Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale Mirena spiraali rasestumine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Peale Mirena spiraali rasestumine

Postitas:
Kägu

Tere ,

lasin eemaldada mirena 27 aprill. Nädal enna spiraali eemaldamist olid päevad. Esimene vahekord toimus 01.05
UUed päevad pole veel hakanud ja lootus on suur, et äkki tõesti rasestusin nii kiirelt. Mirena oli mul vähest aega, kusagil 5 kuud.
Alakõht ikka tuikab, rinnad on tundlikud , pearinglused olnud viimastel õhtutel.
Tegin eile rasedustesti mis oli negatiivne kahjuks.
Kas peale mirena spiraali eemldamist võidadki päevad hilineda? ilmselt kujutan juba suurest ootusest ja lootusest endale raseduse tunnuseid külge. 🙂 Kuid tänud ette vastajatele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina nuvaringi kasutaja olnud juba aastaid, eemaldasin aprilli alguses ja praegu käimas tsükli39sas päev ja veritsus pole siiamaani hakanud. Kolmandat päeva iga hommik tulnud paar tilka ja test täiesti negatiivne.
Olen ka juba väga mures kas tegemist tsüklihäirega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei oska küsimustele kahjuks selgelt vastata, kuid mul samuti justkui tsûklihäire pärast Kyleena eemaldamist.

Lasin eemaldada 11.05, oli väga-väga ōrn määrimine. Alates 13.05 aga hakkas uuesti õrnalt pruunikalt määrima ning jätkub tänaseni. Menstruatsioon oleks pidanud algama 19.05. Kas kellelgi ka taolist pikka määrimist pärast spiraali eemaldamist on olnud?

Teemaalgataja vōiks ehk proovida uue rasedustesti teha, tōsise kahtluse korral saab lasta Synlabis ka hcg-d määrata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul peale spiraali eemaldamist määris ka korraks , kusagil 3 päeva. mõtlesin, et teen uue rasedustesti järgmise nädala esmasp. Kui selleks ajaks pole ka menstruatsioon hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see ei ole ka infolehel? Kui hormoonvahend välja võetakse, on loomulik, et organismil läheb taastumiseks aega. seni ei ole ju tsükkel nö loomulikul viisil toiminud.
Seega ma võtaks rahulikult ja ei seaks endale niiiii suuri ootusi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see ei ole ka infolehel? Kui hormoonvahend välja võetakse, on loomulik, et organismil läheb taastumiseks aega. seni ei ole ju tsükkel nö loomulikul viisil toiminud.

Infolehest ma seda ei leidnud. Aga jah ma ka nii suurelt loota ei tahaks, kuid siiski soov on ju nii suur. Samas see ju oleneb inimesest endast. Mõndadel taastub kiirelt mõnel võtab see aega. Mõtlesin just, et kuna spiraal oli nii vähest aega sees siis ehk selle mõju orgasnismis ka väiksem. Ootan veel nädala ja siis võtan ehk ühendust arstiga. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on 2 korda mirena olnud. Kumbki korda ca 3 aastat.Esimese eemaldasin tsükli keskel, siis oli esimesel kuul veritsus nö väljaspool õiget aega ja oli raskem ja pikem kui muidu. Peale seda tulid ühed päevad ja järgmisi enam ei tulnudki. Nüüd lasin mirena eemaldada menstruatsiooni esimesel päeval, oli pigem vähene veritsus, siis 2 vererohkemat tsüklit, üks kestis 26 ja teine 34 päeva. Viimasega arvasin ka et päevad jäid hiljaks ja nüüd olen rase, aga lihtsalt ei olnud tsükkel veel regulaarseks läinud. Peale seda jäin päriselt rasedaks (:

Üldiselt taastub viljakus koheselt jas võid ka samal kuul rasestuda. Pigem on siin inimeste individuaalsus mängus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin eile õhtul peale tööpäeva rasedustesti ja kontrolljoone kõrvale tekkis 10 min jooksul õhkõrn roosakas teine joon ka. Kordasin hommikul nüüd uuesti ja jälle väga õrn joon kõrval. Ma ei tea kas ma olen juba ennast rasedaks mõelnud või 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

No palju õnne, oled rase! Triip on triip.

Sul on siis eelmistest päevadest möödas umbes kuu? Ehk siis umbes praegu võiksidki päevad hakata (kui pikk sul enne spiraali tsükkel oli?). Kuna rasedus on väga alguses, siis seetõttu on ka triip õrn, hormoon on veel madal. Ja mõnel ei tulegi tugevat triipu. Minul on mõlema rasedusega olnud ainult õrn triip. Võid veel paar päeva oodata ja kui päevad ei hakka, enda rahustamiseks uue testi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te ei kujuta ettegi kui õnneliku näoga ma viimase käo kirja lugesin. Nädal enne spiraali eemaldamist kestis veritsus kusagil 3 päeva. Mul on alati olnud väga lühikest aega ja väga verevaesed menstruatsioonid. 😀 Teen laup või pühap uue testi ja kui siis ka triip nähtav võtan esmasp ühendust oma arstiga 🙂 .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin eile UH ja kahjuks polnud veel midagi näha. Ma ikka veel ei saa aru kas ma olen rase või mitte. Peale tuikava kõhuvalu ja pakitsevate rindade ning õrna roosa rasedustesti joone pole mingeid sümptomeid rohkem . Arst arvutas seal , et kui peaks rase olema siis lihtsalt rasedus ongi nii väike veel ( kolm nädalat) , et polegi midagi näha. Pani uue aja järgise nädala reedeks UH-ss siis. Loodab, et ehk siis on juba midagi näha .

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale Mirena spiraali rasestumine