. Muudkui käis ja mustas isegi lasteaias. Aga hiljem, kui vaba mehe elu maitse suhu sai ja lapsed nö.unustas saadi lasteaias aru, et igal asjal on kaks poolt ja see kes kõva häälega ennast kuningaks peab on tegelikult hoopis narr. Praeguseks on suhted normaliseerunud, et vanemlikul tasandil saame suhelda. Need inimesed, kes jäid esialgu uskuma (ta on väga veenev ja osav valetaja) on nüüdseks samuti aru saanud, kuidas asjad tegelikult on. Sellest möödas kaks aastat.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatame asja positiivset külge- lõpetasid suhte põhjusega ja üks tõestus selle kohta on ka tema hilisem käitumine.

Minu arvates on meestel isegi raskem suhtest välja astuda kui naistel. Nemad hoiavad rohkem kinni mitte toimivast suhtest. Sinust tagarääkimisega püüab ta enda enesetunnet parandada, tema viis sellest üle saamiseks. Egomaniakk, vaid tema tunded on olulised.

Sina kindlasti ära vasta samaga. Aga kas tuttavad tulevadki sulle ütlema, et rääkis taga? Avalikult oma suhte asju ei räägita, omavahel lahendatakse erimeelsused. Ütledki tuttavatele, et mul on väga kahju, et te seda taluma peate.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tuli seda ütlema jah,et miks üldse lahku mindi, ta ju nii tubli mees,ja ise ka juhuslikult kuulsin kui ta minust taga rääkis,seda oli vastik kuulata. Elame ühes linnas, ja kahjuks peame kokku puutuma ikka.Ei tea kas nüüd arvab, et sellise käitumisega maksab mulle kätte, et ta oma elust välja lõin. Vahest on siin ikka kirjutanud, et lepime ikkagi ära. Vot see ajab mind küll vihale ise mustab mind ja siis vaja veel uuesti koos olla. Ei seda ei juhtu enam kunagi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 01:00; 25.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis ütle järgmine kord mehele, et aitäh, sa tõestad oma käitumisega kõikidele kenasti ise, miks ma sellise mehega koos elada ei tahtnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksime hiljuti mehega lahku, nüüd mustab mind ja räägib teistele kui jube inimene ma olen. Soovib vist mulle sellega kätte maksta, et julgesin ta maha jätta. Endal nüüd väga nõme tunne.

Miks sinu on nõme tunne, kui keegi teine käitub nõmedalt. Jõuad sa kõigi nõmedat olemist siis endas kanda, ennast halvasti tundes. Need, kes sind tunnevad ju teavad, milline sa tegelikult oled. Mis need jutud aitavad, kui seda mingil moel sa ise oma käitumisega ei väljenda. Las räägib, mida tahab, sina ei pea end halvasti tundma. Kui asi on väga solvav, kaeba mees kohtusse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tunne.
Lahutasin ja kolisin teise maakonda ära. Ühiseid tuttavaid ikka oli ning nendelt tuli infot, et minust väga kenasti ei räägita. Isegi minu emale käis mind mustamas. Algul olin ikka üsna häiritud, aga aeg parandab haavad. Ma ei küsi temalt elatist ka, sest meil jäi kokkulepe, et ma ei hakka seda nõudma. Vastasel korral poleks ta lubanud lastel uude kohta sissekirjutust (kool oli kohe algamas).
Lastega tegeleb nädalavahetustel ja muu polegi oluline.
See mustamine kestis paar aastat. Siis ta abiellus uuesti ning paistab, et on õnnelik.

Kuid nendele targutajatele, kes ütlesid, et nii tubli ja tore mees- neile ütlesin, et see tore ja tubli mees on vaba, võite vabalt endale võtta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris paljud käituvad pärast lahkuminekut teise osapoole meelest (või ka objektiivselt) nõmedalt, see on üpris tavaline. Kuniks ta ainult väljendab oma hoiakuid (mis loomulikult pole enam positiivsed) sinu suhtes verbaalselt ja sõpradele, seni on kõik korras. Ignoreeri. Igal inimesel on õigus oma arvamusele.

Kui aga eks hakkab tegema asju, mis su elu tõeliselt ebamugavaks muudavad, siis enam ei ole korras.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 13:16; 27.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vahet. Naised jooksevad jälle Perekooli taga klatsima ja halvasti rääkima.

Kui nimesid ei mainita, siis pole see tagarääkimine. Anonüümset isikut ei saa klatšida, see on niisugune ettekujutatav üldistatud “eks”.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 13:16; 27.06 13:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Peale lahkuminekut mehe nõme käitumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.