Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale raseduse katkemist

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Peale raseduse katkemist

Postitas:
Kägu

Mul katkes rasedus 6+2 juuli alguses. Veritsus kestis umbes 2 nädalata ja siis oli 5 päeva vaikus. Nüüd on aga uuesti hakanud suurem veritsus. Kas peaksin muretsema või on see normaalne, et nii lühikese ajaga uus veritsus ? Järgmine nädal lähen kontrolli, aga kas on üldse mõtet minna kui veritsus kestab ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rasedus 6+2 nädalal katkes, kas siis erakorralises vm kontrollis ei käinud? Kui minu rasedus katkes, siis pöördusin kohe erakorralisse. Hoolimata mõningasest veritsusest tegi arst kindlaks, et puhastus ilusti ära. Hiljem tegi oma naistearst veel täiendava kontrolli, et veenduda selles. Kas siis tõesti veritsusega peaks ootama?? Mingeid tüsistusi minul ei tekkinud. Veritsus minu mäletamist mööda tagasi ei tulnud ja ma ei mäleta ka, et ta oleks väga kaua kestnud. Kindlasti tuleks esimesel võimalusel käia arsti juures, kui veel käinud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rasedus 6+2 nädalal katkes, kas siis erakorralises vm kontrollis ei käinud? Kui minu rasedus katkes, siis pöördusin kohe erakorralisse. Hoolimata mõningasest veritsusest tegi arst kindlaks, et puhastus ilusti ära. Hiljem tegi oma naistearst veel täiendava kontrolli, et veenduda selles. Kas siis tõesti veritsusega peaks ootama?? Mingeid tüsistusi minul ei tekkinud. Veritsus minu mäletamist mööda tagasi ei tulnud ja ma ei mäleta ka, et ta oleks väga kaua kestnud. Kindlasti tuleks esimesel võimalusel käia arsti juures, kui veel käinud ei ole.

Kui katkes siis käisin erakorralises ja ülejärgmine päev veel kontrollis. Erakorralisest öeldi, et paari nädala pärast peaksin uuesti kontrolli minema, aga minu arst ei tahtnud mind  üldse näha, aga kuna ma ikka soovisin kontrolliaega siis sain augusti alguseks aja. Nüüd ajabki segadusse see, et veritsus lõppes ja nüüd algas uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul katkes rasedus 6+2 juuli alguses. Veritsus kestis umbes 2 nädalata ja siis oli 5 päeva vaikus. Nüüd on aga uuesti hakanud suurem veritsus. Kas peaksin muretsema või on see normaalne, et nii lühikese ajaga uus veritsus ? Järgmine nädal lähen kontrolli, aga kas on üldse mõtet minna kui veritsus kestab ?

Mul oli ka peale katkemisi (2x) samamoodi. Paar päeva vahet ja uuesti verejooks. Küll tuli vähem kui alguses. Kui liuga palju verd tuleb, võiks erakorralises ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha hirmutada, räägin oma kogemuse põhjalt – rasedus peetus 6 nädalal, 7 nädalal oli tabletipuhastus ehk veritsesin kõvasti 1 päeva ja siis oli 2 nädalat vaikus.

Seejärel algas meeletult suur verejooks. Kutsusin kiirabi, viidi naistekliinikusse ja tehti erakorraline kirurgiline puhastus – verekadu oli paarikümne minutiga pea 2 liitrit. Emakas polnud korralikult puhastunud.

Kui sul on päriselt suur verejooks, siis tuleb kohe reageerida. Kui kahtled, helista naistekliinikusse või ämmaemanda nõuandeliinile.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha hirmutada, räägin oma kogemuse põhjalt – rasedus peetus 6 nädalal, 7 nädalal oli tabletipuhastus ehk veritsesin kõvasti 1 päeva ja siis oli 2 nädalat vaikus.

Seejärel algas meeletult suur verejooks. Kutsusin kiirabi, viidi naistekliinikusse ja tehti erakorraline kirurgiline puhastus – verekadu oli paarikümne minutiga pea 2 liitrit. Emakas polnud korralikult puhastunud.

Kui sul on päriselt suur verejooks, siis tuleb kohe reageerida. Kui kahtled, helista naistekliinikusse või ämmaemanda nõuandeliinile.

Suurem veritsus oli kahel päeval, nüüd on jäänud tunduvalt vähemaks. Muret tekitaski see et veritsus lõppes ja siis hakkas uuesti. Kontrolli lähen järgmine nädal, aga ise mõtlen, et kui ikka veritseb kas siis on mõtet nii vara minna või peaks ootama kuni veritsus ükskord täielikult lõppeb ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha hirmutada, räägin oma kogemuse põhjalt – rasedus peetus 6 nädalal, 7 nädalal oli tabletipuhastus ehk veritsesin kõvasti 1 päeva ja siis oli 2 nädalat vaikus.

Seejärel algas meeletult suur verejooks. Kutsusin kiirabi, viidi naistekliinikusse ja tehti erakorraline kirurgiline puhastus – verekadu oli paarikümne minutiga pea 2 liitrit. Emakas polnud korralikult puhastunud.

Kui sul on päriselt suur verejooks, siis tuleb kohe reageerida. Kui kahtled, helista naistekliinikusse või ämmaemanda nõuandeliinile.

Suurem veritsus oli kahel päeval, nüüd on jäänud tunduvalt vähemaks. Muret tekitaski see et veritsus lõppes ja siis hakkas uuesti. Kontrolli lähen järgmine nädal, aga ise mõtlen, et kui ikka veritseb kas siis on mõtet nii vara minna või peaks ootama kuni veritsus ükskord täielikult lõppeb ?

Mine käi arsti juures ära. Muidu jälle mõne aja pärast uus teema Perekoolis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas äkki on juba uued päevad? Kui kahtled, mine otsekohe naistekliiniku emosse/valvetuppa. Tehakse kontroll, kas on verejooks või on kõik ok ja uued päevad tulevad. Sealt saad kõige kiiremat abi, kui abi on vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veritsus võib kesta kuni 2 nädalat, täiesti normaalne asi. Päevi veel nii vara pole loota oodata, keha puhastub, HCG langeb alles jne. Suuremad pingutused kutsuvad verejooksu jälle esile, seega ei soovitaks raskeid asju tõsta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale raseduse katkemist