Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale peetumist/katkemist rasedaks- millal&mis teie lugu

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Peale peetumist/katkemist rasedaks- millal&mis teie lugu

Postitas:
Kägu

Mis on teie lugu peale peetunud või katkenud rasedust. Millal tulid taas triibud, mitu tsüklit oli vahel (kui üldse oli)? Jagage minuga palun.

0
0
Please wait...

Postitas:
Punamütsikene

Peetumine oli veebruaris. Märtsis tehti tablettidega puhastus, peale seda kandsin kaks kuud plaastreid et kehal puhata lasta ja tsükkel taas korda saada. Nüüd ei ole kaitsevahendeid kasutanud. 10-11 päeva tagasi olid julmad kõhuvalud, nutsin isegi. Nüüd on päevad 2 päeva hilinenud ning täna hommikune test näitas mulle kahte triipu kuid siiski on valud. Lasen kehal ise otsustada kas hoiab v katkeb ära. 4+2 liiga väike ka et midagi ette võtta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peetumine avastati 12 näd oscaril (oli peetunud juba 6 näd), samal päeval tabletipuhahastus. Järgmine menstruatsioon tuli 5 nädalat hiljem, kohe hakkasime uuesti proovima, aga õnnestus alles 6. kuul pärast peetumist. Esimesed paar tsüklit olid enam-vähem regulaarsed 30-35 päeva (minu jaoks tavaline), rasestumisele eelnes megapikk tsükkel, mille lõpus provotseerisin veritsuse duphastoni kuuriga. Rasestumiskuul duphat ei võtnud, nüüd peaks 5+ nädalat olema 🙂 seekord varakult arvele ei roni, sest pelgan pigem suurt ajaakent tuvastamise ja järgmise uh vahel. Kiire uudishimu rahuldamine tundub nüüd teisejärguline.

Guguu

+2
0
Please wait...

Postitas:
tutt

Katkemine detsembri alguses umbes 6. nädalal, siis 2 pikka tsüklit (42 ja 39 päeva) vahel, mil ei õnnestunud. Järgmisel tsüklil jäin rasedaks, ilmselt sest OV toimus normaalsel ajal, muidu oli ikka hiljem ja venitas tsükli pikaks. Tarbisin ca 5 kuud enne õnnestunud rasestumist Inofolicu pulbrit 2 pakki päevas multifollikulaarsete munasarjade pärast, arvan et see aitas. Täna 17+6 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain triibud veebruaris 2019, katkes 6. nädalal. Siis sain uuesti triibud mais 2019, oli emakaväline, mis samuti ise katkes/puhastus. Uued triibud novembris 2019 ja praegu rasedust 35+3 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rasedaks jäin augusti lõpus, peetumine toimus oktoobris, aga avastati 3 nädalat hiljem arvele võtmisel, puhastus oli novembris. Detsembris jäin järgmise tsükliga uuesti rasedaks ja kandsin probleemideta lõpuni.

0
0
Please wait...

Postitas:
Smallsun

Nonii

Elasin peetumise üle. Nüüd 1 mens tsükkel möödas ja hakkame taas üritama. Võtan juba ka foolhapet. Eelmine kord võtsin elevit vitamiine
Loodan et seekord lähvad asjad paremini. See oleks 1 ja väga oodatud laps.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2019 juuli rasedus katkes 8 n pealt. Siiani pole õnnestunud. Tabletiabort ajas kilpnäärme paigast ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain triibud oktoobris 2018. 12 nädala UHs sain teada, et loode oli peetunud 9-dal nädalal. Toimus puhastus detsembris 2018. Jaanuar 2019 pidin ära ootama esimese mensese ja siis arst kontrollis, kas kõik on korras. Siis selgus, et oli tsüst. Pidin ära ootama ka veebruari mensese, et tsüst ise väljuks. Käisin uuest kontrollis kõik oli ok ja sain rohelise tule. Märtsis panustasin OV testile ja aprillis 2019 sain triibud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Katkestati 20. nädalal. Elu kõige kohutavam aeg, ikka väga hirmus trauma.
Rasestusin uuesti 4 kuu möödudes, praegu on 24. rasedusnädal ja kõik sujub hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul läks aasta otsa. Siiani ei tea kas seegi nüüd püsim jääb

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2015 tuli teisel katsetamiskuul rasedus, aga katkes 7 nädalal. Uus rasedus tuli alles 2020 Märts nüüd kuigi koguaeg panustasime õigel ajal, kahjuks see rasedus aga peetus 11 nädalal. Oleme seletamatu viljatuse diagnoosiga, kuna testide järgi kõik korras.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina just sellist infot tulin ise ka otsima. Tulin just naistearstilt.
Alustan algusest 2018 aasta novembris otsustasime, et on aeg anda võimalus beebi tulekuks. Jätsime ära rasedusvastased vahendid. Ei tulnud seda oodatud rasedust. U 3 kuu möödudes hakkasin jälgima ovulatsiooni ja proovisime sel ajal aktiivsemad olla. Aga ikka mitte midagi. Kuniks enam ei stressanud ja järsku 2020 aasta aprillis päevasid ei tulnud, tegin vist 4 testi ja kõik olid positiivsed. Nii rõõmsad olime mõlemad. Käisin mai alguses naistearstil ja ta kutsus mind kahe ndl pärast tagasi, sest loode oli nädal-kaks väiksem, kui päevade järgi oleks pidanud olema. Tagasi minnes oli loode endiselt sama väike ning öeldi, et mu rasedus on peetunud. Selleks ajaks oleks pidanud olema 9 nädalat. Pidin tegema tabletiabordi, kuid kõik sellega välja ei tulnud, sain kahe nädala möödudes mingid rohud, mis peaks aitama emakal puhastuda (kõige haigem tabletikuur mu elus, niiiii halvaks tegi enesetunde) aga kahe nädala möödudes jällegi ei olnud midagi muutunud. Arst arvas et ootaks ära esimese menstruatsiooni ning peale seda läheksin uuesti. Endiselt ei ole ära puhastunud. Tulin just arstilt. Mul juba tõsiselt hirm, et kuna emakas ei puhastu, kas mul on üldse võimalik veel lapsi saada, kui see naistearst ka kogu aeg ootab ja laseb asjal kulgeda…Praegune seis nii, et sel nädalal peaksid hakkama päevad, nädala pärast jälle arstile ning siis saan teada, mis mind veel ees ootab. Huvitav, kas kellelgi veel nii pikale see lugu veninud ja selle loo lõppedes siiski terve lapse saanud? 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul peetus rasedus detsembris. Peetunud raseduse tõttu tehti tabletiabort detsembri lõpul, mille järel kestis veritsus jaanuari lõpuni, s.o kuu aega. Veebruarist oli tsükkel taastunud ning märtsis juba rasestusin taas loomulikul teel. Niisiis polnud kolme kuudki raseduse peetumise ja uue rasestumise vahel, ja see kõik toimus kui olin 44-aastane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peetus 9. nädalal, veebruaris. Tehti puhastus (tablettidega). Soovitati, et vähemalt ühed päevad vahel oleksid ja kuu peale puhastust naistearst üle vaataks. Märtsis olid siis need päevad ja aprillis jäin uuesti rasedaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

varajane peetumine ja puhastus ise. 1 tsükkel oli vahel, järgmisel jäin rasedaks, edukalt ja probleemivabalt lõpuni kantud 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale peetumist/katkemist rasedaks- millal&mis teie lugu