Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale ov-d kuna saite triibud?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Peale ov-d kuna saite triibud?

Postitas:

Tere!
Oleme mehega koos olnud juba 3 aastat ja 6 kuud. Terve selle aja pole kordagi rasedaks jäänud. Lõpuks läksin viljatusravi arsti juurde kes lõpuks peale uuringuid kirjutas välja Letrozole tbl, mida hakkasin võtma tsükli 3-dal päeval. Minu viimane mens oli 02.06.2020. Positiivse ov testi sain 15.06. Ennem seda sai tegutsetud ja ka samal ov päeval. Kõhus on nüüd torkinud ja tupes on aeg ajalt sellised valu sähvatused. Küsimus olekski selline, et millal olete teie saanud testile triibud peale ov-d? Loomulikult jõudsin ma juba testi teha aga see oli neg!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma triibud DPO 10.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli viimane menstruatsioon 01.06, positiivse ov testi sain 12.06 ja positiivse rasedustesti 25.06 (DPO12). Vōibolla oleks varem ka saanud, aga varem ei testinud lihtsalt. Testid sa ikma varajase rasedustestiga? Tavalise testiga võibki kauem aega minna, et triibud saada. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testisin jaa varajasega. Esimest korda testisin suurest kärsitusest juba neljapäeval ja teist korda täna hommikul aga ikka oli negatiivne. Söön korralikult vitamiine. Muidugi mehe spermogrammi vastused veel teadmata ja kuna tegelikult ka mu tsükkel alati regulaarne pole siis jah. Sõin ka inofolicut aga siin Soomes seda pole saada.inofolic pani tegelikult mu tsükli rohkem paika. Kuimuidu oli mu tsükkel 35p siis nüüd on 29-30p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen saanud 5 rasedusega 10dpo õrnad triibud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 DPO täiesti negatiivne, 11 DPO väga õrn triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh jahh saime ka mehe spermaanalüüsi vastused. Diagnoos on teratozoospermia. 🙁 . Ei teagi mida nüüd teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõige varasemalt näidanud DPO 9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale ov-d kuna saite triibud?