Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale spiraali eemaldamist rasedaks jäämine

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Peale spiraali eemaldamist rasedaks jäämine

Postitas:

Kes on priraali eemaldada lasknud,kui kiiresti te peale seda rasedaks jäite?
Endal on kange soov rasedaks jääda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 22:53; 15.03 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks aega neli kuud, see katkes ja nüüd oleme üritanud taas neli kuud, siiani tulemusteta. Tsükkel väga sassis ja eluilmas ei lase spiraali tagasi panna enne kui lasteisu täis saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel korral jäin kohe järgmisel kuul 🙂 Seekord veel ei tea, alles kuu tagasi eemaldati 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest spiraalist jutt käib? Minul kogemus hormoonspiraaliga (mirena). Läks aega ikka oma 4 kuud, ootaja aeg oli nii pikkkkk – kartsin juba, et see spiraal on midagi päris tuksi keeranud. Aga nüüd laps juba 4-aastane ja plaanin jälle lähiajal spiraali eemaldada lasta. Seekord hirmutab mind viimases tavakontrollis öeldu, et niidid totaalselt kadunud ning vb peab kuidagi kirurgiliselt eemaldama. Oh õudust. Kuu aja pärast aeg, eks siis paistab. Loodan, et saab kenasti sekkumiseta kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati vaskspiraal oktoobris. Järgneval kolmel korral oli mul jube PMS (enne pole kunagi olnud), aga rasedust ei kusagil. Nii et ootan veel. PP peaks tulema esmaspäeval, eks näis kaua läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja

Oli vask ja sees oli 5a.sain arstile siis kui mul päevad olid läbi ja Olin üllatunud ,et ei saanud aru ,kui kõik juba oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 22:53; 15.03 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka vaskspiraal 4.5 a ja juulis eemaldati. Kohe tulid päevad. Ja peale päevi jäin rasedsks ehk kohe pm. Aprillilõpus sünnitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, küsin hoopis nii etteruttavalt. Mul saab selle aasta detsembris vaskspiraaliga 5 aastat. Tundub, et tahaks ka siis proovima hakata. Kas lasite eemaldada täpselt 5 aasta täitumisel või pole vahet, kui ka kuu-paar üle läheb (no kuidas arstile aja saab, sellest sõltub ju). Ja kas peab olema mingil konkreetsel ajal kuus see eemaldamine?

Olen täiesti uudu, esimest korda see sees olnud. Mul tänaseks uus mees ja kuigi varasemalt lapsed olemas, siis oleme mõelnud, et uut spiraali kindlasti ei pane, vaatame, mis saama hakkab. Mehel lapsi pole ja mul juba vanust selle aja peale 38 ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin rasedaks kolmandal proovimise kuul, aga minu meelest selle aja sisse jäi ainult kaks tsüklit, kuna tsüklid olid alguses väga pikad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 15:38; 20.03 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama lugu, et niidid kadunud. Esimesel visiidil ei õnnestunud eemaldada. Järgmiseks korraks andis arst mingid tupekaudsed tabletid, mis tuli enne järgmisele vastuvõtule minekut sisse panna, et emakakaela pehmendada. Teisel korral proovis arst konksuga. See oli valus ja ebameeldiv. Läks õnneks ja arst sai spiraali kätte, niidid olid spiraali ümber krussi läinud. Kui ei oleks kätte saanud, siis oleks tulnud protseduur narkoosiga teha. Ma ei usu, et sellisel juhul seal midagi kirurgilist otseselt oleks. Lihtsalt see konksu sisse lükkamine emakakaela kaudu ja “konksutamine” ei pruugi olla väga kergelt talutav. Narkoosi kasutamine annab võimaluse see protseduur patsienti piinamata ära teha. Samas ütles arst, et mul on emakakael kitsas, võib olla kellelgi teisel läheks see “konksutamine” valutumalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 15:38; 20.03 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Mirena 2a, kui lasin eemaldada, rasedaks jäin aprillis ehk 4 kuud pärast eemaldamist, see katkes, uus rasedus oli detsembris ehk 9k pärast, see ka katkes, nüüd pole enam rasedaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli Mirena 5 aastat ja mõned kuud peale. Võeti välja, lasin ühe menstruatsiooni mööda ja hakkasime proovima. Järgmisi päevi enam ei tulnudki, olin rase ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal oli Fleree. Lasin eemaldada, esimesed päevad pärast spiraali olid ära ja peale seda jäin ka. Hetkel rasedust 17 nädalat, augusti lõpus on tähtaeg :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanuaris eemaldatud Mirena, peale seda pikk tsükkel. Õiged pp olid 02.03 ja aprillis rohkem ei tulnudki. Nii, et suht kohe. Aga võtsime ka rahulikult ja jälgisime OV.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed päevad olid ära ja siis teise tsükliga jäin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati spiraal u 3 aastat tagasi. 2 a tagasi hakkasime proovima ja 4 kuu pärast jäin rasedaks. Rasedus katkes 6. nädalal ning peale seda kohe emakaväline rasedus.
Seejärel tegime pausi paariks kuuks ning hakkasime uuesti proovima. U 5-6 kuu pärast jäin uuesti rasedaks ning rasedus peetus 7+5. Peale seda tehti kirurgiline puhastus, millest nüüdseks on möödas 7 kuud, sellest 4-5 kuud olen uuesti proovinud rasestuda, kuid tulutult.
Olen lugenud erinevatest välismaa foorumitest, et mitmetel naistel samad jamad pärast Mirenat – ei teagi kas need omavahel seotud 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei ole enamikjuhtudel spiraaliga mingit seost, ikka inimese enda tervislik seisund mõjutab päris palju. Enamik siit ju kirjeldavad kiiresti rasestumist (ka 4 kuud on väga kiire!). Minul oli 1,5a fleeree ja tänaseks 1,5a üritanud rasestuda, kuid siiani tulemusteta. Kindlasti ei süüdista ma selles spiraali kasutamist. Pigem on mitte-rasestumine siis põhjustatud muudest teguritest (nt meie puhul on ilmselt suuresti mehes asi ning võimalik, et ka minu kilpnäärme hormoonides, mis kõiguvad piiri peal).

Kahjuks kurvemad juhused ehk katkemised/peetumised võivad tekkida kõigil meil. Ka nendel, kes ei ole elusees ühtki seesugust kaitsevahendit kasutanud. See on looduslik valik ning enamasti tingitud rakkude kehvast kvaliteedist. Kui hormonaalne tasakaal muidugi ei ole veel paigas peale spiraali eemaldamist, siis võib tõesti konkreetselt spiraalist mõjutatud ebaõnnestunud rasedus olla. Aga alati on võimalik lasta teha veretest, mis kontrollib homronaalset seisu peale spiraali eemaldamist, mida siis spiraal kõige rohkem mõjutab ning kui see on korras, siis ei tohiks enamik juhtudel rohkem mõju spiraalil enam olla rasestumisele. Muidugi eks alati võib mingeid erandeid olla, et kuidas keha üldiselt reageerib spiraalile jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mirena ja läks aasta, sest ma ei saanud kuidagi tsüklit korda. Just siis kui plaanisin arstile minna, suutsin mingi ime läbi oma 48p tsükliga ikka rasedaks jääda. Välismaa foorumites palju infot, kuidas Mirena tsükli täiesti sassi ajab peale eemaldamist või lausa ära kaotab niiet tagasi ei tulegi ning paljudel peetumised peale seda vms. Oleks seda kõike varem teadnud, siis poleks Mirenat pannudki. Mugav jah aga organismi sakib nii ära, täpselt nagu pillidki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peale spiraali eemaldamist rasedaks jäämine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.