Esileht Ilu ja tervis peale op-i hjertemagnyl

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: peale op-i hjertemagnyl

Postitas:

Kellele on arst peale operatsiooni määranud hjertemagnyli võtmise – Kui kaua peale op-i seda võtma peab? Unustasin küsida, kuid arsti kätte ei saa

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 14:52; 19.03 16:40; 20.03 10:20; 20.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes kellele? Ikka patsiendile!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 16:31; 19.03 19:22; 19.03 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes kellele? Ikka patsiendile!

Oled nagu enda arust ilgelt lahe tarkpea eks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 14:52; 19.03 16:40; 20.03 10:20; 20.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hjertemagnyl

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator
LISATUD: Moderaator võiks ema/isa mängimise asemel suunata inimese ravimiga koos olevale infolehele, mitte postitust kustutada. Moderaatorile lisaks veel teadmiseks, et ravimi nime äramainimesega ja postituse mittekustutamisega rikutakse seadust (saab tõlgendada ravimireklaamina).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 16:31; 19.03 19:22; 19.03 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale millist op-i?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 20:14; 20.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale millist op-i?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 16:31; 19.03 19:22; 19.03 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 23:27; 20.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

Mul oli lihtne op, ei midagi erilist või keerulist. .. infolehel ei ole kahjuks seda kirjas, kui kaua peaks võtma. Ma lootsin, et kellegil on veel sarnane olukord olnud….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 14:52; 19.03 16:40; 20.03 10:20; 20.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

Või küsida nõu apteekrilt nagu kasutusjuhistest öeldud.
Palun ärge võtke ravimeid suvalise Käo soovituste järgi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

Mul oli lihtne op, ei midagi erilist või keerulist. .. infolehel ei ole kahjuks seda kirjas, kui kaua peaks võtma. Ma lootsin, et kellegil on veel sarnane olukord olnud….

sellisel juhul võtadki purgitäie lõpuni. Hjertemagnyli võetakse ka lihtsalt profülaktika mõttes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

Mul oli lihtne op, ei midagi erilist või keerulist. .. infolehel ei ole kahjuks seda kirjas, kui kaua peaks võtma. Ma lootsin, et kellegil on veel sarnane olukord olnud….

sellisel juhul võtadki purgitäie lõpuni. Hjertemagnyli võetakse ka lihtsalt profülaktika mõttes.

Ma peangi võtma lihtsalt profülaktika mõttes…aga purgis 100tk 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 14:52; 19.03 16:40; 20.03 10:20; 20.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on käsimüügi ravim ja ilmselt võid vastavalt infolehe juhendile võtta.

Mul oli lihtne op, ei midagi erilist või keerulist. .. infolehel ei ole kahjuks seda kirjas, kui kaua peaks võtma. Ma lootsin, et kellegil on veel sarnane olukord olnud….

sellisel juhul võtadki purgitäie lõpuni. Hjertemagnyli võetakse ka lihtsalt profülaktika mõttes.

Ma peangi võtma lihtsalt profülaktika mõttes…aga purgis 100tk ????

siis võtadki 100 tükki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 23:27; 20.03 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline operatsioon?

Peale südameoperatsioone või -protseduure peaks võtma eluaegselt. Peale mõnda muud operatsiooni ei pea üldse võtma.

Hjertemagnyl ei ole ohutu ravim, küllalt on neid inimesi, kes on seetõttu saanud maohaavandi ja isegi verejooksu.

Hjertemagnyl on näidustatud vaid südameveresoonkonna TÕESTATUD haiguste puhul – isheemiatõve korral, peale ajuinsulti või südameinfarkti, jalaveresoonte ateroskleroosi korral jne. Muudel juhtudel kaalub võimalik kahju võimaliku kasu üle.

Edit: järgmise kommentaari valguses teen paranduse. Jah, on veel seisundeid, kus võimalik kasu kaalub võimaliku kahju üle. Raseduse-aegne preeklampsa oht on üks nendest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 20:14; 20.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud nimetatud ravimit raseduse ajal, kuna ühe emakaarteri verevarustus oli kehv. Võtsin seda umbes pool rasedust ehk siis 20 nädalat. Midagi halba ei juhtunud. Selle ravimi eesmärk on vere vedeldamine ja trombide ära hoidmine.
Arvan, et võta praegu edasi ja püüa arstiga ühendust saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis peale op-i hjertemagnyl