Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale peetumist uuesti rasestumine…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Peale peetumist uuesti rasestumine…

Postitas:

Tere,

sooviksin teada kui kaua teil vöttis aega uuesti rasestumine peale peetumist? Kas peale peetumist on tsükkel háiritud ja kaua vōib see aega vôtta, kui taastub kõik?

Rasedus peetus 6n ja oli loomulik puhastumine.

Heade soovidega,

Mannike

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 18:14; 30.07 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

sooviksin teada kui kaua teil vöttis aega uuesti rasestumine peale peetumist? Kas peale peetumist on tsükkel háiritud ja kaua vōib see aega vôtta, kui taastub kõik?

Rasedus peetus 6n ja oli loomulik puhastumine.

Heade soovidega,

Mannike

Mul peetus ka samal ajal. Kaua sul arst käskis oodata, enne kui uuesti proovima võid hakata? Mulle öeldi et kahed päevad peaks enne ära olema.
Siiri

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 19:45; 31.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

sooviksin teada kui kaua teil vöttis aega uuesti rasestumine peale peetumist? Kas peale peetumist on tsükkel háiritud ja kaua vōib see aega vôtta, kui taastub kõik?

Rasedus peetus 6n ja oli loomulik puhastumine.

Heade soovidega,

Mannike

Mul peetus ka samal ajal. Kaua sul arst käskis oodata, enne kui uuesti proovima võid hakata? Mulle öeldi et kahed päevad peaks enne ära olema.

Siiri

Kui kaua sul läks kui uuesti päevad hakkasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 18:14; 30.07 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus 6+ nädalal, avastati ultrahelis 9+ ning tabletipuhastus toimus alles 11+ nädalal.
Kuskil 6 nädalat pärast puhastust oli ovulatsioon (selged sümptomid, tegin kodus olemasolnud ov testi kinnitamiseks) ning päevi ei tulnudki, st jäingi kohe rasedaks ja kandsin ilusti lõpuni. Sünnituse tähtaeg pandi Oscari ultraheli põhjal, kuigi ovulatsiooni põhjal oli niigi aimdus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus jaanuaris 6ndal nädalal. Avastati 8ndal nädalal ja 10ndal nädalal oli kirurgiline emaka puhastus (veebruari alguses). 2 nädala pärast algasid päevad ja peale seda kohe hakkasime uuesti proovima. Arst soovitas oodata paar kuud, kuid mõtlesin, et kui keha pole valmis, siis rasedaks ei jää nagunii. Nii ka läks ja triibud sain lõpuks eile kätte 🙂
Minul oli kirurgiline puhastus ning arst kohe hoiatas, et rasestumine võib aega võtta, kuna limaskest saab vigastada ja pesastumine ei pruugi kohe õnnestuda. Sellest hoolimata valisin ise kirurgilise, sest lootsin, et on emotsionaalselt kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetus raasedus 8+5, avastati 9+5 ja esimese tableti võtsin 10+4. Esimesed päevad tulid 42 päeva hiljem. Uued triibud sain aasta hiljem viljatusraviarsti abiga, sest peetumine tekitas sekundaarse viljatuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:35; 03.08 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

sooviksin teada kui kaua teil vöttis aega uuesti rasestumine peale peetumist? Kas peale peetumist on tsükkel háiritud ja kaua vōib see aega vôtta, kui taastub kõik?

Rasedus peetus 6n ja oli loomulik puhastumine.

Heade soovidega,

Mannike

Mul peetus ka samal ajal. Kaua sul arst käskis oodata, enne kui uuesti proovima võid hakata? Mulle öeldi et kahed päevad peaks enne ära olema.

Siiri

Kui kaua sul läks kui uuesti päevad hakkasid?

Peaks järgmine n hakkama, ootan veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 19:45; 31.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetus raasedus 8+5, avastati 9+5 ja esimese tableti võtsin 10+4. Esimesed päevad tulid 42 päeva hiljem. Uued triibud sain aasta hiljem viljatusraviarsti abiga, sest peetumine tekitas sekundaarse viljatuse.

Kas sekundaarne viljatus ei tähenda mitte seda, et varasemalt on rasedusi olnud (primaarne siis see, et kunagi pole olnud), st et peetumise ja viljatuse vahel ei ole põhjuslikku seost.
Või sul on täpselt teada, et peetumine põhjustas hilisema viljatuse? Kui jah, siis mis täpselt peetumise tõttu juhtus?
(Küsin, sest mul on kaks peetumist olnud.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetus raasedus 8+5, avastati 9+5 ja esimese tableti võtsin 10+4. Esimesed päevad tulid 42 päeva hiljem. Uued triibud sain aasta hiljem viljatusraviarsti abiga, sest peetumine tekitas sekundaarse viljatuse.

Kas sekundaarne viljatus ei tähenda mitte seda, et varasemalt on rasedusi olnud (primaarne siis see, et kunagi pole olnud), st et peetumise ja viljatuse vahel ei ole põhjuslikku seost.

Või sul on täpselt teada, et peetumine põhjustas hilisema viljatuse? Kui jah, siis mis täpselt peetumise tõttu juhtus?

(Küsin, sest mul on kaks peetumist olnud.)

Viljatusarst pani mulle selle diagnoosi ja ega ta väga lahkesti infot minuga jagada ei tahtnud, sest ma olin niigi stressis ja mures. Aga nii palju nagu ta ütles, siis peetunud rasedus lõi organismis kõik segamini ja tekkisid tugevad hormonaalsed probleemid (kilpnäärme alatalitus, munasarjad lõpetasid ise funktsioneerimise). Kilpnäärme analüüsi andsin paar kuud enne rasedust ise, sest mul oli ärevusega (oli seotud kooli lõpetamisega hoopis) probleeme ja perearst arvas, et tuleks kilpnääret kontrollida, sega tean, et enne peetumist oli kilpnääre korras (tsh 1.13 ja peale peetumist 6 kuud hiljem 4.91). Viljatusraviarst seletas ka veel nii palju, et mõne naise organism on väga kergelt mõjutatav ja vastuvõtlik suurtele muutustele, samas teise naise organism ei tee teist nägugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:35; 03.08 00:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale peetumist uuesti rasestumine…