Esileht Pereelu ja suhted Peale lahkuminekut mehe tahtmine tagasi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Peale lahkuminekut mehe tahtmine tagasi

Postitas:
Kägu

Läksime poolteist kuud tagasi mehega lahku. Olin lahkuminekuga nõus ja saame hästi läbi.
Nüüd paraku on tekkinud olukord, kus mees leidis juba uue suhte ja minul on tekkinud soov mees tagasi saada. Üsna täbar ja naljakas olukord.

Kas see on tavaline, et kui mees leiab uue suhte, siis tekib uuesti huvi?

 

+7
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe oli tal juba varem olemas. Huvi osas ei tea. Pole ühtegi eksi tagasi tahtnud.

 

 

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad teda tagasi, SEST tal on tekkinud keegi teine, sest vastasel juhul sa teda tagasi ju ei tahaks. Temal on keegi, aga sina oled üksi, ning see tekitab sinus ärevust ning tahad tagasi minna vanasse turvatsooni.

Ole normaalne täiskasvanud inimene ning liigu enda eluga edasi. Eksid on eksid põhjusega ning pole vaja kinni hoida inimesest, kellest lahku mindud.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad teda tagasi, SEST tal on tekkinud keegi teine, sest vastasel juhul sa teda tagasi ju ei tahaks. Temal on keegi, aga sina oled üksi, ning see tekitab sinus ärevust ning tahad tagasi minna vanasse turvatsooni.

Ole normaalne täiskasvanud inimene ning liigu enda eluga edasi. Eksid on eksid põhjusega ning pole vaja kinni hoida inimesest, kellest lahku mindud.

Jah, täpselt nii ma tunnengi, et olen üksik, samal ajal kui temal juba uus on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinul siin tahta või nõus olla. Ise ütlesid, et olid lahkuminekuga nõus, ilmselt siis soov tuli mehe poolt. Kui tema sinuga enam koos olla ei soovi, pole eriti oluline, millega sina nõus oled või mida sina tahad. Liigu edasi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe oli tal juba varem olemas. Huvi osas ei tea. Pole ühtegi eksi tagasi tahtnud.

Ei olnud varasemalt. Ta tegi peale lahkuminekut kohe Tinderi ja seal tutvusid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen väga vanamoodne, aga pika suhte lõpetamisel on ikka äärmiselt veider juba 1.5 kuu pärast uues suhtes olla.

Kui teil ei olnud pikk suhe, ja ta on juba uues suhtes, siis peaks sul lahtilaskimine sul kerge olema. Pole ju pikka tausta, pole lapsi.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa tahad teda tagasi, sest sa pole temast lahti laskunud esmalt. Ja teiseks see on puhas kadedus. Teine liigub oma eluga edasi, sina tammud samas sõnnikus edasi. Katsu nüüd normaalne olla. Mida rohkem sa praegu tembutad ja midagi ette võtad, seda vähem on võimalust, et uuesti kokku saate. Kui sa nüüd vähemalt väliselt täiesti uue elu peale astud, on muidugi võimalik, et saate 10-20 aasta pärast uuesti kokku. Ära teda seni tüüta, kohe ka sünnipäevaõnnitluste jmsga mitte.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha lihtsameelsus, see teine oli mehel juba enne lahkuminekut ja sellepärast ta sinust lahku minna tahtiski! Vähemalt armunud oli ta teisesse juba teie suhte ajal ja ükski mees ei lähe heast peast lahku. Sulle etendatakse nüüd äsjaleitud suhet. Ja sina tahad sinna suhtesses tagasi…?

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruukinud olla teist enne. Kindlasti ei pruukinud. Aga jäta ta nüüd rahule. Kui sa ise ka kohe edasi minna ei suuda, siis fake it until you make it.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On võimalik, et mehel oli see naine juba enne ja nüüd mugavalt valetab sulle, et Tinderist just leidis. Tinder ju nii populaarne, täitsa mugav vale. Aga on ka võimalik, et polnud kedagi teist, aga oli soov leida. Ja kohe lahku minnes siis otsima asuski ja ilmselt haaras ka esimesest ettejuhtuvast, kes end kätte andis. Igal juhul pole mõtet kadestada, pole eriti reaalne, et selline kiire asendus/lohutus/plaastersuhe kestma jääb.

Kahjuks on see meestel väga tavaline, et ei suuda absoluutselt üksi ja vallalised olla. Olgu siis asi seksis või muus. Väga tavaline, et nii kui vallaliseks jäädakse, kohe tehakse tutvumisportaalidesse kontod ja asutakse lantima. Ise kohe teadlikult välistan Tinderis sellised mehed, kes alles hiljuti lahku läinud. Tõeliselt haleda mulje jätab nii ehk naa ning lisaks on kindel, et sellised tüübid midagi tõsist ei otsi ega pühenduda ei suuda.

Aga täiesti arusaadav su ärevus. Eks enamus inimesi tunneks nii, kui värskelt lahku mindud, endal alles süda katki ja siis teine lehvib juba uuega ringi. See teebki väga haiget – täiesti normaalne.

Igal juhul ära seda vana meest taga aja! Vahet pole, kas see uus tekkis juba teie ajal või tõesti otsis tõesti kohe pärast lahkuminekut – igal juhul on see mees hale. Ja ära ole sina veel haledam sellist meest tagasi tahtes.

Pigem tee endale ka Tinder, suhtle teiste meestega, viib mõtted mujale ja tõstab enesehinnangut, tuju.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei arva, et etendatakse midagi. 1.5k jooksul juhtub nii mõndagi. Mina tutvusin peale enda eksist lahkumist uue mehega ja õnnestus rasedakski jääda. Varem elasin üldse teises linnas, ei tundnud seda meest ega kedagi tema tutvusringkonnas. Polnud ühtki ühist tuttavat enda teada, kuigi hiljem selgus, et ta käis mu sõbrannaga gümnaasiumis koos. Nüüd oleme 16a koos olnud.

See tunne, mida tunned, võib olla omanditunne? Ta oli sinu mees ja nüüd järsku on ta elus uus naine. Püüa elu nautida, ära suhtle temaga. Leia endale hobi, sea mingi eesmärk. Kõige suurem viga, mille teha saad, on nendega suhelda ja end lolliks teha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks veel seda, et sa tegelikult ei taha seda meest. Kui olid lahkuminekuga nõus, siis tegelikult sul tema suhtes enam tundeid ega koosolemisesoovi pole. Praegu oled lihtsalt tavalises hirmutavas, ärevust tekitavas lahkuminekujärgses seisundis ja siis ongi suur risk hakata möödunut ja eksi idealiseerima, tagasi tahtma. See tuleb lihtsalt sellest, et see tundub turvaline võrreldes selle hirmutava teadmatuse ja üksindusega. Aga pigem jah suuna tähelepanu uutele meestele. Ei pea mingit asendussuhet looma, aga võid niisama toredalt aega veeta, suhelda, seeläbi oma meeleolu ja enesekindlust tõsta ja ajapikku muutub eks su jaoks täiesti külmaks jätvaks elemendiks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen väga vanamoodne, aga pika suhte lõpetamisel on ikka äärmiselt veider juba 1.5 kuu pärast uues suhtes olla.

Ei ole. Näiteks mina olin üsna pikas abielus, mitte midagi eriti pikka, aga 7 aastat abielu ja enne koos 2. Kodus oli väljakannatamatu õhkkond, minu algatusel lahutasime. Kaks nädalat hiljem sain sünnipäevakutse, kus taaskohtusin oma hea lapsepõlvesõbraga. Veel kolm nädalat hiljem elasime juba koos.

Sa unustad, et TA mees ei olnud see kurb mahajääja. Temal ei pidanud jus olema kedagi uut, aga tal võis aaaaastaid juba kõriauguni olla, aga alles nüüd sai vabaks. Miks ta pidanuks siis veel aastakese leinama seda ebameeldivat kooselu?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On võimalik, et mehel oli see naine juba enne ja nüüd mugavalt valetab sulle, et Tinderist just leidis. Tinder ju nii populaarne, täitsa mugav vale. Aga on ka võimalik, et polnud kedagi teist, aga oli soov leida. Ja kohe lahku minnes siis otsima asuski ja ilmselt haaras ka esimesest ettejuhtuvast, kes end kätte andis. Igal juhul pole mõtet kadestada, pole eriti reaalne, et selline kiire asendus/lohutus/plaastersuhe kestma jääb.

Kahjuks on see meestel väga tavaline, et ei suuda absoluutselt üksi ja vallalised olla. Olgu siis asi seksis või muus. Väga tavaline, et nii kui vallaliseks jäädakse, kohe tehakse tutvumisportaalidesse kontod ja asutakse lantima. Ise kohe teadlikult välistan Tinderis sellised mehed, kes alles hiljuti lahku läinud. Tõeliselt haleda mulje jätab nii ehk naa ning lisaks on kindel, et sellised tüübid midagi tõsist ei otsi ega pühenduda ei suuda.

Aga täiesti arusaadav su ärevus. Eks enamus inimesi tunneks nii, kui värskelt lahku mindud, endal alles süda katki ja siis teine lehvib juba uuega ringi. See teebki väga haiget – täiesti normaalne.

Igal juhul ära seda vana meest taga aja! Vahet pole, kas see uus tekkis juba teie ajal või tõesti otsis tõesti kohe pärast lahkuminekut – igal juhul on see mees hale. Ja ära ole sina veel haledam sellist meest tagasi tahtes.

Pigem tee endale ka Tinder, suhtle teiste meestega, viib mõtted mujale ja tõstab enesehinnangut, tuju.

Nagu naised seda vähem teeks…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen väga vanamoodne, aga pika suhte lõpetamisel on ikka äärmiselt veider juba 1.5 kuu pärast uues suhtes olla.

Ei ole. Näiteks mina olin üsna pikas abielus, mitte midagi eriti pikka, aga 7 aastat abielu ja enne koos 2. Kodus oli väljakannatamatu õhkkond, minu algatusel lahutasime. Kaks nädalat hiljem sain sünnipäevakutse, kus taaskohtusin oma hea lapsepõlvesõbraga. Veel kolm nädalat hiljem elasime juba koos.

Sa unustad, et TA mees ei olnud see kurb mahajääja. Temal ei pidanud jus olema kedagi uut, aga tal võis aaaaastaid juba kõriauguni olla, aga alles nüüd sai vabaks. Miks ta pidanuks siis veel aastakese leinama seda ebameeldivat kooselu?

Väga õige kommentaar. Kui mindi ühisel kokkuleppel lahku, mitte mingi suure draamaga, siis ilmselt oli see asi juba kaua mäda ja mees kogus lihtsalt julgust ja hoogu. Uus naine võis juba enne olla aga ei pruukinud, täiesti võimalik, et mees teemaalgataja pealt nägi, millise naisega ta kindlasti koos olla ei taha ja seetõttu leidis ka uue nii kiiresti.

See mida sa tunned, teemaalgataja, on täiesti tavaline aga pead endale lihtsalt selgeks tegema, et mees ei ole sinu omand, kes sinu tahtmiste järgi tantsima peaks. Ta on otsustanud oma eluga edasi liikuda, sa pead sama tegema. Soovitan teraapiast alustada, uude suhtesse tormates oled varsti ilmselt samasuguse küna ees. Selgita endale välja, mis sinu juures oli selline, mis kooselu selle mehega võimatuks tegi? Mis oli tema juures, mida järgmise mehe puhul tahaksid vältida? Mida on sul kaaslasele pakkuda?  Tee ennast korda ja küll siis tuleb ka uus inimene, kui aeg õige.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olid lahkuminekuga nõus, siis tegelikult sul tema suhtes enam tundeid ega koosolemisesoovi pole.

Rumalus kõrgeimas astmes. Kui armastatud mees tahab minust lahku minna, siis ma ei hakka ju vaidlema ja kaklema. Räägime, räägime, räägime ja kui ta ikka tahab minna, siis ma olen nõus. Mis need muud variandid on? Rongi alla viskuda? Keelduda lahutusest, mispeale ta kohtus lahutab niikuinii? Jaurata?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen väga vanamoodne, aga pika suhte lõpetamisel on ikka äärmiselt veider juba 1.5 kuu pärast uues suhtes olla.

Ei ole. Näiteks mina olin üsna pikas abielus, mitte midagi eriti pikka, aga 7 aastat abielu ja enne koos 2. Kodus oli väljakannatamatu õhkkond, minu algatusel lahutasime. Kaks nädalat hiljem sain sünnipäevakutse, kus taaskohtusin oma hea lapsepõlvesõbraga. Veel kolm nädalat hiljem elasime juba koos.

Sa unustad, et TA mees ei olnud see kurb mahajääja. Temal ei pidanud jus olema kedagi uut, aga tal võis aaaaastaid juba kõriauguni olla, aga alles nüüd sai vabaks. Miks ta pidanuks siis veel aastakese leinama seda ebameeldivat kooselu?

Väga õige kommentaar. Kui mindi ühisel kokkuleppel lahku, mitte mingi suure draamaga, siis ilmselt oli see asi juba kaua mäda ja mees kogus lihtsalt julgust ja hoogu. Uus naine võis juba enne olla aga ei pruukinud, täiesti võimalik, et mees teemaalgataja pealt nägi, millise naisega ta kindlasti koos olla ei taha ja seetõttu leidis ka uue nii kiiresti.

See mida sa tunned, teemaalgataja, on täiesti tavaline aga pead endale lihtsalt selgeks tegema, et mees ei ole sinu omand, kes sinu tahtmiste järgi tantsima peaks. Ta on otsustanud oma eluga edasi liikuda, sa pead sama tegema. Soovitan teraapiast alustada, uude suhtesse tormates oled varsti ilmselt samasuguse küna ees. Selgita endale välja, mis sinu juures oli selline, mis kooselu selle mehega võimatuks tegi? Mis oli tema juures, mida järgmise mehe puhul tahaksid vältida? Mida on sul kaaslasele pakkuda? Tee ennast korda ja küll siis tuleb ka uus inimene, kui aeg õige.

Siis on imelik, et ühel juhul sa kiidad heaks, et ühe suhte lõppedes minnakse kohe uude suhtesse. Teise puhul leiad, et uude suhtesse tormata ei tohi. Ikka tuleb teraapiasse minna ja enda üle juurelda.

Usun, et suur elumuutus on lahkuminek mõlemale osapoolele. Ka sellele, kelle algatusel minnakse lahku ja kes läheb ära ning kellel oli nii kõrini. Mõlemal oleks ok võtta väike paus, et taastuda ja end uuesti üles leida. Vähemalt niimoodi arvavad asjatundjad-spetsialistid.

Eriti ei usu neid õnnejutte, kus nädal pärast lahutust leiti uus eluarmastus, kellega kohe kokku koliti ja koos surmani elati.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen väga vanamoodne, aga pika suhte lõpetamisel on ikka äärmiselt veider juba 1.5 kuu pärast uues suhtes olla.

Kui teil ei olnud pikk suhe, ja ta on juba uues suhtes, siis peaks sul lahtilaskimine sul kerge olema. Pole ju pikka tausta, pole lapsi.

Arvan, et olime üsna pikalt koos – 10 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sõpradena mindi lahku, siis ei ole ju midagi leinata. Mees läks eluga edasi ja mine ise ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sõpradena mindi lahku, siis ei ole ju midagi leinata. Mees läks eluga edasi ja mine ise ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on imelik, et ühel juhul sa kiidad heaks, et ühe suhte lõppedes minnakse kohe uude suhtesse. Teise puhul leiad, et uude suhtesse tormata ei tohi. Ikka tuleb teraapiasse minna ja enda üle juurelda.

Usun, et suur elumuutus on lahkuminek mõlemale osapoolele. Ka sellele, kelle algatusel minnakse lahku ja kes läheb ära ning kellel oli nii kõrini. Mõlemal oleks ok võtta väike paus, et taastuda ja end uuesti üles leida. Vähemalt niimoodi arvavad asjatundjad-spetsialistid.

Eriti ei usu neid õnnejutte, kus nädal pärast lahutust leiti uus eluarmastus, kellega kohe kokku koliti ja koos surmani elati.

Mina ei kiida midagi heaks ega mõista hukka, inimesed elavad oma elu nii nagu neile õigem tundub ja pole minu asi hinnanguid jagada. Teemaalgataja tegi siia teema ja vastasin vaid ta küsimusele ning andsin nõu enda seisukohast.

Mida ta mees teeb või ei tee ei ole ei teemaalgataja (ega ammugi mitte minu) kontrolli all ega probleem.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe ei pruugi ju pikaks kujuneda. Mees vaatab ringi, suhtleb, kohtub. Proovib üht, proovib teist. Võib ka muidugi juhtuda, et hiljem saab aru, et sina olidki tegelt parim. Võib nii minna, võib ka kohe uue leida terveks ülejäänud eluks. Kunagi ei tea.

Liigu ise ka ringi ja küll aeg näitab, kas saate veel kunagi uuesti kokku või ei. Kui on määratud, siis saate, kui ei ole, on elul sulle midagi muud pakkuda. Pea püsti ja elu nautima! Sa ju vaba naine nüüd. Isegi kadedaks veits teeb.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagasi saamine ei olene ju sinu soovidest. Sinu juurde Tagasi tulemine oleneks ju mehe tahtest, mida tal aga ei ole, kui on koos teise naisega. Mõtle nüüd peaga- ta on koos teisega. Kui mitte sellega, siis leiab uue. Ikka pole see sina. Inimene on seal, kus ta tahab olla. Mis mõtet on end kruvida nende soovmõtetega. Täiesti kasutu tegevus. Või mida sa arvasid, et mõtled mehe enda juurde tagasi ja sinu mõtteid tajudes ta jätab teised ja valib sinu?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti ei usu neid õnnejutte, kus nädal pärast lahutust leiti uus eluarmastus, kellega kohe kokku koliti ja koos surmani elati.

Mina olen see inimene, kes samal päeval, kui kohus lahutas mu esimese abielu, viis uue mehega sisse abieluavaldused. Vahe oli ehk pool tundi.
Kuna lahutusotsusest kohtusse minekuni läks paar kuud, sest mees ei olnud nõus ja lükkas vastust edasi. Siis kohtu kaudu lahutamine võttis mitmeid kuid, vist 4,5. Vahepeal jõudsin nii tutvuda, armuda kui ka abieluettepaneku saada. Protsessi algusest lõpuni läks vast 6 ja pool kuud. Praeguseks tiksub 28. kooseluaasta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe ei pruugi ju pikaks kujuneda. Mees vaatab ringi, suhtleb, kohtub. Proovib üht, proovib teist. Võib ka muidugi juhtuda, et hiljem saab aru, et sina olidki tegelt parim. Võib nii minna, võib ka kohe uue leida terveks ülejäänud eluks. Kunagi ei tea.

Liigu ise ka ringi ja küll aeg näitab, kas saate veel kunagi uuesti kokku või ei. Kui on määratud, siis saate, kui ei ole, on elul sulle midagi muud pakkuda. Pea püsti ja elu nautima! Sa ju vaba naine nüüd. Isegi kadedaks veits teeb.

No tegelikult ta ei olegi otseselt suhtes veel selle neiuga, aga deidivad suht igapäevaselt. Suure tõenäosusega on varsti suhtes.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on imelik, et ühel juhul sa kiidad heaks, et ühe suhte lõppedes minnakse kohe uude suhtesse. Teise puhul leiad, et uude suhtesse tormata ei tohi. Ikka tuleb teraapiasse minna ja enda üle juurelda.

Usun, et suur elumuutus on lahkuminek mõlemale osapoolele. Ka sellele, kelle algatusel minnakse lahku ja kes läheb ära ning kellel oli nii kõrini. Mõlemal oleks ok võtta väike paus, et taastuda ja end uuesti üles leida. Vähemalt niimoodi arvavad asjatundjad-spetsialistid.

Eriti ei usu neid õnnejutte, kus nädal pärast lahutust leiti uus eluarmastus, kellega kohe kokku koliti ja koos surmani elati.

Mina ei kiida midagi heaks ega mõista hukka, inimesed elavad oma elu nii nagu neile õigem tundub ja pole minu asi hinnanguid jagada. Teemaalgataja tegi siia teema ja vastasin vaid ta küsimusele ning andsin nõu enda seisukohast.

Mida ta mees teeb või ei tee ei ole ei teemaalgataja (ega ammugi mitte minu) kontrolli all ega probleem.

Kiitsid ju heaks!? Loe oma eelmise kommentaari esimest lauset. Kas see siis ei ole heakskiit?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe ei pruugi ju pikaks kujuneda. Mees vaatab ringi, suhtleb, kohtub. Proovib üht, proovib teist. Võib ka muidugi juhtuda, et hiljem saab aru, et sina olidki tegelt parim. Võib nii minna, võib ka kohe uue leida terveks ülejäänud eluks. Kunagi ei tea.

Liigu ise ka ringi ja küll aeg näitab, kas saate veel kunagi uuesti kokku või ei. Kui on määratud, siis saate, kui ei ole, on elul sulle midagi muud pakkuda. Pea püsti ja elu nautima! Sa ju vaba naine nüüd. Isegi kadedaks veits teeb.

No tegelikult ta ei olegi otseselt suhtes veel selle neiuga, aga deidivad suht igapäevaselt. Suure tõenäosusega on varsti suhtes.

Igapäevane deitimine polegi suhe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igapäevane deitimine polegi suhe?

Mingit sorti suhe muidugi, aga mitte seotus paari mõttes. Mõne naise jaoks muidugi on ta juba siis suhtes ja mees ei tohi teisi vaadata – tuleb õudne traagika – kui nad on kaks korda kinos ja kaks korda restoranis käinud ning pea iga päev veidi messengeris rääkinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus suhe oli tal juba varem olemas. Huvi osas ei tea. Pole ühtegi eksi tagasi tahtnud.

Ei olnud varasemalt. Ta tegi peale lahkuminekut kohe Tinderi ja seal tutvusid.

No sellised suhted üldjuhul ei jää väga pikalt kestma (on muidugi ka erandeid). Kui teil oli ikkagi pikaajalisem ja tõsisem suhe, siis ei saa ka mehel olla sinust nii vähe aega peale lahkuminekut täiesti ükskõik. Kõlab väga sedamoodi, et mees otsib lihtsalt väljapääsu oma tunnetega toime tulemiseks, nn “rebound”.

Aga jah, arvan, et sinul on oluline enda jaoks selgeks teha, kas tõesti sa tahad meest tagasi või on see sinu peas just seetõttu kinni, et mees on kellegi teise leidnud. See on üsna tavapärane, et lahkuminek esialgu ei teegi nii palju haiget, aga kui jõuab kätte see hetk, kus ühel poolel hakkavad uued suhted tekkima, tunneb teine pool nii nagu sina praegu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Peale lahkuminekut mehe tahtmine tagasi