Esileht Pereelu ja suhted Peale seksi pesus mitte käimine…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Peale seksi pesus mitte käimine…

Postitas:
Kägu

Seksisime mehega, kuid peale seksi läksin mina pessu ja mees läks meile süüa tegema. Pidi hiljem pessu minema, ja puhastas peale seksi siis paberiga. Kuid kui ära sõime, siis olime veel üksteise kaisus ja mul tuli siiski isu uuesti peale. Aga ma ei mõelnud sellele, et ta nüüd eelnevalt ei käinud pesus. Kondoomi ka ei kasutanud ning mul näitab äpp, et on ovulatsiooniaeg ka veel. Kas on siiski oht nüüd seetõttu, et mees vahepeal pesemas siiski ei käinud??

Palun siiski mõistavat suhtumist, mitte nõmedaid vastuseid!

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul äpp näitab, et sul on ovulatsioon ja sa seksid ilma kondoomita, siis mis see pesemine siia üldse puutub? Juba esimesel korral võid rasedaks jääda, pese või ära pese. Või mis rasestumisvastane meetod sul see pesemine täpsemalt on?

+22
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Poolik jutt. Kas mõlemal korral toimus vahekord kondoomiga või ilma? Kui ilma, kas mees lasi mõlemal korral sisse. Täpsusta need asjad ära ja kirjuta selgemalt.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul äpp näitab, et sul on ovulatsioon ja sa seksid ilma kondoomita, siis mis see pesemine siia üldse puutub?

Ilmselt pole TA väga palju koolis käinud ja tema sõnade seadmise oskus on puudulik.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul äpp näitab, et sul on ovulatsioon ja sa seksid ilma kondoomita, siis mis see pesemine siia üldse puutub?

Ilmselt pole TA väga palju koolis käinud ja tema sõnade seadmise oskus on puudulik.

Seksuaalkasvatus on veel puudulikum. TA ilmselgelt ei tea, kuidas rasedaks jäädakse ja ma ei saa aru, kuidas see tänepäeval veel üldse võimalik on.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on siiski oht nüüd seetõttu, et mees vahepeal pesemas siiski ei käinud??

Ei, oht oli juba algusest peale, pärast oli ka oht, vahepeal pesus käimine või mittekäime on täiesti tähtsusetu seik.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimese korral ajal oli, teisel korral kahjuks mitte. Otseselt Ovulatsiooni äppi ei olnud, tuli nüüd hiljem meelde vaadata, ja nägin et siiski on see aeg. Tean, et loll pea on ihule nuhtluseks. Teine kord mees orgasmini ei jõudnud niiöelda seksi teel, ei hakka täpsustama. Ei olegi mõelnud, et pesemine rasestumisvastane vahend on.

0
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimese korral ajal oli, teisel korral kahjuks mitte. Otseselt Ovulatsiooni äppi ei olnud, tuli nüüd hiljem meelde vaadata, ja nägin et siiski on see aeg. Tean, et loll pea on ihule nuhtluseks. Teine kord mees orgasmini ei jõudnud niiöelda seksi teel, ei hakka täpsustama. Ei olegi mõelnud, et pesemine rasestumisvastane vahend on.

Jõuad apteegis ära käia ja SOS osta.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui naine orgasmi ei saa, siis pole sellest korrast rasestumist karta

0
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Odavam on SOS osta kui tülitseda hiljem soovimatu lapse pärast.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ikka imestan, et inimesed sellise asjaga mängivad. Ju siis peab sul selge valmisolek lapse (ka üksi) saamiseks ja tema üleskasvatamiseks.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ikka imestan, kui lollid on täiskasvanud inimesed.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

TA – kas sa muidu tead, kuidas naine rasedaks jääb?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun mine kooli.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on kahtlus siis pigem võtta SOS.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine kord mees orgasmini ei jõudnud niiöelda seksi teel, ei hakka täpsustama.

Selge, teine lask läks suhu. Siis ei ole sul rasestumist karta. See asjaolu, et mees vahepeal pesemata riistaga diivanil istus on tühi tähi. Kui teine lask jalge vahele ei läinud, siis on rasedaks jäämise võimalus 2%.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, SOS pill ei tööta kui ovulatsioon on juba ära toimunud. Selle mehhanism seisnebki ovulatsiooni edasi lükkamises, et seemnerakud jõuaksid enne hävida, kui munarakk nendeni jõuab. Kui aga ovulatsioon on juba toimunud, siis ei tee see midagi.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki laps ei ole soovimatu?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki laps ei ole soovimatu?

Äkki pidi püksi tulema!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, SOS pill ei tööta kui ovulatsioon on juba ära toimunud. Selle mehhanism seisnebki ovulatsiooni edasi lükkamises, et seemnerakud jõuaksid enne hävida, kui munarakk nendeni jõuab. Kui aga ovulatsioon on juba toimunud, siis ei tee see midagi.

Escapelle sisaldab toimeainena levonorgestreeli (gestageen). Kui seda manustatakse 72 tunni jooksul pärast kaitsmata vahekorda, ennetab see 99% rasestumise juhtudest. Ravimi toime seisneb ovulatsiooni ja rasestumise vältimises juhul, kui vahekord on toimunud preovulatoorses faasis, mil rasestumise tõenäosus on suurim. Escapelle ei ole efektiivne juhul, kui viljastunud munaraku pesastumine on juba alanud.

Tõenäoliselt ei ole viljastumine kohene kui mees sisse ei nö purska, sest see purse surubki sperma emakasse. Spermatosoididel annab ise ujuda päris pikka aega enne kui viljastumine toimub.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt ei ole viljastumine kohene kui mees sisse ei nö purska, sest see purse surubki sperma emakasse. Spermatosoididel annab ise ujuda päris pikka aega enne kui viljastumine toimub

Mees ei pursanud ju teisel korral sisse. Ilma kondoomita kui jõnksutas, aga purse läks neiule põske. Rasestumise oht on sellisel puhul üliväike.

+2
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt ei ole viljastumine kohene kui mees sisse ei nö purska, sest see purse surubki sperma emakasse. Spermatosoididel annab ise ujuda päris pikka aega enne kui viljastumine toimub

Mees ei pursanud ju teisel korral sisse. Ilma kondoomita kui jõnksutas, aga purse läks neiule põske. Rasestumise oht on sellisel puhul üliväike.

Kunagi ei tea, eks on nii ka rasedaks jäädud kui mees on naisele kõhupeale lasknud ja siis on koos magama mindud. Väiksed välekid leiavad lõhna järgi oma pesa üles. Siis on suur tüli kes on süüdi.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sai jäid rasedaks. Soovi mehele õnne et saab issiks

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olegi mõelnud, et pesemine rasestumisvastane vahend on.

Niiet mis see pesemine siia puutub siis või misjaoks sa üldse selle teema tegid??

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm. Sa siis arvad, et kuivanud sperma võib sind rasestada 🤭😀😀😀?
Ma pigem muretseks põletiku pärast, mis pesematusest tulla võib.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksisime mehega, kuid peale seksi läksin mina pessu ja mees läks meile süüa tegema. Pidi hiljem pessu minema, ja puhastas peale seksi siis paberiga. Kuid kui ära sõime, siis olime veel üksteise kaisus ja mul tuli siiski isu uuesti peale. Aga ma ei mõelnud sellele, et ta nüüd eelnevalt ei käinud pesus. Kondoomi ka ei kasutanud ning mul näitab äpp, et on ovulatsiooniaeg ka veel. Kas on siiski oht nüüd seetõttu, et mees vahepeal pesemas siiski ei käinud??

Palun siiski mõistavat suhtumist, mitte nõmedaid vastuseid!

Mulle jäi arusaamatuks, mismoodi see asjasse puutus, et mees vahepeal süüa tegi.

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole kuulnud, et isased koerad enda peenist peseksid, aga mingist põletikust pole küll kunagi juttu olnud

+2
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm. Sa siis arvad, et kuivanud sperma võib sind rasestada 🤭😀😀😀?

Sperma võib isegi paar päeva elus olla. Kusagil eesnaha all on tal ju mugav niiske olemine, mõne tunniga ta seal kohe kindlasti ära ei sure. Ühesõnaga viljastuseks võimalus on olemas, kuigi ime pisike.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas? Mida?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja teeb siin meiega nalja. Nii rumal lihtsalt ei ole võimalik olla.

+8
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Peale seksi pesus mitte käimine…