Esileht Ilu ja tervis Peale õgimispäeva olen 1,7 kg raskem

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Peale õgimispäeva olen 1,7 kg raskem

Postitas:

Ennastki üllatab. Tavaliselt on see kogus nii 1 kg kanti. Muidu jälgin üsna ranget madala süsivesikusisaldusega toitumist ja korra nädalas siis lasen ennast lõdvaks. Mida ma eile sõin:

Hommikusöögiks täisterakaerahelvestest kliidega puder, umbes 300 g, väikse võisilmaga. Ilma suhkruta koorega kohv.

Lõunaks bor¨ hapukoorega, 1 võiga leivaviil.

Õhtuks burger – ainult burger, ei mingeid friikaid ega limonaade.
Magusaks peaaegu terve pakk Kalevi mandleid ¨okolaadis.

Kuna käisin ka marjul, siis paar peotäit vaarikaid ja mustikaid.

Erinevus tavaliste õgimispäevadega oli, et alustasin hommikut kohe süsivesikuga, mitte munaga nagu tavaliselt. Kusjuures paljude jaoks oleks minu eilne menüü ilmselt jumala tavaline päevamenüü, millega nad ei võta ei juurde ega alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 12:31; 29.07 14:41; 31.07 16:31; 01.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui mina õgin, siis ma söön just seda mida ma muidu ei sööks. Krõpse, küpsiseid, jäätist, saiakesi, kooki, küüslauguleivakesi, burgereid, friikartuleid, shokolaadi. Muidugi mitte korraga, aga noh, nii kuidas isu ja tuju on. Õnneks viimasel ajal ma pole üldse õginud enam.

Seda ikka tead, et kui süsivesikuid tarbid vähem, siis võiks trenni ka teha? Vähemalt mul endal on nii, et kui ma trenni ei tee, siis võin salatilehte ka närida terve päev, kaal ei lange.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 12:34; 28.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vähemalt mul endal on nii, et kui ma trenni ei tee, siis võin salatilehte ka närida terve päev, kaal ei lange. [/tsitaat]Ebaloogiline.

Põhimõtteliselt on vale teha järeldusi ühe päeva mõõtmistulemuste järgi. Võibolla on sool tühjendamata või sisikond parasjagu vett täis joodud jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne päevi või ovulatsiooni hoiab keha tavalisest enam vett kinni ja see vahe võib olla isegi mitu kilo, nii et võib-olla on asi selles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuli peale õgimisnädalat vaid 400 grammi kaalu juurde. Toitun samuti süsivesikuvaeselt, mingit trenni ei tee, ega hakkagi tegema. Loll jutt, et süsivesikuid vältides tuleb trenni teha – just trenni jaoks on vaja süskareid juurde laadida – kiireks raketikütuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:45; 29.07 10:42; 01.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul tuli peale õgimisnädalat vaid 400 grammi kaalu juurde. Toitun samuti süsivesikuvaeselt, mingit trenni ei tee, ega hakkagi tegema. Loll jutt, et süsivesikuid vältides tuleb trenni teha – just trenni jaoks on vaja süskareid juurde laadida – kiireks raketikütuseks.[/tsitaat]

Su jutt trennitegemise mittevajalikkusest tuletas mulle meelde, et nägin ühte tüdrukut, kes oli küll sale, aga vormis polnud ja päris mitu meest ütlesid tema kohta, et neiu näeb kole välja. Tead seda ütlust, et kõhn lehm pole veel gasell? See, et sa sale oled ei tähenda, et sa vormis oleks ja trenni tuleb ikkagi teha dieedist olenemata kuna lihased on need, mis teevad keha ilusaks. Proovi järgi kui ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 12:34; 28.07 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trenn on tõesti oluline.Need, kes 10-20 ja rohkemgi kilo alla võtavad ja seejuures trenni ei tee, näevad tihti jubedad välja.Üks asi muidugi ka see, et nahk ei ole nii elastne ja jääb rippuma – sel ouhul vist op ainult aitabki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris must-valge see asi ka pole. Mõnel inimesel pole vaja end pooleks treenida, näeb selletagi kena välja. Küll aga tean mitut sellist inimest, kes pidevalt trennis käivad ja tõmblevad ilusama keha nimel, aga mingit kasu pole, nt keskealised naisterahvad, jalad peenikesed, aga kere ühtlaselt jäme. Rämpstoit teeb seda, kui sellest ei loobu, ei vähene päästerõngas ka. Üks hea näide on üks mu sugulane, kes on kehalise õpetaja ja aeroobikatreener, lisaks on tal 3 last ja suur majapidamine, seega rabelemist küll, aga välja näeb nagu orikas, mitte treenitud tips.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:45; 29.07 10:42; 01.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalumuutus ei sõltu ju ainult toidust. Minul sõltub see näiteks üsna palju ka tsükli faasist — enne päevi kipub kaal kogunema ja pärast päevade algust jälle kiiremini vähenema. Ega sul parajasti tsükli lõpp käes ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ennastki üllatab. Tavaliselt on see kogus nii 1 kg kanti. Muidu jälgin üsna ranget madala süsivesikusisaldusega toitumist ja korra nädalas siis lasen ennast lõdvaks. Mida ma eile sõin:

Hommikusöögiks täisterakaerahelvestest kliidega puder, umbes 300 g, väikse võisilmaga. Ilma suhkruta koorega kohv.

Lõunaks bor¨ hapukoorega, 1 võiga leivaviil.

Õhtuks burger – ainult burger, ei mingeid friikaid ega limonaade.
Magusaks peaaegu terve pakk Kalevi mandleid ¨okolaadis.

Kuna käisin ka marjul, siis paar peotäit vaarikaid ja mustikaid.

Erinevus tavaliste õgimispäevadega oli, et alustasin hommikut kohe süsivesikuga, mitte munaga nagu tavaliselt. Kusjuures paljude jaoks oleks minu eilne menüü ilmselt jumala tavaline päevamenüü, millega nad ei võta ei juurde ega alla.
[/tsitaat]

See on õgimispäev? Helde taevas … Kui ennast näljas hoiad, siis püüab keha muidugi iga kalli kalori kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Unabomba kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on õgimispäev? Helde taevas … Kui ennast näljas hoiad, siis püüab keha muidugi iga kalli kalori kinni.[/tsitaat]
Jah, see on õgimispäev, mis süsivesikute hulka puudutab.

Tavaline päev näeb välja pigem nii:

Hommikuks 3 muna kurgi või avokaadoga, mõni singiviil või natuke kodujuustu kõrvale. Kui kõht väga tühi on, siis kõike eelnimetatut. Kohv vahukoorega.

Lõunaks liha või kala salati või muu madala GI-ga köögiviljaga. Ikka korralik ports.

Õhtuks suht sama, mis lõunaks.

Vahepalasid ma eriti ei harrasta, aga mõnikord ikka mõni singitükk või midagi muud taolist ära tuleb.

Ja kaalun ennast alati ainult hommikul peale vetsus käimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 12:31; 29.07 14:41; 31.07 16:31; 01.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süsivesikud hoiavad organismis vett kinni. Loogiline ju, et see vesi ka kaalub. Mis sa arvasid, et 1,7 kg pekki tuli kohe sellest 300 grammist kaerahelbepudrust või?

Sinu igapäevane menüü on muidugi süsikate osas väga vaene. Sellest ilmselt ka vajadus õgimispäevade järele. Söö koguaeg tasakaalustatult ja su kaal ei tee uperpalle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hull kaalutõstaja on säilitusained ja teised e-ained. Nad hakkavad kehas sama tegema, nad ei lagune. Ehk siis säilitama ja hoidma seda keskkonda kuhu satuvad. Ja ained on kõigel, mis ostad töödeldud kujul poest. Ka saial ja leival. Teine asi ,mis kaalu kogub on sool. Ehk siis kui soola saab liiast peab organism jooma vett, et seda soola siduda ja ladestada ja see ladestub rasvalaadse koena. Üks osa seda trennile mittealluvat kude ongi soolase söömise tulemus. Isegi poe marineeritud kurk, mis peaks andma vähe kaloreid võib kaalu juurde tekitada kuna seal on e-ained ja sool sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks hull kaalutõstaja on säilitusained ja teised e-ained. Nad hakkavad kehas sama tegema, nad ei lagune. Ehk siis säilitama ja hoidma seda keskkonda kuhu satuvad. Ja ained on kõigel, mis ostad töödeldud kujul poest. Ka saial ja leival. Teine asi ,mis kaalu kogub on sool. Ehk siis kui soola saab liiast peab organism jooma vett, et seda soola siduda ja ladestada ja see ladestub rasvalaadse koena. Üks osa seda trennile mittealluvat kude ongi soolase söömise tulemus. Isegi poe marineeritud kurk, mis peaks andma vähe kaloreid võib kaalu juurde tekitada kuna seal on e-ained ja sool sees. [/tsitaat]

Mingit \”rasvalaadset\” kudet sa soolase söömisest ei saa:)
Vesi jääb küll võib-olla organismi kauemaks ja nõrgematel isenditel tõstab seega vererõhku, aga kui mingeid turseid ikka ei teki, siis saab organism ka soolase toiduga hakkama. Trenni tehes kaob ka osa soolast koos veega.
Mina end mar. kurkidest pole küll suutnud paksuks süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks hull kaalutõstaja on säilitusained ja teised e-ained. Nad hakkavad kehas sama tegema, nad ei lagune. Ehk siis säilitama ja hoidma seda keskkonda kuhu satuvad. Ja ained on kõigel, mis ostad töödeldud kujul poest. Ka saial ja leival. Teine asi ,mis kaalu kogub on sool. Ehk siis kui soola saab liiast peab organism jooma vett, et seda soola siduda ja ladestada ja see ladestub rasvalaadse koena. Üks osa seda trennile mittealluvat kude ongi soolase söömise tulemus. Isegi poe marineeritud kurk, mis peaks andma vähe kaloreid võib kaalu juurde tekitada kuna seal on e-ained ja sool sees. [/tsitaat]

Jälle üks isehakanud toitumisteadlane paneb tarka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peksab siin enamus segast. Äraspidine süsivesikute tarbimise seos trenniga, \”õgimispäev\”, milline peakski normaalse inimese päev välja nägema (võib-olla välja arvatud terve pakk komme), soola poolt tekitatud pekilaadne kude. Appi! Kui palju teil vanust ja haridust on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Unabomba kirjutas:[/small]

Jah, see on õgimispäev, mis süsivesikute hulka puudutab.

Tavaline päev näeb välja pigem nii:

Hommikuks 3 muna kurgi või avokaadoga, mõni singiviil või natuke kodujuustu kõrvale. Kui kõht väga tühi on, siis kõike eelnimetatut. Kohv vahukoorega.

Lõunaks liha või kala salati või muu madala GI-ga köögiviljaga. Ikka korralik ports.

Õhtuks suht sama, mis lõunaks.

Vahepalasid ma eriti ei harrasta, aga mõnikord ikka mõni singitükk või midagi muud taolist ära tuleb.

Ja kaalun ennast alati ainult hommikul peale vetsus käimist.[/tsitaat]

Palun ütle kaua oled seda menüüd jälginud ja palju alla võtnud, kui oli midagi võtta. Endal vaja võtta ca 15 kg alla ja jälgin ka seda LCHF, aga alla ei lähe midagi, pigem vastuoidi. Trenni teen ka ja 1x nädalas patustan. Vahepeal tuli juba selline käegalöömise tunne, et pugisin terve nädala igast magusat jm sisse. Loomulikult läksin veel paksemaks. Nüüd alustasin uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õgimispäeval täidab organism oma glükogeenivarud ning glükogeen seob vett. Pluss veel seedimine võibolla ei käi nii kiiresti teravilja sisaldava söögi korral. Lisaks veel tsükliga seotud veepeetus. Sinna need +- 2 kilo maetud ongi. Ei tasu sellise kõikumise peale paanikasse sattuda. Et pekki kasvaks juurde 1,7 kg, selleks tuleks sisse süüa üpris üüratuid kogused, mis 1 päeva jooksul on ebareaalne. Nimelt, 1 kg rasva tekitamiseks on vaja 7700-9300 kcal (ja sul on ka õgimispäeval ikkagi baasainevahetus ka olemas), seega 1,7 kg rasva tekitab kuskil 13000 kcal+baasainevahetus, minimaalselt. Isegi sellist kogust korraga sisse süües ma kahtlustan, et pool tuleb seedimata kujul tagumisest uksest välja, sest su süsteemid pole selliste koguste imendamisega harjunud.

Ja mina arvan ka nii, et kõhn lehm pole gasell.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 13:47; 01.08 09:31; 01.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, nii see on, et kui toitud muidu ilusti süsivesikuvaeselt, siis keha üleliigset vett ei talleta. Kui aga teed süsikapäeva, seovad need sissesöödud süsivesikud kenakese koguse vett pluss siis veel see, et teravilja ei seedi su kõht enam nii hästi, kui pole ennast sellega viimasel ajal palju koormanud. Kokkuvõtteks, kui naased jälle oma tavapärase süsivesikuvaese menüü juurde, siis kaovad need 1,7 kg ka ilmselt sama kiiresti, kui tulid. Rasvaks see toit niimoodi ühe päevaga kindlasti ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun ütle kaua oled seda menüüd jälginud ja palju alla võtnud, kui oli midagi võtta. Endal vaja võtta ca 15 kg alla ja jälgin ka seda LCHF, aga alla ei lähe midagi, pigem vastuoidi. Trenni teen ka ja 1x nädalas patustan. Vahepeal tuli juba selline käegalöömise tunne, et pugisin terve nädala igast magusat jm sisse. Loomulikult läksin veel paksemaks. Nüüd alustasin uuesti.[/tsitaat]
MIna hakkasin niimoodi toituma, kuna peale rasedust oli vaja 20 kg alla võtta. See kadus oma poole aastaga ja nüüd olen juba üle aasta lihtsalt niimoodi toitunud, et mitte uuesti juurde võtta. Nimelt esimese rasedusega oli selline kogemus, et nii kui imetamise lõpetasin, oli mõne kuuga + 10 kg. Seekord on küll selline kogemus ära jäänud, aga peale imetamise lõppu pole ka rohkem alla läinud. Alguses arvasingi, et kaal rohkem alla ei lähe, kuna imetan ja ootasin pikisilmi, millal saan imetamise lõpetada. Siis aga nägin, et ikkagi alla ei lähe, imeta või ära imeta.

Ma ei ole paks rasvasuse mõistes, rasvaprotsent on täna suht normaalne. Aga lihtsalt spordi mõttes tahaks vaadata, kas saaks keha rasvaprotendi veel madalamaks, et lihased paremini välja joonistuks. Ja lihast mul jagub… Trenni teen ka.

Paraku nii kui \”normaalselt\” toitun, siis kilod kolinal tulevad ka. Seda ühte patupäeva nädalas olen jällegi pidanud kaalutlustel, et kasvuhormooni ja kilpnäärmehormoonide tase liiga alla ei läheks. Muidu võib päris jamaks minna.

Tänaseks on mul muidugi see + 1,7 kg ka jälle kadunud. Aga tahaks, et oleks veel rohkem. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 12:31; 29.07 14:41; 31.07 16:31; 01.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

MIna hakkasin niimoodi toituma, kuna peale rasedust oli vaja 20 kg alla võtta. See kadus oma poole aastaga ja nüüd olen juba üle aasta lihtsalt niimoodi toitunud, et mitte uuesti juurde võtta. Nimelt esimese rasedusega oli selline kogemus, et nii kui imetamise lõpetasin, oli mõne kuuga + 10 kg. Seekord on küll selline kogemus ära jäänud, aga peale imetamise lõppu pole ka rohkem alla läinud. Alguses arvasingi, et kaal rohkem alla ei lähe, kuna imetan ja ootasin pikisilmi, millal saan imetamise lõpetada. Siis aga nägin, et ikkagi alla ei lähe, imeta või ära imeta.

Ma ei ole paks rasvasuse mõistes, rasvaprotsent on täna suht normaalne. Aga lihtsalt spordi mõttes tahaks vaadata, kas saaks keha rasvaprotendi veel madalamaks, et lihased paremini välja joonistuks. Ja lihast mul jagub… Trenni teen ka.

Paraku nii kui \”normaalselt\” toitun, siis kilod kolinal tulevad ka. Seda ühte patupäeva nädalas olen jällegi pidanud kaalutlustel, et kasvuhormooni ja kilpnäärmehormoonide tase liiga alla ei läheks. Muidu võib päris jamaks minna.

Tänaseks on mul muidugi see + 1,7 kg ka jälle kadunud. Aga tahaks, et oleks veel rohkem. :)[/tsitaat]

Su tavamenüü on väga mõistlik, ka mina võtsin samalaadse söömisega alla, umbes 20 kilo. Mingeid burkse ja friikaid pole kunagi tahtnud – jäle, aga olin kommihull :(. BBC saade Dieedidoktorid tegi lõpuks selgeks, et suhkrut nõuab organismis vohav seenestik ja vaat enam ei tõmbagi.
Sinu kaalu tõstis muidugi \”peaaegu terve pakk Kalevi mandleid ¨okolaadis.\”, aga tubli, et kohe alla said.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul tuli peale õgimisnädalat vaid 400 grammi kaalu juurde. Toitun samuti süsivesikuvaeselt, mingit trenni ei tee, ega hakkagi tegema. Loll jutt, et süsivesikuid vältides tuleb trenni teha – just trenni jaoks on vaja süskareid juurde laadida – kiireks raketikütuseks.[/tsitaat]

Oot oot.
1) Tsüklilise ketogeense dieedi korral peetakse õgimispäeva, mitte õgimisnädalat (-nädalaid). Sinu näide on midagi muud, sina võtsid selle nädalaga tõenäoliselt tõepoolest juurde pekki, aga teemaalgataja tõenäoliselt ainult glükogeeni ja vett (suurenesid lihased).
2) Süsivesikuid on trenni tegemiseks ainult siis vaja, kui su treeningmahud on tippsportlase omad ja keha samuti. Tervisesportlane – kel on kavas veel kaalus allagi võtta – \”raketikütusega\” laadimist ei vaja (PS. mina olin see, kes siin foorumis \”raketikütuse\” mõistet esimesena kasutas). See, et sa võibolla iga päev käid 3 tundi sörkimas ja lisaks teed 1 tund lihastrenni, ei tee sinust veel tippsportlast. Erinevus seisneb eesmärgis. Tippsportlased on need, kes treenivad tiitlivõistlustel saadava tulemuse nimel. Kes treenivad tervise või kehakaalu nimel, nemad on tervisesportlased. Kes treenivad rahvaspordiüritustel eduka osalemise nimel, on rahvasportlased.
3) Regulaarset trenni peab tegema iga inimene igasuguse ilmaga ja igasuguse dieedi korral nagunii. Trenn pole vajalik kaalulangetuseks, vaid tervise jaoks. Kui inimene on juba niigi sale, terve ja tugev, siis on vaja trenni teha selleks, et see nii ka jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 13:47; 01.08 09:31; 01.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot oot.
1) Tsüklilise ketogeense dieedi korral peetakse õgimispäeva, mitte õgimisnädalat (-nädalaid). Sinu näide on midagi muud, sina võtsid selle nädalaga tõenäoliselt tõepoolest juurde pekki, aga teemaalgataja tõenäoliselt ainult glükogeeni ja vett (suurenesid lihased).
2) Süsivesikuid on trenni tegemiseks ainult siis vaja, kui su treeningmahud on tippsportlase omad ja keha samuti. Tavainimene – kel on kavas veel kaalus allagi võtta – \”raketikütusega\” laadimist ei vaja (PS. mina olin see, kes siin foorumis \”raketikütuse\” mõistet esimesena kasutas). See, et sa iga päev käid 3 tundi sörkimas, ei tee sust tippsportlast. Tippsportlased on need, kes esinevad tiitlivõistlustel.
3) Regulaarset trenni peab tegema iga inimene igasuguse ilmaga ja igasuguse dieedi korral nagunii. Trenn pole vajalik kaalulangetuseks, vaid tervise jaoks. Kui inimene on sale, terve ja tugev, siis on vaja trenni teha selleks, et see nii ka jääks.[/tsitaat]oota, kes ütles, et ma ei või õgimisnädalat teha???
pakun, et su amet on õpetaja, sest su tekst üritab veenda mind, et kõik, mis ma teen, on vale.
mul nimelt olid nädal aega külalised ja patustasin iga päev, selle nädala vältel, küll pitsa, sushi, pelmeenide, õlle, siidri, kringli ja jäätisega. kui külalised läinud olid, kadus juurdetulnud 400 grammi paari päevaga.

p.s. oma trenni jutud võite pe___e pista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 13:45; 29.07 10:42; 01.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi sa võid teha õgimisnädala või -aasta, kui soovid. Tahtsin juhtida tähelepanu sellele, et sel juhul pole mõtet tõmmata paralleeli nendega, kes teevad LCHF dieedi raames ühe õgimispäeva. Nimelt on 24 tundi \”laadimist\” täielikult piisav, et täita keha glükogeenivarud. Edaspidi hakkab kere üleliigset energiat juba uuesti pekina salvestama.

See jutt, et trenni tegemiseks on tingimata süsivesikuid tarvis süüa, oli lihtsalt küündimatu, mis ma pean tegema siis? Teemaalgataja jaoks – loe hoolega – oli see HALB NÕUANNE. Mul pole aega taktitundeline olla ja mõistu seda asja selgeks tegema hakata.

Palun vabandust, kui ma liialt moraalitsejana tundun, aga kahjuks siin vohab arvamus, et keha koosnebki ainult pekist. Nagu ka see, et trenni on vaja teha kaalu langetamiseks. Kaalu langetamise kõige olulisemad harjutused tehakse köögis ja toidupoes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 13:47; 01.08 09:31; 01.08 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
oota, kes ütles, et ma ei või õgimisnädalat teha???
pakun, et su amet on õpetaja, sest su tekst üritab veenda mind, et kõik, mis ma teen, on vale.
mul nimelt olid nädal aega külalised ja patustasin iga päev, selle nädala vältel, küll pitsa, sushi, pelmeenide, õlle, siidri, kringli ja jäätisega. kui külalised läinud olid, kadus juurdetulnud 400 grammi paari päevaga.

p.s. oma trenni jutud võite pe___e pista.[/tsitaat]
Loomulikult võib igaüks teha just seda, mis temale kõige paremini sobib. Kui eesmärk on kaalu stabiilsena hoida või langetada ja nädal aega õgides tuleb juurde ainult 400g, siis minu poolest tehtagu või aastapikkune õgimisorgia.

Kahjuks minul nii lihtsalt ei lähe. Ma ei saa isegi \”normaalselt\” toituda, sest siis on esiteks pidevalt kõht tühi ja teiseks tuleb kaalu ka kolinal. Kahtlustasin endal suisa kilpnäärmehäiret, kuid paraku näitavad kõik vereanalüüsid, et olen terve kui purikas. Eks siis tulebki vastavalt enda olukorrale kuidagi kohanduda kui ei taha ringi käia nagu võdisev pekikoorem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 12:31; 29.07 14:41; 31.07 16:31; 01.08 13:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Peale õgimispäeva olen 1,7 kg raskem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.