Esileht Pereelu ja suhted Peale seksi pesus mitte käimine…

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Peale seksi pesus mitte käimine…

Postitas:
Kägu

Seksisime mehega, kuid peale seksi läksin mina pessu ja mees läks meile süüa tegema. Pidi hiljem pessu minema, ja puhastas peale seksi siis paberiga. Kuid kui ära sõime, siis olime veel üksteise kaisus ja mul tuli siiski isu uuesti peale. Aga ma ei mõelnud sellele, et ta nüüd eelnevalt ei käinud pesus. Kondoomi ka ei kasutanud ning mul näitab äpp, et on ovulatsiooniaeg ka veel. Kas on siiski oht nüüd seetõttu, et mees vahepeal pesemas siiski ei käinud??

Palun siiski mõistavat suhtumist, mitte nõmedaid vastuseid!

Koolivaheaeg on alanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese korral ajal oli, teisel korral kahjuks mitte. Otseselt Ovulatsiooni äppi ei olnud, tuli nüüd hiljem meelde vaadata, ja nägin et siiski on see aeg. Tean, et loll pea on ihule nuhtluseks. Teine kord mees orgasmini ei jõudnud niiöelda seksi teel, ei hakka täpsustama. Ei olegi mõelnud, et pesemine rasestumisvastane vahend on.

Jõuad apteegis ära käia ja SOS osta.

Kui naine orgasmi ei saa, siis pole sellest korrast rasestumist karta

Palun mine kooli.

Jaa, ta kindlasti mõtles tõsiselt seda 😀

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind hoopis huvitab, kas kolmas x ka tuli isu peale?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõltub kõik sellest, mis mees teile söögiks tegi, siis saame edasi arutada raseduse võimalikkuse üle

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii naljakalt on kirjutatud, isu tuli peale.  Oleks võinud kirjutada, et isutas. Kindlasti olid söögiks pannakad või pannukad.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on siiski oht nüüd seetõttu, et mees vahepeal pesemas siiski ei käinud??

Pesemine võib kahjulik olla näiteks Võõpsus, kus kaevud naftamaitse ja õliplekid. Siis on targem loputada kasvõi Fantaga. Aga pesematus hakkab haisu mõttes mõju avaldama alles ööpäeva pärast. Oli nooruses juhtum, kus kena tütarlaps tuli sõdurite juurde ja oli nendest mitmega, ilma pesemata. Alles järgmine päev oli tunda, kui nina juhtus tütarlapsest vähem kui pooleteise meetri kaugusele

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esimese korral ajal oli, teisel korral kahjuks mitte. Otseselt Ovulatsiooni äppi ei olnud, tuli nüüd hiljem meelde vaadata, ja nägin et siiski on see aeg. Tean, et loll pea on ihule nuhtluseks. Teine kord mees orgasmini ei jõudnud niiöelda seksi teel, ei hakka täpsustama. Ei olegi mõelnud, et pesemine rasestumisvastane vahend on.

Kuivanud spermast pole rasestumist karta aga kui teise korra kondoomite tegite, siis ikka on, olenemata orgasmist või kuskile mujale lõpetamisest. Eelspermast oled midagi kuulnud?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksisime mehega, kuid peale seksi läksin mina pessu ja mees läks meile süüa tegema. Pidi hiljem pessu minema, ja puhastas peale seksi siis paberiga

Mul on tegelikult mure eesti naise vaimse tervise suhtes. Peaaegu pole enam ühtegi tuntud naist (tundmatud endast ei kirjuta) Ikka on kõigil säärane jutt, et hiljuti olin jubedas stressis, ajasin kamaluga tablette sisse, aga nüüd olen jälle edukalt mustast august välja saanud. Tahan jälle saada iseendaks ja kätte saavutada iseenda tõeline mina.

Minu arust eesti naised on endale ühiskonnaelus ja poliitikas välja nõudnud ja kätte saanud üle jõu käiva koorma. Nende psüühika on vastutusrikaste ülesannete raskuse all vankuma löönud. Perekooli teemades ilmneb samuti naiskägude ärritunud kõnevorm. Nähtavasti ka vilets eraelu ajab naisi närviliseks. Kiitleva stiili tagant kumab läbi vaesus ja muu altminekute jada isiklikus elus

+1
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Peale seksi pesus mitte käimine…