Esileht Beebi ja mitmikud Peale sünnitust

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Peale sünnitust

Postitas:

Kuidas on teie kõhud taastunud? Palju lapsed kokku kaalusid? Kellel armid tekkinud ja kuidas neid leevendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:56; 17.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armid tekkisid mul juba esimese lapsega. Kaksikutega ei pannud tähele, et palju juurde oleks tulnud. Midagi nendega teinud pole.

Kõht on nüüd, kui lapsed 1a, küll täiesti taastunud. Mul polegi siiani mahti olnud selle peale mõelda ja midagi teinud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkisid suured ja koledad armid, lisaks kole naba. Enne olin väga sale, nüüd, 5 aastat pärast sünnitust, olen samuti sale, kuid…see kõht ja pehme armidega nahk naba ümber ei anna rahu. Tegelesin alati spordiga ja tegelen praegu. Loodan, et järgminesel aastal lähen kõhuplastikale. Rinnad juba sain sellisel viisil tagasi, nüüd taastan ka kõhupiirkonda, sünnitada enam ei kavatse. Tahan tagasi oma ilusat keha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kõhuplastika maksta võib ja kus seda teha saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkisid armid, pole väga hullud aga nahk ikkagi nende pärast teatud asendites kortsus. Sünnitusest möödas 1kuu10päeva, paun ees, püüan iga päev kõhulihaseid teha ja väljas tempoga jalutada une ajal aga tahaks juba õigesse trenni, pumpi, minu puhul töötab see kõige paremini ja kiiremini. Kui saaks ainult tissid koju jätta!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kõht pole taastunud ja ei taastu ka. Lapsed kokku kaalusid 6,4 kg. Armidega mul lood ok, aga nagu siin eespool ka kirjutati. No see naba ja see nahk. Nahk ja naba on allavajunud. Kahju muidugi. Kõht on ripakil just keset kõhtu. Isegi kui ümbertringi kõhulihased treenitud ja näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine rasedus oli. Lapsed kaalusid kokku 5,4 kg ja kõht oli tõesti suur kui maakera (nagu ilmselt kõigil kaksikute kandjatel). Arme kõhule ei tekkinud, küll aga külgedele natuke, nagu hiljem avastasin. Kõik aga taastus nelja-viie kuuga, mingit lotendavat kõhukest ei jäänud, naba välja ei veninud jne. Ekstra sporti ei teinud, juba kaksikutega jahmerdamine oli paras sport:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin teha kõhuplastikat villamedica´ s. Kõhu eesseina plastika maksab 2800-3200 ¤. Vaatsin pilte \”enne\” ja \”pärast\”, see arm on kole ja pikk, mis jääb pärast operatsiooni, kuid kõhupiirkond neil minumeelest parem kui \”enne\”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed kaalusid 5,6kg ja 2 kuud enne nende sündi ma arvasin tõsimeeli, et mu kõht rebeneb poolex. Sünnitusel öeldi, et emakas on üleveninud. Armid olid päris sügavad, aga nüüd pärast kaht aastat on enam vähem kõhu moodi. Kummardades kõht on natuke rippus. Enda naba aga ma vist ei näe enam kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:56; 17.05 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minu lapsed kaalusid kokku 6440 g, lapsed on aasta ja kolm kuud vanad, kõht hakkas tagasi tõmbama ikka aeglaselt. 4 kuud pärast sünnitust oli ikka korralik kõht veel, nii et äkki teemaalgataja, sul ka ehk veel tõmbab tagasi. Esimesel kahel kuul oli ikka täitsa \”raseda\” kõht 🙂 Aa ja ega muidu ei tõmbagi kõht tagasi, kui sa ei kanna bandaa¸i. Mulle õnneks ütles seda üks tuttav ja siis sain õigel ajal peale, umbes teisel kuul pärast sünnitust, nii et sul, teemaalgataja, on ka õige aeg praegu, kui sul tehti keiser. Kui keisrit ei olnud, siis võib väga ruttu, aga muidu pead ootama ikka kuu kindlasti, sest bandaa¸ teeb muidu haavale haiget.
Hetkel on mul kõht suht ok, armid tekkisid mul hoopis reitele. Mitte midagi ei oska selles osas ette võtta. Kahju, aga noh, lapsed on ägedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid kaksikud teine rasedus. Kokku kaalusid 5,7 kg. Rasedusarme ei tekkinud, kuigi lõpuks oli nahk viimseni pingul ja sügeles. Algul oli päris lõtv kõht ees, aga tõesti hakkas aegamisi tagasi tõmbama. Praegu on kaksikud 3,5 a ja kõht on üsna endine. Kui natuke trenni ka viitsiks tehe/ oleks aega teha, siis oleks päris oma kõht tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venitusarmidest ja nende eemaldamisest on juttu järgmises väikses artiklis:
http://vita.ee/teenus/laserravi/venitusarmid/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lapsed kaalusid kokku 5,4 kg. Kõht oli küll magu maakera, aga venitusarme ei saanud. Ma muidugi kasutasin ca 3x päevas weleda kõhuõli ka, sest muidu kõht sügeles hirmsasti. Äkki see õli päästis venitusarmidest ka?
Oma kõhu sain korda tänu füsioteraapiale – mul oli kõhu sirglihaste lahknevus e. diastaas (ma usun, et päris paljudel kaksikute emmedel on see). Otsi netist, siis saad aru, kas sul on ka see. Tavaliste kõhulihaste harjutuste tehemine ajab asja hullemaks. Aga kui viitsid kodus neid spets harjutusi teha, siis on võimalik ikka pigem korda saada. Ainus, mis mulle jäi, on nabasong (naba punnitab nats välja), aga see pole väga hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhulihase treeninguga olge hästi ettevaatlik, tasapisi alustage. Esmalt peaks veenduma, et pole diastaasi ja et kõhulihas on taastunud. Kui diastaasiga hakata tavapäraseid kõhulihaste harjutusi tegema, rikute oma kõhu veel rohkem ära. Mina soovitan teha nö kõhuhingamist: sisse hingates tõmmata naba selgroo suunas ja hoida 10 SEK, korrata 10x. Tehke paar x päevas nii. Samal ajal peab hingama! See harjutus ei süvenda diastaasi ja on peale sünnitust ohutu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tekkinud ühtegi venitusarmi. Kuigi olin lõpus nagu maakera, imestan oma veniva naha üle siiani. Kogu rasedusega võtsin juurde 15 kg ja 10 neist kadus paari nädalaga ise. Laps ise kaalus ligi 4 kg. Mul oli raseduse vältel väga suured probleemid iiveldusega ja oksendamisega. Algas 6.nädalal ning süvenes lõpupoole veelgi. Suurema osa 6.-8.kuuni veetsin wc ääres oksendades. Nt hapukurki ei saanud süüa ühtegi. Küll aga sobisid hästi banaanid ja viinamarjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli üks laps. Kaalus 3800g aga kõht oli vääga suur. Paar nädalat enne tähtaega mõõtsin ja mõõdulint näitas siis 120+cm.
Kokku võtsin juurde 27kg.
Algkaalus oli tagasi lapse 9kuuseks saades. Kõht on enamvähem. Arme õnneks ei ole. Küll aga on heledaid vaevumärgatavaid kintsudel ja rindadel.
Sünnitusest on möödas 4.5 aastat ja kui ma püsti seisan on köht sile ja nö normaalne aga kui kummardan, siis kirtsus nahk ripub.
Ilmselt on mul ka kergemat sorti kõhulihaste diastaas, kuna õhtuks ja peale sööki viskab korraliku õlleka ette ????.
Aga samas kõht veidike tuli ette peale söömist ka enne rasedust. Mul on väga nõgus selg ja rüht on ka paigast ära. Kui selja korralikult sirgeks ajan, kaob ka kõht palju väiksemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. rasedus – kõht tõmbas kiiresti tagasi, mõned väikesed valged triibud jäid puusadele, kõhul rasedusarme ei ole. Laps sündis enneaegsena, 2600 g.
2. rasedus – laps 3500 g, kõht tõmbas samuti kiiresti tagasi, ei saagi aru, kas tulid mõned armid külgedele juurde või mitte, need on nii vähe silmatorkavad ja neid on nii vähe, et ei mäleta, kas olid enne juba või mitte.
Raseduse ajal sõin tarretist ja sülti päris palju, seda soovitati kollageeni pärast. Naha kuivusega probleeme polnud, nii et ei õlitanud ega määrinud kõhtu millegagi.

Kõhul arme ei ole ja pärast sünnitust tundus, et kõht nii kenasti tagasi tõmbunud, et küll on vedanud, aga nüüd, kui mitu aastat on sünnitusest möödas, siis kuidagi paistab rohkem välja, et alakõht on tegelikult selline pehmem, otseselt ei häiri, aga kui nt teen kodus mingeid harjutusi, kus peab käpuli olema ja vaatan kõhu suunas, siis näen, kuidas see pehme alakõhu osa veidi ripub. Püsti seistes pole hullu. Kaal on praegu sama, mis enne rasedusi, nii et ole ka kaalutõusust.

Ma tegin pärast sünnitusi, nagu eespool juba soovitatud, tõmbasin lihtsalt kõhtu sisse ja hoidsin. Seda õpetas rasedate jooga õpetaja, kelle rühmas esimest last oodates käisin, et nii võib teha juba sünnitusmajas, kasvõi lamades, et kõhulihastele “meelde tuletada”, kuidas ilma lisaraskuseta kõhus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.