Esileht Imetamine Peale piimapaisu pole piima?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Peale piimapaisu pole piima?

Postitas:
Kägu

Oleme veel haiglas, on 4.päev peale sünnitust. Beebi imeb ilusti, esimesed 24 h oli põhimõtteliselt terve aeg tissi otsas. Eile tekkis piimapais, tänaseks on see leevenenud. Aga tundub, et piima pole! Ta oli tänaseks veel 100grammi alla võtnud. Millal see piim siis tulema hakkab? Muidu ta istub suht enamus aja rinnal, kuigi vahepeal niblib niisama siin

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peale piimapaisu peaks ikka piim alles olema.
Beebid võtavad algul kaalust alla, täpset protsenti sünnikaalust ei mäleta. Kui koju lähete, siis peaks kuu aja jooksul jälle kaalust juurde võtma ja 1-kuu kontrollis on nähtav erinevus.

Sul seal arste pole kelle käest küsida? Imetamisnõustaja peaks ju kord päevas käima ja vaatama imemist, ning kuidas sul läheb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust sa võtad, et piima pole? kas laps käitub näljaselt? Esimesel paaril nädalal on kaalulangus normaalne. Kui ma õigesti mäletan, siis 10päevaselt peaks olema sünnikaal taastunud. Mõnes kohas nõutakse enne ema-lapse kojulaskmist, et kaal peab olema lihtsalt tõusuteel (samas tegelikult vägisihaiglas hoida ei saa muidugi 😀 ).

Kui sul on kahtlus, võid paluda võimalust järgmine kord enne lapse söömist teda kaaluda ja siis uuesti kaaluda kohe peale söömist (vahepeal mähet ei vaheta, st kaalud mõlemil korral sama mähkmega, isegi kui kakab) – siis näed ära, kas ja kui palju ta tegelikutl sõi ja ämmaemand oskab öelda, kas see tulemus on rahuldav..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib küll olla nii,et tekib pais, aga piima ei teki. See on haruldane, aga võimalik.

Huvitav oleks teada, kas teemaalgatajal õnnestus laps rinnale saada.

Minul näiteks tekkis pais ja hiljem pigistades isegi tulid piimatilgad, mis jättis mulje, et piima on. Tegelikkuses oligi piima ainult need üksikud tilgad ja rohkem ei tekkinud. Ja piima ei tekkinudki piisavalt, vaatamata pidevalt rinnal hoidmisele. Ja ma külastasin imetamisnõustajat iga nädal mitu kuud, seega ei saa väita, et ei näinud piisavalt vaeva.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Peale piimapaisu pole piima?