Esileht Sünnitus peale sünitust halvasti õmmeldud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: peale sünitust halvasti õmmeldud

Postitas:

Sünnitasin oma 3. lapse eelmise aasta lõpus. Sünnitusjärgses kontrollis ei ole ikka veel käinud, sest ma lihtsalt ei tea, mida teha. Nimelt mul õmmeldi peale sünnitust see koht väga halvasti kinni. Sisuliselt on see ava nüüd liiga suur 🙁 Ma ei ole seda tüüpi inimene, kes läheks ähvardama või röökima, aga olen ikkagi väga õnnetu ja ei tea, kuidas või mida teha. Tasuline koht ka, kui kellegi nime mainin, siis pärast kaevatakse veel kohtusse?!
Soovitage midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:29; 24.03 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine naistearsti juurde kontrolli ja kui asi on halb, siis usun, et saad saatekirja plastikale. Ise käisin plastikal peale esimest sünnitust, sest lahkliha ei kasvanud kokku. Operatsioon oli mulle tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MINE KONTROLLI!!! Kuidas saab nii abitu olla, ma ei suuda mõista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]MINE KONTROLLI!!! Kuidas saab nii abitu olla, ma ei suuda mõista. [/tsitaat]

Sa ei saa vist olukorrast üldse aru? Ma ei ole abitu, muidugi ma võiksin nõuda enda korda tegemist, aga ma ei taha ka mingit sitta endale kaela saada! Tegemist on ikkagi tasulise kohaga, kelle maine võib ju kahjustatud saada. Kontrollida ei ole seal midagi, õmmelda on vaja, aga KUIDAS seda korraldada?! Oleks vaja nõu, kuidas kõige valutumalt asi korda ajada, nii et haigla rahul ja mina rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 14:29; 24.03 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt mine ikka kontrolli ja pea arstiga nõu! Kui sa kedagi sõimama ja süüdistama ei hakka, siis ilmselt leiad oma probleemile lahenduse. Kui sinna kliinikusse minna ei taha, siis võid ju mujale pöörduda. Kontrolli on vaja kindlasti minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ei saa vist olukorrast üldse aru? Ma ei ole abitu, muidugi ma võiksin nõuda enda korda tegemist, aga ma ei taha ka mingit sitta endale kaela saada! Tegemist on ikkagi tasulise kohaga, kelle maine võib ju kahjustatud saada. Kontrollida ei ole seal midagi, õmmelda on vaja, aga KUIDAS seda korraldada?! Oleks vaja nõu, kuidas kõige valutumalt asi korda ajada, nii et haigla rahul ja mina rahul.[/tsitaat]
Tule taevas appi! Mine arsti juurde ja räägi oma mure ära ning lõpeta igasuguste rumalate teooriate genereerimine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Üldse pole oluline, kus Sa sünnitasid.
Mine kontrolli, ükskõik kuhu, võid minna kolmandasse kohta. Kui on probleem, siis tehakse see korda. Sa ei pea nimetama ühtegi nime, kui Sa ei taha (ehkki ei saa aru, mida siin karta on- ega Sa ju ise ennast ei õmmelnud).
See ongi valutu lahendus. Selliseid asju, muide, juhtub teistel ka, mitte ainult erakliinikutes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issver kui sina oled kannataja, kes see sind kohtusse hageb :0 Suur inimene suus peas mine ja aruta see asi arstiga läbi. Ja milleks on vaja lärmata seejuures ja draamat korraldada nagu rahulikult ei saa rääkida vöi ja kui sulle tundub, et ei suuda siis polegi nagu midagi teha, ega perekoolist keegi sind oma käe körvale vöta ja arstile sinuga ei lähe, naljanina töepoolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heh, pigem teekski tasuline koht kõik selleks, et sa ikkagi lõpuks rahule jääks. Nende maine ju kaalul ja nad ei saa lubada, et sa kuskil räägid sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on elada edasi nagu praegu oled, kui sa selline jänes oled…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus peale sünitust halvasti õmmeldud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.