Esileht Ilu ja tervis Peale sõeluuringut

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Peale sõeluuringut

Postitas:
Kägu

Käisin umbes 2 nädalat tagasi emakakaelavähi sõeluuringus. Kõik analüüsid olid korras. Proovi võtmine ise oli korraks päris kibe ja veritsemine kestis  mitu päeva. Nüüd aga juba nädalaega  tundub nagu oleks munasarjapõletik. Voolus, alakõht pakitseb ja on valulik, jubedad gaasid ka sees. Enne kraadisin end, et nägu tundus liiga soe ja ongi kehatemp. tõusnud, et paar kraadi veel ja on palavik. Kas peale seda uuringut võib mingi selline jama tekkida? Kas tõesti pean uuesti arstile ja pukki minema?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, pead minema. Alati võib midagi juhtuda, ega nemadki jumalad pole ja ega see pukki minemine nüüd nii hirmus ka ei ole.

Parimal juhul saad teada et oled ilmaasjata paanitsenud, tavaliselt sellised häired tulevadki rohkem paanikast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, pead minema. Alati võib midagi juhtuda, ega nemadki jumalad pole ja ega see pukki minemine nüüd nii hirmus ka ei ole.

Parimal juhul saad teada et oled ilmaasjata paanitsenud, tavaliselt sellised häired tulevadki rohkem paanikast.

Pole mul mingit paanikat. Nädalaega on lihtsalt olnud munasarjapõletiku tunnused ja mõtlen, et kas olen ehk külma saanud lihtsalt või läks analüüside võtmisega midagi valesti. Ultraheli tehti ka, sealt selgus paar asja, aga ma absoluutselt ei paanitse sellepärast. Lihtsalt ebamugav on olla nüüd nende valude, vooluse ja puhitistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks munasarjapõletik peaks gaase tekitama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad ei hakka?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab “paar kraadi veel ja ongi palavik”? Praegu on kehatemperatuur 35 kraadi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab “paar kraadi veel ja ongi palavik”? Praegu on kehatemperatuur 35 kraadi?

36,8

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad ei hakka?

Ei tohiks, aga seda ei tea kunagi, et mil need hakkavad. Väga ebaregulaarne tsükkel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab “paar kraadi veel ja ongi palavik”? Praegu on kehatemperatuur 35 kraadi?

36,8

Siis on paar kümnendikkraadi veel ja on palavik. Kraadid on 34, 35, 36, 37.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36,8

See on ju täiesti normaalne kehatemperatuur, mitte mingi palavik. Isegi natuke üle 37 ei ole mingisugune palavik, kehatemperatuur kõigubki eriti naistel päris palju. Minu arust oled natuke nagu hüpohondrik. Suhteliselt ebatõenäoline, et see proovivõtmine sulle kahju tegi, mingi tervisehäda muidugi võib olla ka sellest sõltumatult.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähendab “paar kraadi veel ja ongi palavik”? Praegu on kehatemperatuur 35 kraadi?

36,8

Täiesti tavaline kehatemperatuur.

Proovi võtmine munasarjapõletikku küll ei põhjusta. Äärmisel juhul veritsust – proov võetakse ju emakaelalt suht steriilselt, st sinna tekib väike haavand, mis paraneb kiirelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist täiesti tundetu, mul pole kunagi PAP test mingit valu ega veritsust tekitanud. Või mõtleb teemaalgataja mingit tõsisemat proovi? Siis pole see enam sõeluuringu raames vist.

Kui on voolus ja veritsus, siis tuleb sellega muidugi arstile minna – aga endale ise diagnoose välja mõelda ei tasu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36,8

See on ju täiesti normaalne kehatemperatuur, mitte mingi palavik. Isegi natuke üle 37 ei ole mingisugune palavik, kehatemperatuur kõigubki eriti naistel päris palju. Minu arust oled natuke nagu hüpohondrik. Suhteliselt ebatõenäoline, et see proovivõtmine sulle kahju tegi, mingi tervisehäda muidugi võib olla ka sellest sõltumatult.

Minu normaalne ja tavaline kehatemperatuur on 36,0-36,3. 36,8 ongi mul juba palavikutunne. Ma ei kraadi niisama, vaid siis, kui on kehvem olla ja tunne, et on palavik ja otsaesine on kuum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36,8

See on ju täiesti normaalne kehatemperatuur, mitte mingi palavik. Isegi natuke üle 37 ei ole mingisugune palavik, kehatemperatuur kõigubki eriti naistel päris palju. Minu arust oled natuke nagu hüpohondrik. Suhteliselt ebatõenäoline, et see proovivõtmine sulle kahju tegi, mingi tervisehäda muidugi võib olla ka sellest sõltumatult.

Minu normaalne ja tavaline kehatemperatuur on 36,0-36,3. 36,8 ongi mul juba palavikutunne. Ma ei kraadi niisama, vaid siis, kui on kehvem olla ja tunne, et on palavik ja otsaesine on kuum.
Öösel valutas kõht hoopis naba ümbert. Valu oli terav ja ei lasknud magama jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pimesool?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevad ei hakka?

Ei tohiks, aga seda ei tea kunagi, et mil need hakkavad. Väga ebaregulaarne tsükkel on.

Pakuks veel ovulatsiooni ka. Siis võivad olla ka sarnased sümptomid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öösel valutas kõht hoopis naba ümbert. Valu oli terav ja ei lasknud magama jääda.

Terav valu võib tõesti juba midagi muud olla ning soovitaksin kohe perearstiga rääkida. Pimesool asub paremal pool alakõhus ja valu võib kiirguda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öösel valutas kõht hoopis naba ümbert. Valu oli terav ja ei lasknud magama jääda.

Terav valu võib tõesti juba midagi muud olla ning soovitaksin kohe perearstiga rääkida. Pimesool asub paremal pool alakõhus ja valu võib kiirguda.

Ei tea. Nüüd on temperatuur 37, näonahk punetab, kuumab ja nahk täitsa kipitab. Oleks nagu päevotsa rannas päevitanud nägu, aga ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Peale sõeluuringut