Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale raseduse katkestamist. Suur segadus hetkel.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Peale raseduse katkestamist. Suur segadus hetkel.

Postitas:
Kägu

Tere ei oska kuskile mujale seda lugu kirjutada, vabandan, et siia aga palun mingit selgitust. Nimelt avastati minu kaua oodatud lapsel geenirike,tehti koorionbiopsia, ja sellegaseoses katkestati rasedus 16 rasedusnädalal. Katkestus toimus tabletiga juuni alguses, kõik läks peaegu hästi platsenta mingi tükk jäi sisse see aga pidi olema ok ja väljub ise. Nii kaks nädalat oli vere eritus see oli ok ei midagi hullu, nüüdseks ka see läbi ei mingit valu määrimist. Täna oli arsti kontroll ja emakas oli hägune 2*, 3 mis iganes suuruses laik, arst ütles et sünnitusega võib see jääda. Kirjutas tabletid Dezaminooksitocins , et see siis paneb uuesti emakat kokku tõmbama, ja loodetavasti väljub see ise. Nii aga siis rääkis dr, et kui tekib suur verejooks siis kohe vastuvõttu, kas nende tabletidega võibki see verejooks tekkida? Ja oeh pikk kiri sai nüüd aga tõesti seal jooksis aju lihtsalt kokku, kogu see lbielamine ja nüüd siis veel takkaotsa see jama ka et ei ole mul seespool ikka asi korras. Palun kas keegi oskab mind natukenegi maha rahustada ja öelda mis mind veel ees ootamas saab olema. Aitäh teile

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mujalt abi ei saa ja vastu ööd mure suur, siis helista ämmaemanda infoliinile. https://www.12252.ee/
Esmast nõu ja abi oskavad kindlasti anda.

0
0
Please wait...

Postitas:
mummiriin

Mul oli sarnane asi 13. nädalal. Ka jäi mingi tükike sisse, aga see väljus kui järgmine ments hakkas. Pärast oli korras. Nüüd paar tsüklit möödas ja täna 5+4 nädalat jälle triibuline.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, nende tablettide eesmärk ongi see tükk n-ö välja heita, aga pärast seda peaks veritsus ise lakkama, nagu iga teise haava puhul (kui kärn maha tuleb nt nahalt). Mõnikord see haavaloož, mis emakasse jääb pärast tüki väljumist, jääb rohkelt või pikalt immitsema ja tekib suurem verejooks, siis vaja pöörduda, et teise ravimiga jälle hüübimist ja selle koha paranemist soodustada.
Samamoodi võib juhtuda katkestamise või sünnituse järel platsentaloožiga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii hilises staadiumis raseduse katkestamisel on tavapärane, et “tükid” jäävad sisse. Ka minul oli see nii. Kui need tükid iseenesest ja ka tablettidega ei välju, siis tehakse emakaõõne abrasioon ehk puhastus. Minul see tehti 1,5 kuud pärast hilist tableti aborti. See protseduur tehakse narkoosi all, hommikul lähed haiglasse ja pärast lõunat saab koju. Pärast abrasiooni on veritsus paar-kolm nädalat. Enamasti seejärel menstruatsioonidega ise emakas lõplikult puhastub ja kõik saab korda. Kui ei, siis võidakse teha veel lisaks hüsteroskoopia. See on samuti narkoosi all tehtav päevane protseduur, mille käigus täpse seadeldisega võetakse veel sisse jäänud üksikud tükid emakast välja.

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale raseduse katkestamist. Suur segadus hetkel.