Esileht Lapse ootamine Peale lapse sündi- auto ja vanker + teised pereliikmed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Peale lapse sündi- auto ja vanker + teised pereliikmed

Postitas:
Kägu

Hakkasin mõtlema, et peale lapse sündi kuskile autoga minnes on vankerit ju terve pagasnik täis. Praegu on selle hõivanud meie suurem pea 30 kg koer, salongis lisaks vanemad, tulevane beebi ja suurem laps, asjad ju ka peavad kuskile mahtuma?🙂Ei tahaks küll suuremat autot, bussi ostma hakata, on kellegil kogemusi, kuidas selline koosseis keskklassi universaalkerega autosse ära mahutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osta mõni väiksem vanker, neid on ju igasuguseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me autosse ostsime kergema jalutuskäru, mis väikseks käib kokku (cybex), õues jalutamise vanker on see suur tank 14 tolliste ratastega.
Mul maastur ja mul mahuvad ära isegi mõöemad vankrid + suurema spordikott+ paar toidukotti 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ongi täis 🙂
Kui vaja ikka kaugemaid sõite teha, kus siiski vankriga kurgest kärust mugavam ning kogu pere kaasas, siis küll ei tea, kuidas ilma autot vahetamata hakkama saate.
Kui on üks konkreetne koht, kuhu pidevalt käite (vanavanemad vm), siis ehk sinna varuvanker osta (mingi odav kasutatud magamiseks piisab sel juhul, ei pea pikkadeks jalutuskäikudeks sobima, nagu igapäevane)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul linnamaastur, ja osta autosse kergkäru/ vanker, mul ka 3 lat ja labrador, mahume.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks seda koera peab igale poole kaasa vedama?

Please wait...
Postitas:
Hiirekene

Meiega käis ka koer kõikjail kaasas enne esimese lapse sündi. Seejärel väiksem käru taha istme ette/peale ja rihmadega kinni, kui koer oli kaasas.
Tuli teine laps ja reaalsus oli see, et koer oli pigem kodus paigal, lihtsalt kaks pisikest last annavad piisavalt tegevust, koer käiks ehk juba ülejõu-oleneb kuhu minna. Või siis jäi käru koju.

Aga mõtteid mida sulle soovitada, kasutage ergonoomilisi lapsekandmiskotte, väga mugav ja võtavad vähe ruumi. Kui tegu võõra valdkonnaga, soovitan liituda Lapsekandmise grupiga FB’s.
Või asi mida ma ise mõtlesin aga tegudeni ei jõudnud, tagumine ruum jagada kaheks. Meie koer ka 40kg. On koerapuure, mis on kaldus seinadega ja olenevalt autost võivad hästi sobida(üks kaldus sein istme vastu, teine ukse). Nt 2/3 tagumisest osast koer ja siis asjalik väikseks kokkukäiv käru (kasvõi babyjogger)Kuskilt saab selliseid puure ka eritellimusega tellida, kui sobivat ei leia.
Ilma puurita ei tohiks kindlasti koer käruga koos taga olla, mõlemad neist võivad haiget saada sõidu ajal. või siis üksi olles hakkab koeral igav, kuigi tal ehk kunagi varem hambad sügelenud ei ole on üks kord ikka esimene.

Katsetage!
Ja lihtsalt eira küsimusi, miks koer peab kaasas olema. Kes ei mõista, ei hakkagi seda tõenäoliselt tegema. Igaüks elab elu omamoodi.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Peale lapse sündi- auto ja vanker + teised pereliikmed